2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 752707 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nazım Ar

1. İsim 23 yaşında sıkaut31 tayfanın bile tanımadığı forvetten evrilmiş 1 m euroluk stoper ise 5. İsmi tahayyül edemiyorum:)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Porto' dan kiralık Galeno alınsın diye bir iki defa yazmıştım.
Adam dün asist yapmış. Olacaksa o da artık zor.

Çevrimdışı tuncaboylu

1. İsim 23 yaşında sıkaut31 tayfanın bile tanımadığı forvetten evrilmiş 1 m euroluk stoper ise 5. İsmi tahayyül edemiyorum:)
5 oyuncu yok yaw, 1.5 oyuncu var

Biri bu, yarım olan da scout ekibinin gizli keşfi tek bacaklı bir arkadaş.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

5 oyuncu yok yaw, 1.5 oyuncu var

Biri bu, yarım olan da scout ekibinin gizli keşfi tek bacaklı bir arkadaş.

Bunun da adı ilk cincon ile çıktı.
Yani yine menajer operasyonu gibi, artık TR de bir yerlere çakarız diye düşünüyorlar muhtemelen.

Çevrimdışı Nazım Ar

Çok acayip gs ile adı çıkan herkes 1 ay sonra bizle de anıldı. Amiri içlerinde tek umut verici oyuncu onu da alamadıLar zaten.
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 21:32:48 Nazım Ar ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çok acayip gs ile adı çıkan herkes 1 ay sonra bizle de anıldı. Amiri içlerinde tek umut verici oyuncu onu da alamadıLar zaten.

Menajeri kulüp kulüp gezip pazarlıyor.
Muhtemelen spor yazarı(!) diye geçinen güruha da bir miktar para yediriyorlardır.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Dünkü maçta Kenan'ın depar atmaya çalıştığı pozisyon aklıma geldikçe hala gülüyorum.
Çocukken köyde traktöre binerdik, yüzümüze çarpan rüzgardan acaip hızlı gittiğimizi zannederdik ama baksan hızın saatte 50-60 km.
Kenan'ın durumu da aynı, muhtemelen depar atabildiğini zannediyor.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu şartlarda nasıl yarışacaksın arkadaş.
Dün sana olan pozisyon benzerine rakip 10 kişi kalıyor aynı pozisyona senin forvetin sarı görüyor.
(...)
Güçlü başkan nerelerde masa mı deviriyor yine biryerler de?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kaan süper bir asist yaptı ama rakibe  :lol:

Çevrimiçi Samet Demir

Kaan süper bir asist yaptı ama rakibe 
Bende sırf alınabilecek yerli diye yazıyordum son zamanlarda koray ile kaanı. Anlaşılan o ki Serdar performansı anca verecekler bize gelseler.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bende sırf alınabilecek yerli diye yazıyordum son zamanlarda koray ile kaanı. Anlaşılan o ki Serdar performansı anca verecekler bize gelseler.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

futbol şanssızlığı diyeceğim ama çok güzel pas verdi.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı DieForYou1903

Bakkaldan 2 ekmek bile alamaz bu yönetim.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Arada Davor yoksa bizim işimiz olmaz.

Please Davor help me!

Çevrimdışı Okan1903

Sanssizlik falan degil beyler, Kaan Ayhan tam olarak da bu.

millet sadece milli macta izleyerek gelsin diye ahkam kesiyor. bunu bedava verseler alinmaz. o kadar kotu.

mesela 2. golde de penaltiyi yaptiran o degil ama gorun nasil agir bir adam. jogging yapiyor beyfendi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hemen paket yapıp gönderelim.
Boş yere kadro işgal ediyor.

Çevrimdışı XiaoHan

Beşiktaşın hakkı gasp edildiğinde gıkı çıkmayan umursamayan ts li başkanlık koltuğunu hala işgal ediyor, istila etme artık Beşiktaş sayesinde kazandığın prestij itibar hala yetmedimi?

Anladık kulübü batırmak adına belliki yarıştasın ğs li özbek ile, tüm ilklere Beşiktaş imza atar ama bırak rakibin bu ilke imza atsın biz değil ethem gitsin onları satın alsın asya şampiyonu yapsın.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı beno1903

Başkan transfer yokmu açıklada fiyatı artsın. Welintonla Monteroyu da satmazsın sen şimdi

Çevrimdışı MaDJeR

Çevrimdışı AEmre

?cxt=HHwWgoCxhdGX0qQrAAAA

Çevrimdışı levitate

NE
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Dele Ali bence yanlış hamle olur.

Etiketler: