Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1743865 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Romalı Pellegrini'nin frikik golünü mutlaka izleyin. Uzun zamandır o kadar zor bir noktaya giden top olmamıştı.
Kalecinin çabası da takdire değer.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu febenin en beklentisiz gelip en çok fayda sağlayan oyuncusu muhtemelen Crespo.

Çevrimdışı worns

Bu febenin en beklentisiz gelip en çok fayda sağlayan oyuncusu muhtemelen Crespo.

adam portekizli. biz alsak muhtemelen forumda üç paragraf, bu kim, kesin menajerler pazarlamıştır, kulübün paralarını sokağa atıyorlar temalı yazılar dönerdi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

adam portekizli. biz alsak muhtemelen forumda üç paragraf, bu kim, kesin menajerler pazarlamıştır, kulübün paralarını sokağa atıyorlar temalı yazılar dönerdi.

Valla kimse kusura bakmasın adam komple orta saha

Çevrimiçi Samet Demir

Fenerin transferlerinin güzellemesini yapanlar vardı burada. Aşağıya Altay ile yeni sözleşme şartlarını bırakıyorum. Eğer doğruysa tabikide.

Mevcut sözleşmesinde yıllık 1.2 milyon Euro kazanan Altay Bayındır yeni sözleşmesiyle yıllık 2 milyon Euro garanti ücret alacak. Başarılı file bekçisine yıllık 200 bin Euro'dan toplam 1 milyon Euro imza parası ödenecek. Altay Bayındır, başarı bonuslarıyla kazanacağı ücreti artırabilecek. Altay, bir sezonda 25 maçın üstünde karşılaşmada forma giyerse 500 bin Euro garanti ücret kazanacak. Fenerbahçe'nin şampiyonluğu halinde 23 yaşındaki kaleci 200 bin Euro şampiyonluk primi alacak. Altay Bayındır, Avrupa kupalarında alınacak olan her başarı için 50 bin Euro ekstra bonus elde edecek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Fenerin transferlerinin güzellemesini yapanlar vardı burada. Aşağıya Altay ile yeni sözleşme şartlarını bırakıyorum. Eğer doğruysa tabikide.

Mevcut sözleşmesinde yıllık 1.2 milyon Euro kazanan Altay Bayındır yeni sözleşmesiyle yıllık 2 milyon Euro garanti ücret alacak. Başarılı file bekçisine yıllık 200 bin Euro'dan toplam 1 milyon Euro imza parası ödenecek. Altay Bayındır, başarı bonuslarıyla kazanacağı ücreti artırabilecek. Altay, bir sezonda 25 maçın üstünde karşılaşmada forma giyerse 500 bin Euro garanti ücret kazanacak. Fenerbahçe'nin şampiyonluğu halinde 23 yaşındaki kaleci 200 bin Euro şampiyonluk primi alacak. Altay Bayındır, Avrupa kupalarında alınacak olan her başarı için 50 bin Euro ekstra bonus elde edecek.

satışları da bir değişik Allahyar gittiği takımın bütçesinin 2 katı bonservise satılıyor Ertuğrul 1 milyon Boluya  mucizevi işler arkadaşın biri burada 2 defansları 20 milyona gidecek felan diyor da ben toplamda fb ye 20 milyon vermem

Çevrimiçi murat

Öyle veya böyle kasaya 25-30milyon sokan başkan var. Bizim başkan  oyuncu satıp kasaya para koyamıyor. Her transferde de sanki tırtıklanıyoruz. İmza atana kadar fiyat şişiyor.

Çevrimiçi levitate

fb mesut ve ozan'ı kadro dışı bırakmış xddd
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Acun ikisini de Hull City' ye götürür, orada kendi halı saha maçlarına da çağırır.

Çevrimdışı Talisca1903

Öyle veya böyle kasaya 25-30milyon sokan başkan var. Bizim başkan  oyuncu satıp kasaya para koyamıyor. Her transferde de sanki tırtıklanıyoruz. İmza atana kadar fiyat şişiyor.
o konuda kesinlikle haklısın bir şekilde satış yapıyor da bu fenerin kadrosunun iyi olduğundan değil Ali Koçun yeteneğinden yoksa gördük Macarı Raşitin karşısında futbola küstürdü Mümin kardeşim kendisini
[ Son Düzenleme: 24 Mart 2022, 17:03:47 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Talisca1903

Ali Koç iyi hamleler yapmaya devam ediyor hatalarından ders almış gibi gözüküyor

Çevrimdışı Talisca1903

sarıların maçını zar zor izleyebildim kalite sıfır yeminle.Bu taylanın futbolcu olduğu yerde Nejip Gerard olur Van anhold marcao özellikle kerem evlere şenlik fener de ondan beter.Şu ligde güle oynaya şampiyon  olurduk .
Ts şu fenere bile kaybedebilir şampyonluğu sıfır şaka biz yenelim diye dua etmiyorlarsa bende bir şey bilmiyorum

Çevrimdışı worns

sarıların maçını zar zor izleyebildim kalite sıfır yeminle.Bu taylanın futbolcu olduğu yerde Nejip Gerard olur Van anhold marcao özellikle kerem evlere şenlik fener de ondan beter.Şu ligde güle oynaya şampiyon  olurduk .
Ts şu fenere bile kaybedebilir şampyonluğu sıfır şaka biz yenelim diye dua etmiyorlarsa bende bir şey bilmiyorum

gs'nin kadrosu rezalet de bizim duygusal eski hoca nasıl becerdi de geçen haftalarda bizi gs'ye mahkum oynatıp ilk yarıdan iki gol yedirdi hala ona akıl sır erdiremiyorum. gs giresun dahil hiç bir maçta o kadar etkili oynamadı bu sene.

gs'nin kadrosunun toparlanması çok zor. yamuk yumuk bi kadro seneye bile kendilerine gelmeleri kolay değil.

Çevrimdışı Talisca1903

gs'nin kadrosu rezalet de bizim duygusal eski hoca nasıl becerdi de geçen haftalarda bizi gs'ye mahkum oynatıp ilk yarıdan iki gol yedirdi hala ona akıl sır erdiremiyorum. gs giresun dahil hiç bir maçta o kadar etkili oynamadı bu sene.

gs'nin kadrosunun toparlanması çok zor. yamuk yumuk bi kadro seneye bile kendilerine gelmeleri kolay değil.
Gomis için seneyede kontrat imzaladılarsa yandı gülüm keten helva   adam resmen bitmiş ayakta duramıyor

Çevrimiçi kahyaoglueren

3 4 hafta daha olsa verecek Trabzon şampiyonluğu.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

10 hafta daha olsa bu Looser Avcı yine şampiyonluğu kaybeder

Çevrimiçi levitate

aradaki fark 6-7 puan olsa ya fb ya da konya ligi alırdı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hamsiler ışık görmüş tavşan gibi, fark bu kadar yüksek olmasa zor finiş yaparlardı.

Çevrimdışı Talisca1903

taraftarı iyi kandırdı bizim yönetim gençleşme sistem diyerek bak işte gördük loser kasketliyi kaybedecek pozisyona geldi çok rahat şampiyonluk potasına girmiştik oysa ki
şu takıma bir hoca getirmediler yahu önder felan saçma sapan işlerle koca 2. yarı geçti

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

adana 2 - 0 yeniliyor çok iyi oldu bu.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Direk ultraslan tribün liderini getirselerdi, daha adeletli olurdu.
Neyse bize gecmis olsun, en büyük Besiktas düsmanlarindan biridir kendisi
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

GS yeni yönetim kurulu mu bu?