Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 368678 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Sakatlıklara karşı elimizde çok büyük bir koz var aslında sakatlanmamak
Şaka bir yana şu zemin işini senelerdir çözemiyoruz büyük handikap oluyor bizim için.
Cin ali iblis ali tenha da birgün kıstıracaklar seni.
3. golü yedik tekrar gösterildi oh be faul var kesin iptal dedim nasıl verdiler valla aklım almıyor 

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada inşallah  Töreyi bir daha Beşiktaş formasıyla görmeyiz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı 38life

gs'yi bu sezon için asla bir rakip olarak görmedim. O yüzden kaybetmesi kazanması beni çok da ilgilendirmiyor. Tek rakibimiz fenerbahçe bu sene. Tarbzon demiyorum çünkü o camianın kendisinde sıkıntı var. Kendi kendilerine çelme takarlar bir şekilde. Ama her şeyden önemlisi en büyük rakibimiz kendimiziz. Eğer kendi kendimizin parçasından tutup aşağı çekersek feneri şampiyon yaparız bu sene.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Nazım Ar

Papağan gibi oldum ama G. Töre ve Kenan aynı anda kesinlikle oynamamalı bu takımda. Rıdvanı koy ileri, Güveni koy, Atiba yı koy daha iyidir.

Altay'ı yeneriz. Ajax'a karşı zaten Lewayı da ödünç alıp koysak kazanamayacaktık fark olmasın ben razıyım.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Papağan gibi oldum ama G. Töre ve Kenan aynı anda kesinlikle oynamamalı bu takımda. Rıdvanı koy ileri, Güveni koy, Atiba yı koy daha iyidir.

Altay'ı yeneriz. Ajax'a karşı zaten Lewayı da ödünç alıp koysak kazanamayacaktık fark olmasın ben razıyım.

Sadece Gökhan ve Kenan değil ki sorun. Yedek yerlilerin hepsi kalitesiz. En kötüleri Kenan ama.

Çevrimdışı 38life

Töre'nin yerine altyapıdan Avtandil falan bile oynasa daha faydalı olur. Hiç faydası olmasa en azından zarar vermez Töre gibi. Töre zarar veriyor, mahvediyor takımı. Yap Altay maçında ileri 3'lüyü Larin Kenan Güven. Dar oynasınlar, gönder ileri soldan Ridvani, sağdan N'Sakala'yi geniş oynasın. Sok stoperlerin arasına Josef'i ya da Atiba'yı geride eksik kalma, koy ortaya Pjanic ve Oğuzhan'ı/Salihi sağa sola çevirsinler topu. Elinde Orjin kanat yoksa böyle oynayabilirsin. Töre'ye mecbur değilsin.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sadece Gökhan ve Kenan değil ki sorun. Yedek yerlilerin hepsi kalitesiz. En kötüleri Kenan ama.
Kenan’ı Olcay gibi etki yapar diyenler vardı ama Olcaydan en az iki kat kalitesiz topçu
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Kenan’ı Olcay gibi etki yapar diyenler vardı ama Olcaydan en az iki kat kalitesiz topçu
Maalesef öyle. Çok statik bir adam. Olcay ile en ufak bir benzerlikleri yok zaten. Benim tam beklediğim gibi çıktı. Düzelmesini de beklemiyorum.

Çevrimdışı mellfred

batsuayinin kayış sıyıracağı o kadar belliydi ki göz göre göre sakatladık adamı
3 günde bir maçta elemanı 95 dakika yaldır yaldır hor kullandık
maç başlığında da bahsettik 3'ü bulunca oyundan alınacak ilk adamdı
denizi geçip (iyi kadro) derede (kötü organizasyon) boğulmayız umarım

Çevrimdışı mellfred

sahanın durumuyla ilgili nasıl bir rezillik söz konusudur
yok yeni ekildi yok kök salmadı yok hibrite tutunmadı...
aga ne saçmalanıyor
bir tane ingiliz takımına gidin de güneş görmeyen memlekette nasıl zemin yeşertilirmiş öğrenin gelin lan
sitiyi çelsisini geçtim derby country'den nottingham forrestdan  öğrenin be
her sene aynı terane
bu kabul edilemez  vallahi büyük rezillik

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Olcay ile tek benzerlikleri Alman liginden gelmeleri.
Olcay'ın oyununda tek pas, boşa kaçma, varyasyona girme,
Kenan'ın oyunda pas vermeme, kalabalığın arasına dalma, kaybolma.

Çevrimdışı Erman1903

Kenan'ı özellikle kenarda hiç düşünmemek lazım. Lakin hoca Güven'i santrafora atarak bunu bir tık öteye taşıyabiliyor, o da santrafor değil. Aylardır dilimizde tüy bitti.

Tam tersi olmalı. Mümkünse full as ya da full yerlinin bir ortası olsun diyeceğim ama zıt yapa yapa kadroyu kuş kadar bıraktık.

Çevrimiçi yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Ne denir ki şuna gelip gol atmadığı kalmış adamın baraj bile kurdurmayacsk utanmasa 1 değil 2 değil her operasyonu bu adı yapıyor fb maçları dün gibi aklımızda hepimizin başka hakem olsa maç alamaz bu hala maçlarımızı veriliyor

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20

Adana maçı hakkında suç duyurusunda bulunmuşlar. Bu adaşım çok iyi Beşiktaşlı.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Mustafa UZUN

Her ne kadar şimdiye kadar beklenen performansı gösterememiş olsalar da Oğuzhan, Salih, Kenan, Güven, Töre gibi oyuncular böyle dönemler için kadrodalar. Dolayısıyla ya sahaya çıkıp adam gibi performans gösterecekler (ki potansiyelleri olduğunu düşünüyorum) ya da bu formayı bir daha göremeyecekler. Umarım kendileri için de bir fırsat olan bu süreci iyi değerlendirir ve o formayı giymeyi hak ettiklerini gösterirler. Özellikle Oğuzhan, Töre ve Güven için bunlar son şanslar olabilir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Unnamed

Her ne kadar şimdiye kadar beklenen performansı gösterememiş olsalar da Oğuzhan, Salih, Kenan, Güven, Töre gibi oyuncular böyle dönemler için kadrodalar. Dolayısıyla ya sahaya çıkıp adam gibi performans gösterecekler (ki potansiyelleri olduğunu düşünüyorum) ya da bu formayı bir daha göremeyecekler. Umarım kendileri için de bir fırsat olan bu süreci iyi değerlendirir ve o formayı giymeyi hak ettiklerini gösterirler. Özellikle Oğuzhan, Töre ve Güven için bunlar son şanslar olabilir.

Oğuzhan'da da ne bitmez kredi varmıs arkadaş. 3 sene oldu adam hala kayıplarda. Güven'i bir kenara koyuyorumda Kenan ile Töre bu futbolla halı saha maçında bile kadroya giremezler. Kötü bile demek hakarettir.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bats'da sorunun iç  yan bağlarda olması daha riskli geldi bana. Ama bilmiyorum tabi tibbi olarak farklı olabilir.

Çevrimdışı Liquidator

Bats'da sorunun iç  yan bağlarda olması daha riskli geldi bana. Ama bilmiyorum tabi tibbi olarak farklı olabilir.
Atiba Altay maçında oynayacak. MR’ı çekildi, temiz çıktı.

Batshuayi de ise korkulacak biri durum yok. Dizine darbe aldıktan sonra dizi esnemiş. Güçlü bir kas ve diz yapısı olmasa farklı konuşabilirdik durumu iyi. Ajax maçında oynama ihtimali var.

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı kahyaoglueren

Atiba Altay maçında oynayacak. MR’ı çekildi, temiz çıktı.

Batshuayi de ise korkulacak biri durum yok. Dizine darbe aldıktan sonra dizi esnemiş. Güçlü bir kas ve diz yapısı olmasa farklı konuşabilirdik durumu iyi. Ajax maçında oynama ihtimali var.

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk
Umarım sorun olmaz. Serdar Saatçi dahil toplam 14 kişi kaldık. Kadro kuramayacağız neredeyse. Bu sorunun köküne inmek lazım.

Çevrimdışı Nazım Ar

Güvenin adam yemeye çıkması lazım bu maça. Yoksa duran top hariç gol atabilecek kimse yok.

Umarım taktik değişikliğe de gidilir, as kadronun oynadığı oyunu bu kadro oynayamaz.

Etiketler: