40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş Skor : Galatasaray - Beşiktaş Tarih : 08.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 52237 defa] 40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%55.6]
1 puan
4 [%22.2]
0 puan
4 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 18

Çevrimdışı tolgakgonul

Berbat futbol oynadık. Maçı hiç ama hiç istemedik. Zaten bu maçtan galibiyet beklemiyodum. Beşiktaş kanser etmeden şampiyon olamaz bu bir kuraldır  :)

Çevrimdışı Alparslan

3 gun iyidir iyi. Hatay’i 2 gun dinlendikten sonra parcaladik, bu mac icin bir haftalik suremiz vardi. Bazi oyuncularin sahada yuruyecek hali yoktu. Fazla dinlenince takim dusuyor mu ne, aralardan iyi donemiyoruz
Dinlenme'den çok belki en kötü 1 oyuncumuz iyileşip dönebilse bari. Abuş olmayacak bu belli. Nkodou belki döner. Karagümrük maçında hücum oyuncularına ihtiyacımız olacak. Elimizdeki şampiyonluğu yönetimin takviye yapmaması yüzünden kaybedersek çok acı verici olur. Bu şampiyonluğa özellikle maddi anlamda da çok ihtiyacımız var. 

Çevrimiçi goktasoktay

Ben de benzer düşünüyorum. Art niyetli yönetim olsa penaltimiz oncesi Atibanin itmesine faul verirdi. Ikinci yari basında atiba sari kartli iken ayaga bastı kırmızı verirdi.

Bu maçı hakeme bağlarsak fenerlilerin yaptığını yapmis oluruz gibi geliyor. Asıl sorundan uzaklaşiriz.
Hadi asıl sorunu açıklayın da konuşalım. Neymiş asıl sorun???

Çevrimiçi mellfred

asıl sıkıntı bu eleman. ilk maçta gözünün önünde marcao atibayı devirdi taç çizgisinde faulü gs’ye verdi
yine bir pozisyonda larin cagne’ye dokundu eleman kendini artistik yere bıraktı ona da bayrak kaldırdı bizim korner çizgimizde
bu eleman ifşa olmalı çok sıkıntulı

bu eleman sıkıntı demiştim

Çevrimiçi mellfred

4 puan hala net olarak yeterli mi ?

Çevrimiçi sEuL

Ben de benzer düşünüyorum. Art niyetli yönetim olsa penaltimiz oncesi Atibanin itmesine faul verirdi. Ikinci yari basında atiba sari kartli iken ayaga bastı kırmızı verirdi.

Bu maçı hakeme bağlarsak fenerlilerin yaptığını yapmis oluruz gibi geliyor. Asıl sorundan uzaklaşiriz.
Aynen, insallah onumuzdeki 2 macida alip sampiyon olacagiz. Karagumruk macinda Hatay reaksiyonu bekliyorum takimdan. Farkli bir galibiyet ve Riza hocanin surprizi ile isi son haftaya bile birakmayabiliriz

Çevrimiçi goktasoktay

Çevrimdışı Alparslan

4 puan alırsak rakiplerimiz kazansalar bile averajla şampiyonuz. Kesin.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Karagümrük-3
Göztepe-1 bu isi bitiriyor.

Ama biz Beşiktaş'ız unutmayın.

Umarim Denizli de fenerin başına gelen Göztepe de bizim başımıza gelmez.

Çevrimdışı Orhan_

fb ile 2, gs ile 3 puan farkımız var. 4 puan alınca gs puan olarak geride kalıyor. fb puan olarak yakalıyor ama 2li averaj bizde.

Çevrimiçi levitate

Şunu da söylemek gerek sanırım. Ne zaman 2 3 günlük izinler veya milli takim araları girse araya o zaman takımım tüm motivasyonu dağılıyor. Istisnasiz yaşandı bu durum.

