Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final

Beşiktaş Forum|Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Skor : Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 11.02.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final  [Okunma sayısı 30442 defa] Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
12 [%100]
Konyaspor
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı MUSTAFA_

Skor : Konyaspor - Beşiktaş
Tarih : 11.02.2021
Saat : 20:45
Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu
Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan Çimen - Burak Şeker
VAR : Halil Umut Meler - Abdullah Buğra Taşkınsoy
Yayın : A Spor

Konyaspor Kadrosu : -------
Beşiktaş Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Umarım bu maçta sezon başından beri dinlendirmediğimiz oyuncuları dinlendirme şansı buluruz. Skoru erken bulup aktif dinlenme yapmalıyız. Umarım Cenk ve Bilal de forma şansı bulurlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Dinlenme maçı değil bu maç. Kupa maçı. Türkiye Kupası önemli. Rotasyon falan olmamalı.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Dinlenme maçı değil bu maç. Kupa maçı. Türkiye Kupası önemli. Rotasyon falan olmamalı.
Maça kaybedelim diye çıkalım demiyoruz. Bazı oyuncuları dinlendirmemiz lazım artık diyoruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

b takım oynamalı bana kalsa takım aslarını konya’ya kadar taşımak şampiyonluğa sektedir

Çevrimdışı worns

tam da rotasyon maçı. takım zaten yorgun. bir de hafta sonu lig maçı var. bizim açımızdan bazı oyuncuları dinlendirmek zorunluluk haline geldi.

öte yandan rakip bu akşam oynadığımız rakip. 70 kişi on kişiyle oynamamıza rağmen bir şey üretemediler. onlar da küme düşme hattına yakın olduklarından rotasyon düşüneceklerdir. (hafta sonu kendileri için önemli denizli maçları var) yapmazlarsa da gayet yorgun olurlar. rotasyonlu takımın da gerekli skoru alma şansı gayet yüksek.

uzun maratonda bu dönemeçleri iyi planlamak işin sonunda ayakta kalabilmek adına önemli.
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2021, 22:02:47 worns ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Konya deplasmanı bize en ters gelen deplasmanlardan.

Konyaspor ile oynadığimız kupa maçlarında hep yenildik. Şansımız tutmuyor.

Bu maç çok zor olacak. Hiç güvenmiyorum takıma. Özellikle Vida konya deplasmanlarında saçmalıyor.

Rotasyon yaparsa kazanamayız maçı. Ben kupayı çok önemsiyorum. Düşunsenize 4 maç kazanırsak kupa bizim.

Çevrimiçi Necmi

Bu maç çok zor olacak. Hiç güvenmiyorum takıma. Özellikle Vida konya deplasmanlarında saçmalıyor.

Rotasyon yaparsa kazanamayız maçı. Ben kupayı çok önemsiyorum. Düşunsenize 4 maç kazanırsak kupa bizim.
çok önemsiyorsan git sen oyna biz şampiyonluğu önemsiyoruz
Hem diyorsun çok zor olacak hemde diyorsun as kadroyu çıkarıp bu zorlukta tüketelim kupada gitsin ligde gitsin 🙄

Çevrimdışı Orhan_

Tam rotasyon maçında rotasyon yapmayalım mı? Yok daha neler.

Çevrimiçi Necmi

Üç maç üst üste üç tetikçi atandı maçlarımıza beşiktaş düşmanı hakem listesi yapsak bu üçü ilk üçü paylaşı halisde birinci olur tiksiniyorum resmen bir bu birde fırat yüzlerini görmek istemiyorum
Atiba oyunu kesme fırsatı vermedi kuduruyordur şimdi nsakala ın ilk kartının kartla yakın uzak alakası yok

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

çok önemsiyorsan git sen oyna biz şampiyonluğu önemsiyoruz
Hem diyorsun çok zor olacak hemde diyorsun as kadroyu çıkarıp bu zorlukta tüketelim kupada gitsin ligde gitsin 🙄
4 maç kazanırsak alacağız kupayı. Ligde daha çok maç var. 10 senedir kazanılmıyor bu kupa. Beşiktaş' a yakışmıyor bu durum.

