Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sefa Kara ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1757815 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Talisca1903

yazıklar olsun şu maçı ne hale getirdiler

Çevrimiçi sEuL

9 degisiklik, 2 VAR incelemesi, sahaya atilan su siseleri nedeniyle duran oyun vesaireeve sadece 7 dakika uzatma. (Hakaret Yasak)₅ gecen hafta 20 dakika uzattilar yazik

Çevrimdışı goktasoktay

bu gol çok acıtmışdır
Acıttığı belli abi, adama sırayla tekme, taban Allah ne versiyse girdiler. Bu kadar pislik olamaz ya. Rizeyi söve döve yendiler. Maça da tam hakemini vermişler, galiba ga formasını içine giymiş!!!

Çevrimdışı Talisca1903

ümit öztürkün formasını müzeye kaldırsınlar gs için bundan faydalı adaam yok

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu lige neden az para verildiğinin kanıtı.
Allah belanızı versin sizin haysiyetsiz köpekler.

Çevrimdışı goktasoktay

Gedsonun kaval kemiğine gelen darbede omar ikinci sarıdan atılmalıydı. Herif faulu gsye verdi! İlk yarı emre ikinci sarıdan atılmalıydı vermedi sahadaki siyah forma altına sarı kırmızı forma giyen vatandaş. Bu kadar olmaz!

Çevrimdışı goktasoktay

Ya bu ya da fıratı verirler bizim gs maçına, yazın bir kenara

Çevrimiçi levitate

gs 19 faul yapmış 12'si gedsona
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

gs 19 faul yapmış 12'si gedsona
Adamı sakatlamaya oynadılar net.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Gs nin kazanması iyi oldu zira bu hocayla yola devam etmelerinin yavaş yavaş önü açılıyor

Ellerindeki kadro berbat ötesi

Hoca zaten tiki takacı o sebeple seneye de hiç şansları yok o yüzden kazanabildikleri kadar kazansınlar ki ne yönetim

ne de hocaları değişsin :D

Türkiye liginde tiki taka falan olmaz . Direkt hücum edebilen oyuncuları fizikli , güçlü ve oyun bilgisi iyi olan oyunculardan kurulu takım ligde kolaylıkla şampiyon olur

The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı bjkozy

Rize ile dalga gececek kadar dustu bu reziller. Ayip artik. Barcelona bunlari iki mactada iyice bir benzetsinde gorsunler

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı goktasoktay

gedson asist yapmış
Sırf onun için izledim maçı, yine parıl parıl parladı

Çevrimiçi mellfred

Sırf onun için izledim maçı, yine parıl parıl parladı
son 20 dakika izledim ben maçı dökülüyordu açıkçası pasları hep kısa kaldı

Çevrimdışı goktasoktay

son 20 dakika izledim ben maçı dökülüyordu açıkçası pasları hep kısa kaldı
Doğru, sonlarda biraz aksadı yalnız ben geçen haftaki maça bağladım. O kadar çok tekme yedi ki hafta içi az antrenman yapmış olabilir. Bir de rize herşeyi ondan bekliyor.

Çevrimdışı mrred

Ne oldu top cambazlı takım PSG ye ? messi neymar veratti . Şampiyonlar ligi şampiyonu oluyordu hani ?

gördük ne olduğunu atletizm ve fizik her zaman tekniği yener.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Ne oldu top cambazlı takım PSG ye ? messi neymar veratti . Şampiyonlar ligi şampiyonu oluyordu hani ?

gördük ne olduğunu atletizm ve fizik her zaman tekniği yener.

Vinicis Jr bu dediklerine ne kadar uyuyor peki? Maçın en baş kahramanıydı. Kel alaka tabir olmuş.

PSG kalecisinin kurbanı oldu ayrıca.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bizim hiç bir halt oynamayıp kral yaptığımız geseyi şu an Erol Bulut'un takımı maymun ediyor.

Çevrimdışı bjkozy

Bizden aldiklari 3 puanla ligde kalacaklar bu gidisle

Çevrimdışı goktasoktay

Valla şu rezil takıma yenildik ya, çok canım sıkılıyor. Antep perişan etti…

Çevrimdışı Talisca1903

Valla şu rezil takıma yenildik ya, çok canım sıkılıyor. Antep perişan etti…
Bizi yenmenin gazıyla torrent ve bu kadroyla devam ederler hayırlı mağlubiyet oldu bizim için

Çevrimdışı goktasoktay

Bizi yenmenin gazıyla torrent ve bu kadroyla devam ederler hayırlı mağlubiyet oldu bizim için
Belki de. Yine de zoruma gidiyor

Çevrimdışı Talisca1903

Belki de. Yine de zoruma gidiyor
Her maç tokatlıyorduk  gs yi içerde dışarda şenolla sergenle öyle manyak etmiştik sağolsun önder hocamın insaniyetliği kabullenemedi bu zulümü