Belki de izin vermemek hafif rejenerasyon antremanları yapmak yararli olacaktı.
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

4 puan alırsak rakiplerimiz kazansalar bile averajla şampiyonuz. Kesin.
gs’nin genel averajı ile aramızda 6 gol var
gs denizli ve melatya ile oynuyor
genel averaja çok güvenmemek gerek

Çevrimiçi Gökhan Kurt

(Hakaret Yasak)₅ fenerlilerin muhabbetine bak.
(...)
"  sıra Ali Koç´ da artık karagümrük ve göztepeye açık çeki uzatacak."

Çevrimdışı tolga1903

Son haftalarda nsakala gayet iyiydi. Rıdvan 11 çıktığı en son maçta zırvalamıştı. Sakatlık öncesindeki rıdvan hala yok. Sergenin elinde yedekte kim var??? Neye neyle müdahele etsin? Hakemler adam olsalar da maçları adam gibi yönetseler biz çoktan tur atmıştık. Evet gedson çok iyiydi, geçen haftaki maçta Kırmızı kart görmesi gereken gedson...

Zırvalayan rıdvan'ı nsakala'ya bin kere tercih ederim topa sahip olacaksam. Ha keza montero'yu da öyle. Ben diyorum ki yüzde 64 topu aldığın oyunda bu oyuncular sana kaybettigin her topta sıkıntı olur takımı geri koşturur atiba'nın daha ilk yarıdan canı çıktı josef son 15 dakika bitti oyuncu değiştirmese daha iyiydi şenol'un çorbasını şu takim kaldırır mı allah aşkına sol ön dorukhan sağ bek necip sağ ön rosier noldu 3'ü yedin adamlar gelmiyordu bile üstümüze. Müdahale edecek adam yok evet o zaman etme neciple dorukhanla hangi maçta skoru korudun da 2 1'i korumaya bunları alıyosun

Çevrimiçi mellfred

gs’nin genel averajı ile aramızda 6 gol var
gs denizli ve melatya ile oynuyor
genel averaja çok güvenmemek gerek
4 puan yetiyormuş pardon !

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

gs ile ikili averajımız eşit dedi spiker doğru mu bu
dogrudru   ikili averajimiz esit  deplasmanda atilangole bakilmiyor  ancak  genel averajda biz daha ustunuz tabii... Ikili averaj esit  olunca da  bil bakalim hangi averaja bakiliyor ?? Tabi ki genel averaja

Yorgo

Çevrimiçi mellfred

3. Gl öncesi yaptı görevini
hakem hatası falan değil bilerek yapıyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Nkoudu cok kritik salı günü olması. Tabi hangi nkoudu dönecek acaba ? Umarım bıraktığı yerden döner.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
ee abou yeter artık ha

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Sakatlarin dönmeme ihtimali can sıkıcı, hele ebubekir, noldu kardesim kursunmu yedin

Çevrimiçi Samet Ç

ee abou yeter artık ha
Seneye kalacaksa bile yedek olmalı güvenilip yola çıkılmaz. Şampiyon olduktan sonra yönetime transfer ve planlama konusunda çok iş düşüyor ama ne yazik ki hiç güven vermiyorlar.

Çevrimdışı mrred

Abartmaya gerek yok yaw. Gs karşısına çok kötü bir zamanda çıktık. Tam kadro çıksak bu maç böyle olmaz. Takım resmen santraforsuz oynuyor. Bu sonuç normal. Ben kendimi yenilgiye hazırlamıştım. Hatta 2 li averajı vermeden yenilmeye bile razıydım. Öyle de oldu. Sözde derin ama aslında kirli! devletle  "ağar" kanka olan FT mutlaka bir pislik yapıp Denizliye 7 8 tane atar mı kesin atar. O sebeple kendi işimizi kendimiz görelim
[ Son Düzenleme: 08 Mayıs 2021, 23:24:25 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Millet bir anda nkoudou fanı oldu Yahu sakin olun dönse de dönmese de kazanırız o maçı
The great gig in the sky