Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sinan66, Samet Ç, eryigitcaner ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1727348 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Talisca1903

neyseki geri döndü bi an korktum
Rizeye neden verdik tam bizim ihtiyacımız varken neyse şimdi bir tane daha saplar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Rize cidden çöp olduğu halde Gedson fark yaratıyor, bizim kadroda iyi adamlarla daha da iyi olacaktır.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bizim çocuklar iş başında  :evillol:

Çevrimiçi Samet Demir

Gs 1 - 2 BJK

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kartallar Gs'yi hoplatiyor  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

:)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Yusuf Sari beyinsizini bakalim daha ne kadar oynatacak.

Çevrimiçi sEuL

Her macta Vida’ya bundan 10 tane yapiliyor. Serro’lar yine hakemlerle alacaklar maci

Çevrimiçi levitate

kaçırdı puhahaha

ama gomisi seviyorum üzüldüm adına
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi bjkozy

Ikinci yari penaltilari siralarlar hakemler bu (Hakaret Yasak)₅
Dedigim gibi Gomis girer girmez basladi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Penaltı ile alakası olmayan pozisyonlara penaltı çalınan bir ülke olduk.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

gökhan yoktan yere pen6 yaptırdı

Çevrimiçi sEuL

gökhan yoktan yere pen6 yaptırdı
Tarik sacmaladi, niye o sekilde kayarak daliyorsun mal herif

Çevrimiçi levitate

Tarik sacmaladi, niye o sekilde kayarak daliyorsun mal herif
tarık mıymış

ne farkeder ikisi de kötü kaleci :D ben topa müdahele sandım ama net dalmış ayağına

Çevrimiçi sEuL

tarık mıymış

ne farkeder ikisi de kötü kaleci :D ben topa müdahele sandım ama net dalmış ayağına
Bulent’in salakligi aslinda, su Yusuf denen gereksizi 75 dakikadir izliyor. Ayagina gelen her topu kaptirdi ve atak yediler. Adam kagit gibi birde en ufak dokunusta ucuyor havalarda

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Bulent’in salakligi aslinda, su Yusuf denen gereksizi 75 dakikadir izliyor. Ayagina gelen her topu kaptirdi ve atak yediler. Adam kagit gibi birde en ufak dokunusta ucuyor havalarda
şimdi çıkardı

nelsson buna dokundu 2 metre uçtu az önce

Çevrimdışı ferdi1903

Simdi bizim cocuklarmi öptü gasarayi ?

Çevrimiçi bjkozy

Bir penalti daha cikarmi bu mactan?

Çevrimiçi sEuL

Bir penalti daha cikarmi bu mactan?
90+14’te alirlar bir tane daha

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

2. yari basladiktan sonra 5 oyuncu birden degistirebiliyor musun?