Çevrimdışı MUSTAFA_

4 maç kazanırsak alacağız kupayı. Ligde daha çok maç var. 10 senedir kazanılmıyor bu kupa. Beşiktaş' a yakışmıyor bu durum.
O 4 maçı ne zaman oynayacağımızın çok önemi var işte. Ufacık bir şampiyonluk şansın varsa onun peşinden gidersin. Kupanın getirisi çok yok. Avrupa Ligi gidiş bileti dışında. Biz olaya biraz parasal yaklaşmak zorundayız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

O 4 maçı ne zaman oynayacağımızın çok önemi var işte. Ufacık bir şampiyonluk şansın varsa onun peşinden gidersin. Kupanın getirisi çok yok. Avrupa Ligi gidiş bileti dışında. Biz olaya biraz parasal yaklaşmak zorundayız.
Burası ticarethane degil ki. Spor kulübü. Varsın zarar edelim ama kupa kazanalım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Burası ticarethane degil ki. Spor kulübü. Varsın zarar edelim ama kupa kazanalım.
Zaten zarar ediyoruz. Yarın borçlarınızı ödeyin yoksa lig düşeceksiniz dediklerinde ne yapacağız? Bizim başarı kazanmamız lazım her türlü. Yoksa bu borçlar bitmez. Zaten bunun için burada yaygara çıkarıyoruz transfer dönemlerinde. Kupada da gidebildiğimiz yere kadar gidelim ama hiç bir zaman odak noktamız olamaz. Olmamalı da zaten.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Arkadaşlar boşuna konuşuyorsunuz. Biz daha geçen maç bile rotasyon yapamadık.
Benim tek isteğim var JOSEF ATİBA ABOU GHEZZAL ROSİER oynamasın. Yine rotasyon oldu diyorsanız haklsıınz  :lol: Ama bunlardan en az 2-3 tanesi oynar. Fakat çok acil abouyu salmamız lazım. Abounun kırmızı alarmı çok kötü.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Arkadaşlar boşuna konuşuyorsunuz. Biz daha geçen maç bile rotasyon yapamadık.
Benim tek isteğim var JOSEF ATİBA ABOU GHEZZAL ROSİER oynamasın. Yine rotasyon oldu diyorsanız haklsıınz  :lol: Ama bunlardan en az 2-3 tanesi oynar. Fakat çok acil abouyu salmamız lazım. Abounun kırmızı alarmı çok kötü.
Şimdi fikstüre baktım da rotasyon yapmayabiliriz. Gençlerbirliği maç sonrası zaten bay geçtiğimiz haftaya gelmişiz  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

Üç maç üst üste üç tetikçi atandı maçlarımıza beşiktaş düşmanı hakem listesi yapsak bu üçü ilk üçü paylaşı halisde birinci olur tiksiniyorum resmen bir bu birde fırat yüzlerini görmek istemiyorum
Atiba oyunu kesme fırsatı vermedi kuduruyordur şimdi nsakala ın ilk kartının kartla yakın uzak alakası yok
kimse dillendirmiyor ama kesinlikle sarıyla ilgisi yoktu

Çevrimiçi mellfred

utku
bilal vida montero necip
             doeukhan
        oğuzhan mensah
hasic cenk n’koudou

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Şu maçta Hasiç'i kanat değilde merkezde bir görsek aslında olmamı ?
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mourinho1903

PAF takimla cikmaya vs de gerek yok. Rakip Denizli macini dusunup rotasyon yapar buyuk ihtimalle. Biz hafif rotasyonla da gecebiliriz turu bence.
Rosier, Aboubakar, Josef, Larin yorgunluk acisindan baya kotu durumda, onlar dinlense yeter aslinda. Cenk umarim oynayabilir de hem Larin hem Aboubakar ikisi birden
dinlenir belki.

----------------------Utku-------------------------

Bilal----------Vida--------Montero---------N'Sakala

Hasic---Dorukhan----Necip----Oguzhan-------N'Koudou

--------------------Cenk---------------------------

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçın düdüğü belli oldu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Maçın düdüğü belli oldu.

Başlıcam he şu ali palabıyığa. Bu adam hala nasıl bizim maçlarda görev alır. Kulüpler birliği başkanlığına oturttular susturdular zaten iyice susan yönetimi.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kadro dışı bırakılsa da rahatlasak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Kadro dışı bırakılsa da rahatlasak  :tabe:

Cidden keske devre arasinda 250 bin Euro'ya falan elden cikarabilseydik. Son donemde Dorukhan hakkinda cikan haberler hep olumsuz, negatif enerji saciyor herif. Top oynadigida yok elemanin, ustune atmis oldugu sacma sapan tweetler ve Youtube iceriklerindeki ergen tavirlarindan dolayi kendisini inanilmaz irrete edici ve antipatik bulmaya basladim. En kisa zamanda kendisinden kurtulmak dilegi ile.

Konya macinida insallah fazla forma sansi bulamayan oyuncularimizla kazanacagiz. Ileri uclumuzun N'Koudu - Cenk ve Hasic'ten olusacagini dusunuyorum. Savunmadada Serdar yada Bilal surprizi bekliyorum.
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2021, 15:46:09 sEuL ]

Çevrimdışı Nartallo

Rakibin hocası değişti, muhakkak pazar günkü takımdan farklı olacaklardır.

Josef ve Abou hariç geriye kalanların oynamalı bence.

Kupayı almak demek doğrudan Avrupa Ligi biletini cebe koymak, ekstra gelir demek.

Etiketler: