41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük

Beşiktaş Forum|41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük Skor : Beşiktaş - Karagümrük Tarih : 11.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan Ok

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük  [Okunma sayısı 39211 defa] 41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
18 [%66.7]
1 puan
3 [%11.1]
0 puan
6 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı Erman1903

Teknik heyeti ve oyuncuları gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederim, bu maç oyuncuların taktik plana çok fazla sadık kalabileceği tipte değildi, zaten bir avuç adam sezon başından beri neredeyse hiç değişmeden oynuyorlar ve üstüne bir de yoğunluğu kaldıramayanlar eksildi. Baskıyı paylaşabilecek arkadaşları yok, tüm yük az sayıda kişinin üzerinde, bu işler öyle kolay değil bu durumda insan son kalan canıyla - daha çok içgüdüleriyle oynar. Birçoğu o mücadeleyi ve ışığı gösterdi ama rakiplerini yenmeye güçleri yetmedi. Taze bir kadro olsaydı hemen 2-3 olurdu çok kötü başladı Karagümrük oyuna. Adam gibi planlama olsaydı ya da bu süreçte yönetim yaptığı düzinelerce ucuz hatadan en azıdan 1-2 tanesini yapmasaydı bugün çok başka şeyleri konuşacaktık muhtemelen.

Maalesef şimdi bu pamuk ipliğine bağlı planlamayı yapan ve şahsi hırsları uğruna garabet şakşakçılığına soyunarak onları destekleyen zihniyeti ortadan ikiye bölsek de fayda etmez. Savaş denilen şey sizin sandığınız kadar kolay değil.

Bu yüzden ne birilerine kızacak ne de ağlanıp sızlanacak ve şu son maçı kanımızın son damlasını vererek geçmeye çalışacağız. Çok zor bir şey değil lakin başaramazlarsa da hak edenleri alkışlamasını bilir bu taraftar.

Çevrimdışı can1903

Teknik heyeti ve oyuncuları gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederim, bu maç oyuncuların taktik plana çok fazla sadık kalabileceği tipte değildi, zaten bir avuç adam sezon başından beri neredeyse hiç değişmeden oynuyorlar ve üstüne bir de yoğunluğu kaldıramayanlar eksildi. Baskıyı paylaşabilecek arkadaşları yok, tüm yük az sayıda kişinin üzerinde, bu işler öyle kolay değil bu durumda insan son kalan canıyla - daha çok içgüdüleriyle oynar. Birçoğu o mücadeleyi ve ışığı gösterdi ama rakiplerini yenmeye güçleri yetmedi. Taze bir kadro olsaydı hemen 2-3 olurdu çok kötü başladı Karagümrük oyuna. Adam gibi planlama olsaydı ya da bu süreçte yönetim yaptığı düzinelerce ucuz hatadan en azıdan 1-2 tanesini yapmasaydı bugün çok başka şeyleri konuşacaktık muhtemelen.

Maalesef şimdi bu pamuk ipliğine bağlı planlamayı yapan ve şahsi hırsları uğruna garabet şakşakçılığına soyunarak onları destekleyen zihniyeti ortadan ikiye bölsek de fayda etmez. Savaş denilen şey sizin sandığınız kadar kolay değil.

Bu yüzden ne birilerine kızacak ne de ağlanıp sızlanacak ve şu son maçı kanımızın son damlasını vererek geçmeye çalışacağız. Çok zor bir şey değil lakin başaramazlarsa da hak edenleri alkışlamasını bilir bu taraftar.
Hoca oyuncuları inandırsın yeter, biz maçı 1-0 bile kazansak çok çok büyük ihtimal bizde olur bu iş. Malatya öyle 5-6 atacağın bi takım değil bana kalırsa. Biz göztepeye 3-4 atarsak zaten iş biter.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Hoca oyuncuları inandırsın yeter, biz maçı 1-0 bile kazansak çok çok büyük ihtimal bizde olur bu iş. Malatya öyle 5-6 atacağın bi takım değil bana kalırsa. Biz göztepeye 3-4 atarsak zaten iş biter.

Atarsak biter herhalde bir sorun olmaz, zaten buraya kadar inanç dışında çok fazla bir kaynakla gelmedik. Bir avuç adamla top oynuyoruz zaten çoğu kapasitesinin üstüne çıkmış açmayalım tek tek kimin ne yaptığını. Kalanlar olur gidenler olur orası ayrı ama bu iş eğer olmazsa ihalenin kimin başına kalacağı belli.

Çevrimdışı Neryweeh

Oyunculara da teknik ekibe de kızamıyorum, çünkü bu maçları oynamanın hiç de kolay olduğunu sanmıyorum.

Defalarca örneğini gördük, şampiyonluk maçlarını pek fazla oynamamış oyuncular, son dönemeçte bekleneni veremeyebiliyor ki bence çok da insani bu durum. Beraberlik falan yetse belki tutabilirler oyunu ama bir de gol atma, kazanma zorunluluğu baskısı olunca işler hepten karışıyor.

Dün de bunun bir tezahürü oldu yaşananlar.

Öte taraftan hala önde olsak da, psikolojik avantajın ve algının Galatasaray tarafına geçmiş olması bence bizim için iyi bir şey.

Son maça daha az stresle çıkar belki oyuncularımız.

Bu sezon beklenenin ötesinde iş çıkardı takımımız. Oyuncular da teknik direktör de ellerinden geleni yaptılar.

Ki daha biten giden de bir şey yok.