17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği
17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği Tarih : 27.12.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 45599 defa] 17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%76.5]
1 puan
2 [%11.8]
0 puan
2 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 17

Çevrimdışı MUSTAFA_

Biletlerde son durum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı f_madida

Su maci kazanalim da devre arasi transferlerle ikinci yariya bakariz.

Cenk Tosun'u afaroz etti Everton taraftari, Ancelotti hiyari da kis kis guldu Cenk cikarken, orada durmasi artik imkaniz, bosuna Everton'da top toplayicilik yapacagina gelsin bizim forvet rotasyonuna girsin 2. yari,

Marcelo'ya da agir hakaret etti Lyon taraftari o da gelsin girsin stoper rotasyonuna, Ruiz-Marcelo-Vida uclusuyle ligi rahat rahat gotururuz, Roco'yu da sallasinlar bir yerlere.

Bir de en onemlisi Anderson TALISCAyi getirebilirsek 6 aylik (soyle 6 ayligina 1-1.5 versek gelir herhalde), ikinci yari bu 3 transferle bayagi sampiyonluk icin domine edebiliriz ligi, yeter ki teknik direktor el frenini cekmesin sacma fantazilere girmesin. Tabi Avci gibi Demba Ba-Adebayor- Riad Bajic opsiyonlari elindeyken tek forvet Robinho'yla cikip sampiyonluk vermis bir hoca var basimizda, parselasyon uzmani, o yuzden cok da umutlanmamak lazim ama yine de biraz Talisca sutu izlesek fena olmaz, ozledik keratayi.

Normalde bu Gencler'i bugun 3-0, 4-0 yenmemiz lazim ama fener macinda oynanan futboldan sonra pek de iddiali olamiyor insan.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mellfred

Su maci kazanalim da devre arasi transferlerle ikinci yariya bakariz.

Cenk Tosun'u afaroz etti Everton taraftari, Ancelotti hiyari da kis kis guldu Cenk cikarken, orada durmasi artik imkaniz, bosuna Everton'da top toplayicilik yapacagina gelsin bizim forvet rotasyonuna girsin 2. yari,

Marcelo'ya da agir hakaret etti Lyon taraftari o da gelsin girsin stoper rotasyonuna, Ruiz-Marcelo-Vida uclusuyle ligi rahat rahat gotururuz, Roco'yu da sallasinlar bir yerlere.

Bir de en onemlisi Anderson TALISCAyi getirebilirsek 6 aylik (soyle 6 ayligina 1-1.5 versek gelir herhalde), ikinci yari bu 3 transferle bayagi sampiyonluk icin domine edebiliriz ligi, yeter ki teknik direktor el frenini cekmesin sacma fantazilere girmesin. Tabi Avci gibi Demba Ba-Adebayor- Riad Bajic opsiyonlari elindeyken tek forvet Robinho'yla cikip sampiyonluk vermis bir hoca var basimizda, parselasyon uzmani, o yuzden cok da umutlanmamak lazim ama yine de biraz Talisca sutu izlesek fena olmaz, ozledik keratayi.

Normalde bu Gencler'i bugun 3-0, 4-0 yenmemiz lazim ama fener macinda oynanan futboldan sonra pek de iddiali olamiyor insan.
ağabey 3 transferi çözdün işi de hocaya bıraktın  :ishock:
valla bravo  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

bomboş bir stat olacak  :uyucam:

Çevrimdışı MUSTAFA_

:tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

:tabe:

uğurlu forma :D

Çevrimiçi Kartal Ç

taraftarı kalan 2600 kombineyi devretmeye davet etmeye harcanan çabanın satışa çıkan kombinesiz biletlere harcanması lazım.
Ancak bir kategorideki kombinesiz koltuklar tükendikten sonra o kategorideki kulübe devredilmiş kombine koltukları satışa açılabiliyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk 11 belli oldu

Beşiktaş Tarihi
★★★

İlk 11 belli oldu

diaby yerine boyd oynasa daha iyiydi bence  :tabe:

Çevrimdışı worns

Diaby haftalardır kayıp. Sağ kenarda ortalama bi iş çıkartabildiğini bile gören olmadı. Bu koşullarda bile Boyd düşünülmüyor çok garip.

N'Kodou umarım bişeyler verebilir. Umut'tan da performans bekliyorum.

Diaby haftalardır kayıp. Sağ kenarda ortalama bi iş çıkartabildiğini bile gören olmadı. Bu koşullarda bile Boyd düşünülmüyor çok garip.

N'Kodou umarım bişeyler verebilir. Umut'tan da performans bekliyorum.

hoca tamamen ümidi kesti herhalde.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu mac ozelinde degil ama stadın bu bosluk meselesi icin cozum uretmemiz lazim.Talebe göre değişken fiyatlar olabilir belki.

Bu mac ozelinde degil ama stadın bu bosluk meselesi icin cozum uretmemiz lazim.Talebe göre değişken fiyatlar olabilir belki.

Öncelikle çok kombine satmamak lazım millet kombineyi alıyor gelmiyor gelmediği gibi devretmiyor da.

Bilet fiyatlarında indirime gitmek gerekiyor.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Öncelikle çok kombine satmamak lazım millet kombineyi alıyor gelmiyor gelmediği gibi devretmiyor da.

Bilet fiyatlarında indirime gitmek gerekiyor.

Benim demek istediğim algoritmik bir sekilde surekli talebe göre otomatik fiyatli biletler.Zamana ve talebe bağlı değişecek.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Gökhan topa dokundu mu orda ? O pozisyona ofsayt çaldılar.

Çevrimiçi Kartal Ç

hala ona buna koymalı tezahuratlar :claps:

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Firat kiyima basladi. Gozunun onunde Vida adamin kafasina tekme salliyor, faul vermiyor. Adam tabi itiraz edecek, (Hakaret Yasak)₅ herif

Çevrimiçi levitate

bizim vida faul yapmadı mı orada

yine göstermelik doğruyorlar rakibi adam değilsin tff

Çevrimiçi Kartal Ç

bizim vida faul yapmadı mı orada

yine göstermelik doğruyorlar rakibi adam değilsin tff

adam tehlikeli hareketten foul istemekte haklı canerin gördüğü tarzda itirazdan sarı gördü ama topu oyuna sokulduktan sonra hakemin yanından koşarken dönüp bişey dedi direk kırmızı yedi. sinkaflı etmemiştir ama laf sokmalı bişey dedi gibi geliyor bana.

Çevrimdışı tolga1903

Firat kiyima basladi. Gozunun onunde Vida adamin kafasina tekme salliyor, faul vermiyor. Adam tabi itiraz edecek, (Hakaret Yasak)₅ herif

Şiddetli itiraza sarı verdi zaten. Dikkat ettiysen direk attı demekki küfür etti. Bariz faulü vermedi orasi başka ama atılacak söz söylediyse de boşa duyar kasmaya gerek yok akıllı olsun

Çevrimiçi levitate

adam tehlikeli hareketten foul istemekte haklı canerin gördüğü tarzda itirazdan sarı gördü ama topu oyuna sokulduktan sonra hakemin yanından koşarken dönüp bişey dedi direk kırmızı yedi. sinkaflı etmemiştir ama laf sokmalı bişey dedi gibi geliyor bana.
Şiddetli itiraza sarı verdi zaten. Dikkat ettiysen direk attı demekki küfür etti. Bariz faulü vermedi orasi başka ama atılacak söz söylediyse de boşa duyar kasmaya gerek yok akıllı olsun
küfür etmiş diyorlar

Çevrimiçi levitate

ulan diaby seni tekme tokat dövmek lazım