28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş
28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş Skor : Yukatel Denizlispor - Beşiktaş Tarih : 20.06.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Denizli Atatürk Stadı Hakemler : Mete Kalkavan - Ceyhun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş  [Okunma sayısı 37285 defa] 28. Hafta Yukatel Denizlispor 1-5 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Denizlispor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi levitate

eline çarpmış rıdvan'ın haydaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

eline çarpmış rıdvan'ın haydaa
Orada vuramadı. Vursa taca gidecekti top  :tabe: Eline çarpıyor ama elle oynama değil ayağından sektiği için  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Orada vuramadı. Vursa taca gidecekti top  :tabe: Eline çarpıyor ama elle oynama değil ayağından sektiği için  :tabe:
ilginç kural ne diyim iyi yırttık
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yaço58

Rıdvan kötü başladı inşallah toparlar ersin kalede güvenli duruyor maşallah

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rıdvan kötü bugün malesef. Cok fazla hata yapıyor.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi MUSTAFA_

karius olsa yerdi şaka yok
Karius'dan bahsetmekten vazgeçmek lazım. Onunla hiçbir kaleci değerlendirilemez. Çünkü o kaleci değil manken  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kenardan uyarı gelmiştir
Maca baslama heyecani olabilir. Bu dönem onun için iyi oldu aslında

Çevrimdışı kahyaoglueren

Mbamba 3 dakikada 3 tane sarılık hareket yaptı. En sonunda verdi.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi yaço58

Yalnız aşile bastı var uyuyor herhalde

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mbamba diye bir öküz koymuşlar sahaya kırmızılık pozisyonda sarı çıktı başladığı işi bitirip birini sakatlasın diye  :akuma:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yalnız aşile bastı var uyuyor herhalde
Kopmadan kırmızı yok galiba

Çevrimiçi yaço58

Kopmadan kırmızı yok galiba
Mete öküz hadi gözünün önünde ama korkudan veremiyor gerçi varda ki isinde Serkan tokatmış herhalde ne bekliyoruz ki Allah korusun Burak sakatlansa ne olacak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

sahada dayak yiyoruz mete ve VAR'da kiler uyuyorlar.

6 numara 3 tane sarı kartlık faul yaptı 1 tane kırmız ıkartlık faul yaptı en sonunda ayıp olmasın diye sarı verdi herhalde.

Böyle rezil bir yönetim yok hep Beşiktaşa.

Maça gelecek olursak gol harici oyunda yokuz rıdvan kötü bugün ersin daha iyi özgüveni yerine gelmiş.

İlerde top tutacak adam yok.Ljajic toparlanmış biraz daha.Orta saha defansif kalıyor.

Burağı beğendim özlemiş futbolu belli.Lens ve N'koudou'da yetersiz geçen hafta ki boyd ve diaby gibi.

Çevrimdışı mrred

Takım ilk 20 dakika iyiydi. Sahaya güzel yayıldılar güzel genişlettiler ceza sahasına kadar güzel getirdiler. 20 den sonra takıma bişey oldu .
The great gig in the sky

Çevrimiçi sEuL

Ileri uctaki oyuncularimiz cok yetersiz ve etkisiz. Umarim 2. yarinin basinda duran topan yada karambolden bir gol daha bulup ardindan saga sola paslarla ilk yaridaki rolanti oyunla bitiririz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

sahada dayak yiyoruz mete ve VAR'da kiler uyuyorlar.

6 numara 3 tane sarı kartlık faul yaptı 1 tane kırmız ıkartlık faul yaptı en sonunda ayıp olmasın diye sarı verdi herhalde.

Böyle rezil bir yönetim yok hep Beşiktaşa.

Maça gelecek olursak gol harici oyunda yokuz rıdvan kötü bugün ersin daha iyi özgüveni yerine gelmiş.

İlerde top tutacak adam yok.Ljajic toparlanmış biraz daha.Orta saha defansif kalıyor.

Burağı beğendim özlemiş futbolu belli.Lens ve N'koudou'da yetersiz geçen hafta ki boyd ve diaby gibi.
Atak sürekliliği sağlayamıyoruz. Rakip yarı sahada basit top kayıpları yapıyoruz. Özellikle kullandığımız kornerler sonrası Lens'in yaptığı hatlar ile rakip kalemizde pozisyon üretti. Lens'in dikkatli olması lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

BU pozisyon kırmızı değilse hangi pozisyon kırmızı? Ayağın kırıldığı pozisyon mu?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Takım oyunu çok güzel genişletip çok güzel daraltıyor. Bunu Avcı zamanından beri yapabiliyoruz. Half space e çok güzel sızma koşuları yaptılar. Hatta bir ara sağ kanatta Elneny ile sayısal çoğunluk yapıp Gönülü çizgiye kadar indirdiler hem de 2 kez . Birinde gönül orta yapamadan top çizgiyi geçti diğerinde savunma araya girdi. Zira nkoudou yine sol köşede birebir kaldı imza çalımlarını yaptı birinde içeri orta kesti savunma araya girdi diğerinde saha yetmedi
[ Son Düzenleme: 20 Haziran 2020, 22:02:15 mrred ]
The great gig in the sky