18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu
18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu

Beşiktaş Forum|18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu Skor : Beşiktaş 1-0 Mersin İdmanyurdu Tarih : 17.02.2016 Saat : 19:30 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu  [Okunma sayısı 140896 defa] 18.Hafta / Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Beyler passolig ile ilgili bir sorum olacak.Bilgisi olan cevap verirse mutlu olurum

Mersin maçına bir arkadaşımla birlikte gelmek istiyorum.Ona da bilet alıyordum ancak onay vermedi.
Kendisinin konyaspor passoligi var.Benim bildiğim evsahibi takımın tribününe rakip takım taraftarı dışında herkes girebiliyor
Ben öyle çok maça gittim bu sene. Niye böyle bir sorun verdi acaba bilgisi olan var mı ? :alala:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Cok rahat Kazaniriz bol Gollu ve farkli galibiyetimizle sonuclanacak bir maç olur diye düşünüyorum

Herkes Mersinin 11 kisi ile savunma yapacagini düşünüyor ama yapamazlar hatta su kadarini soyleyeyim 1461 Ts kadar bile defans yapamazlar , Cunku futbolcu yapilari buna musait degil Mersinin oyuncu yapisi tamamen ofansif oyunculardan kurulu..

Bu kadar Cok ofansif oyuncuya sahip olmalarından dolayi bloklar arasinda cok boşluk var ve bu yuzden cok paoziyon verip cok Gol yiyorlar.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı serdart

nurullah sağlam'da gitmiş 2 günde. takımdaki oyunculara koşun diyorum iki koşup baldırlarını gösteriyorlar diyordu. devre arasında hiç çalışılmamış. yabancı oyuncuları rica minnet antremana çağırıyorlarmış. borçlar fırlamış. mersin şu şartlarda fark yer.

Çevrimdışı Tolga

Tolga

Beck              Rhodolfo                  Ersan            Tosic

Oğuzhan                  Atiba

Quaresma                       Sosa                          Olcay                       

Gomez

Kadronun böyle olacağını düşünüyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cursedofdragon

Tolga

Beck              Rhodolfo                  Ersan            Tosic

Oğuzhan                  Atiba

Quaresma                       Sosa                          Olcay                       

Gomez

Kadronun böyle olacağını düşünüyorum.

bakıyorumda adaşını koymuşsun hemen kaleye :D

Çevrimdışı Tolga

bakıyorumda adaşını koymuşsun hemen kaleye :D
Ben değil Şenol Hoca koyacak :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı EMİR EMRE

içimden bir ses 6 7 gollü bir galibiyet alacağız gibi geliyor

Benim içimdeki ses de kapanan 2. lig takımını bile son dakika golüyle açtığımız geliyor malesef.

1461 ile oynadığımız iki maçta da kötü oyunumuzu hücumda etkisiz oluşumuzu golü erken bulamamaya ve aşırı savunmacı bir takımla oynamamıza varsayarak 2-3 farklı alırız diyorum

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Benim içimdeki ses de kapanan 2. lig takımını bile son dakika golüyle açtığımız geliyor malesef.

1461 ile oynadığımız iki maçta da kötü oyunumuzu hücumda etkisiz oluşumuzu golü erken bulamamaya ve aşırı savunmacı bir takımla oynamamıza varsayarak 2-3 farklı alırız diyorum
o maçları baz almak doğru olmaz bence bu maça gereken önemi gösterip rahat kazanırız düşüncesindeyim

Çevrimdışı EMİR EMRE

o maçları baz almak doğru olmaz bence bu maça gereken önemi gösterip rahat kazanırız düşüncesindeyim

Hepimizin umudu ve inancı o yönde  :ok:

Çevrimdışı Ulaş1903

bol gollü bir galibiyet bekliyorum.

Çevrimdışı can1903

Töre(11 başlarsa) asisti var. Gomez'in golü var (2) Oğuzhan'ın asistleri var. Quaresma'nın mersinli oyuncuları yatırıp kaldırışları var  :photo:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ensar

Süper Lig'de üçer sarı kartı bulunan Mario Gomez, Luiz Rhodolfo ve Andreas Beck, Mersin İdmanyurdu karşısında sarı kart görmeleri durumunda 19. haftada Trabzonspor'la deplasmanda oynanacak maçta forma giyemeyecek. 
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Süper Lig'de üçer sarı kartı bulunan Mario Gomez, Luiz Rhodolfo ve Andreas Beck, Mersin İdmanyurdu karşısında sarı kart görmeleri durumunda 19. haftada Trabzonspor'la deplasmanda oynanacak maçta forma giyemeyecek.
mutlaka uyarılmaları gerekli özellikle rholdofo karta yakın bir isim

Çevrimdışı atalay

Perdeyi kapattığımız gibi açmalıyız...

Çevrimdışı Tolga

A Spor'da mutemel kadroya İsmail'i koymuşlar.

İyileşti mi ki :alala:

Çevrimdışı LuceGel

A Spor'da mutemel kadroya İsmail'i koymuşlar.

İyileşti mi ki :alala:
Sıkıntı yokmuş oynayacak.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İyi bari Tosic'i izlemeyeceğiz  :)
şu halimize bak ismaili bile arar olduk

Çevrimdışı LuceGel

İyi bari Tosic'i izlemeyeceğiz  :)
Sorma görünce rahatsız ediyor acil paketlemek lazım  :bandit:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Tolga

şu halimize bak ismaili bile arar olduk

Maalesef öyle  :)

Sorma görünce rahatsız ediyor acil paketlemek lazım  :bandit:
Sezon sonu yollanır.

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

İsmail kadroya alınmamış. Tosic oynayacakmış :s20:
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ismael Kadroya alınmamış , Yarin Solbekte Tosic oynayacak :by2: :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

Zaten bana çok tuhaf gelmişti bu kadar kısa sürede iyileşmesi.

Tosic'e kaldık yine.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

4+ atıp rakiplere korku salmamız lazım.

Mete Kalkavanı'da severim, maç için doğru tercih olmuş.

Beck, Rhodo, Gomez dikkat etmeli sarı kart yerler ise ts maçı büyük sorun teşkil eder bizim için.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Etiketler: