40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş Skor : Galatasaray - Beşiktaş Tarih : 08.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 52242 defa] 40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%55.6]
1 puan
4 [%22.2]
0 puan
4 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 18

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu Larin olmadı olmayacak arkadaşlar.
Bir adamin top stopu bu kadar mi kötü olur cidden anlamıyorum ya.
Lütfen 15 üstü teklifi kabul edelim satalim

Çevrimdışı Orhan_

Umarım nsakala'yı yeterli gören, elestirenlere neredeyse hakarete varan ifadeler kullanan benbildimciler izlemislerdir nsakala performansını.

Onun dışında sahada varlık bile gösteremedik. Yakışmadı.
Her sey bizim elimizde hala. Ama silkelenmemiz lazim. Sampiyon olmadık.

İyi çıkardığı maçlar olan vasat altı bir futbolcu. Fazlası değil.

Çevrimdışı can1903

Sahada Josef hariç iyi oynadı diyebileceğimiz adam yok, hakemi falan bırakalım da bu takım nasıl bu kadar 0 konsantrasyon ve motive olmadan çıktı bu maça sorun neydi yani?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Rakipten çok hakem bozdu bizi de ondan
Bariz golü iptal etti orada bitti maç golü verse çok farklı maç olurdu

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

dobErman bile dayanamadi soyledi  il kyari  sonunda.. GS dedi  orada  besiktas  iyi  cikarken 4-5 taktik faul yapti besiktasi oyle durdu hakem de uyudu  4uncu de  ancak verdi  sariyi dedi...
Yorgo

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu maç devre arası takıma doğru dürüst takviye yapmayan yönetime yazar.
Bu arada takım çok isteksizdi ve maçın 90 dakikasında 1 dakika  ile maçı istemedi.
Ghezzal gibi kilit oyuncular da gününde olmayınca maalesef kendi kendimizi cendereye soktuk.

Artık final gibi son 2 hafta
4 puanı alıp işi bitirmek bizim elimizde.
Renklilere arifeyi gösterdik ama bayramı göstermeyeceğiz.

Çevrimdışı kaan1903

Şu kadroyla buralara kadar geldik inş. kaza bela olmadan şampiyon tamamlarız . ama önümüzdeki sene mutlaka maç kurtaran kaleci , şampiyonlar ligi seviyesinde sol stoper ,sol bek, 2 merkez orta saha, sol kanat ve forvet transferi şart . Yönetim Ersin ve Larin için umarım çok yüksekten uçmazlar da piyasa yapmışken mantıklı tekliflere elden çıkarılır inş.
[ Son Düzenleme: 08 Mayıs 2021, 22:45:27 kaan1903 ]

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Bu Larin olmadı olmayacak arkadaşlar.
Bir adamin top stopu bu kadar mi kötü olur cidden anlamıyorum ya.
Lütfen 15 üstü teklifi kabul edelim satalim
Aynen katiliyorum. Bu yil Larin'in  kanat oynarken bu  kadar gol atmais olmasi  bize buyuk piyango. 10-12 bandinda bile teklif  gelirse satmak gerekir
Yorgo

Çevrimdışı Orhan_

Bu maç devre arası takıma doğru dürüst takviye yapmayan yönetime yazar.
Bu arada takım çok isteksizdi ve maçın 90 dakikasında 1 dakika  ile maçı istemedi.
Ghezzal gibi kilit oyuncular da gününde olmayınca maalesef kendi kendimizi cendereye soktuk.

Artık final gibi son 2 hafta
4 puanı alıp işi bitirmek bizim elimizde.
Renklilere arifeyi gösterdik ama bayramı göstermeyeceğiz.

4 puanı alacağız inşallah ve iyice yükselen heveslerini kursaklarında bırakacağız. Böylesi çok daha zevkli olacak.

Çevrimdışı tolga1903

Sahada Josef hariç iyi oynadı diyebileceğimiz adam yok, hakemi falan bırakalım da bu takım nasıl bu kadar 0 konsantrasyon ve motive olmadan çıktı bu maça sorun neydi yani?

Sorun yok gs daha çok istedi daha motiveydi evinde son kozunu oynadı ve kazandı son saniyeye kadar ikili üçlü sıkıştırma yaptılar atiba'ya gedson markaji verip top aldırmadılar ghezzali asla 1v1 bırakmadılar bekleriyle daha iyi oynayan taraftı kazandı yapacak bir şey yok ama karagümrüğe de böyle oynarsak geçmiş olsun mutlaka 3 almamız lazım başka hiçbir sonuç bizi kurtarmayacak

Çevrimiçi levitate

Seneye N'Sakala ve Welinton as savunmacılarımız olacaksa hiç Avrupaya gitmeyelim delik deşik ederler
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

dobErman bile dayanamadi soyledi  il kyari  sonunda.. GS dedi  orada  besiktas  iyi  cikarken 4-5 taktik faul yapti besiktasi oyle durdu hakem de uyudu  4uncu de  ancak verdi  sariyi dedi...
Her hareketimize faul çaldı, çoğu tehlikeli yerlerden. Adamların yaptığı faulleri vermedi. Takımı cidden çok düşürdü. Biraz motivasyon eksiğimiz vardı, cüneytle tamamı gitti. Atiba da sağolsun durdu durdu kritik yerde hata yaptı. Elini koymasa orda, penaltı alamasalar ikinci yarı farklı olabilirdi.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Şunu da söylemek gerek sanırım. Ne zaman 2 3 günlük izinler veya milli takim araları girse araya o zaman takımım tüm motivasyonu dağılıyor. Istisnasiz yaşandı bu durum.

Belki de izin vermemek hafif rejenerasyon antremanları yapmak yararli olacaktı.

Çevrimdışı can1903

Sorun yok gs daha çok istedi daha motiveydi evinde son kozunu oynadı ve kazandı son saniyeye kadar ikili üçlü sıkıştırma yaptılar atiba'ya gedson markaji verip top aldırmadılar ghezzali asla 1v1 bırakmadılar bekleriyle daha iyi oynayan taraftı kazandı yapacak bir şey yok ama karagümrüğe de böyle oynarsak geçmiş olsun mutlaka 3 almamız lazım başka hiçbir sonuç bizi kurtarmayacak
Gedson harbi darma duman etti orta sahayı, hiç top yaptırmadı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi murat baltacı

Fener maçında ne olduda 6 dk uzatma verdi bilen varmı
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi mellfred

gs ile ikili averajımız eşit dedi spiker doğru mu bu

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Neyse artık geçmiş olsun, önümüzdeki maçlara bakarız. Kenarda yedek yok, hakem Cüneyt, biz de kötü oynadık. N'Koudou olsa farklı olabilirdi, henüz bir şey bitmiş değil. Son iki haftaya bu şekilde gireceğiz desek çoğu kişi sezon başında kabul ederdi, can sıkmaya gerek yok. Oyunculara, teknik heyete fazla bir şey denmez. Arada takviye yapılsa böyle sıkışmazdık.
İnsan dediğin insan eğer birazcık vicdanı ve izanı olsa oyuncu değişikliklerine bakar, imkânlara bakar öyle konuşur. Bu takım bu yönetime rağmen şampiyon olacak inşallah.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı caner.eryigit

Olabilecek en kötü senaryo oldu. Yapacak birşey yok kalkarız bunun üstesinden

Çevrimdışı Alparslan

Karagümrük maçına 3 gün var. Neden 4 değil de 3 gün. Milli takım hazırlanacak diye bizim gibi takımları mahvettiler. Bu 3 günlük sürede bari Nkodou bir zahmet dönüversin. Abuş'tan zaten umut yok artık. Ne kadar çok hücum adamı olursa o kadar iyi bizim için. Umarım sakat vermemişizdir. Karagümrük'ü yenersek avantajımız çok daha büyük olacak. 

Çevrimiçi sEuL

Hakem’lik birsey oldugunu dusunmuyorum bu macta sahsen. Atiba’nin pozisyonunda aut verilmesi disinda fazla tepki verdigimi hatirlamiyorum. Enteresan bir sekilde oyuncularimizin vucut dili bu maci alamayacagimiza inandirdi beni. O isiran, deli gibi kosan ve rakibi bogan takimdan eser yoktu bugun. Eksiklerimiz var elbette ama bu kadar kotu bir oyun beklemiyordum takimdan. Hersey halen bizim elimizde ama, 4 puan alabilecek kapasitedeyiz

Çevrimdışı goktasoktay

Şunu da söylemek gerek sanırım. Ne zaman 2 3 günlük izinler veya milli takim araları girse araya o zaman takımım tüm motivasyonu dağılıyor. Istisnasiz yaşandı bu durum.

Belki de izin vermemek hafif rejenerasyon antremanları yapmak yararli olacaktı.
Bu benim de dikkatimi çekti. Futbolcuları kampa kapatmak lazımmış aslında. Her izin sonrası puan kaybettik istisnasız..

Çevrimdışı tolga1903

Gedson harbi darma duman etti orta sahayı, hiç top yaptırmadı.

Atiba muhtemelen süper lig kariyerinde ilk kez 1v1 markaj yedi çok akıllıcaydı fatih terim tıpkı alanyaspor'u mağlup ettiği gibi topu bırakarak kazandı buna sergen yalçın'ın karşılık verememesi çok canımı sıkıyor. Hayır madem topa sahip olacaktın ilk maçtaki gibi vida montero çıksaydın bekte rıdvan'ı kullansaydın hiç değilse topun kıymetini bilirdin. Gs'nin bizim takımda boş bıraktığı tek oyuncu nsakala'ydı bu kader ekmeğine yağ sürebilirsin bir rakibin yakışmadı hocaya.

Çevrimiçi sEuL

Karagümrük maçına 3 gün var. Neden 4 değil de 3 gün. Milli takım hazırlanacak diye bizim gibi takımları mahvettiler. Bu 3 günlük sürede bari Nkodou bir zahmet dönüversin. Abuş'tan zaten umut yok artık. Ne kadar çok hücum adamı olursa o kadar iyi bizim için. Umarım sakat vermemişizdir. Karagümrük'ü yenersek avantajımız çok daha büyük olacak.
3 gun iyidir iyi. Hatay’i 2 gun dinlendikten sonra parcaladik, bu mac icin bir haftalik suremiz vardi. Bazi oyuncularin sahada yuruyecek hali yoktu. Fazla dinlenince takim dusuyor mu ne, aralardan iyi donemiyoruz

Çevrimdışı kahyaoglueren

Hakem’lik birsey oldugunu dusunmuyorum bu macta sahsen. Atiba’nin pozisyonunda aut verilmesi disinda fazla tepki verdigimi hatirlamiyorum. Enteresan bir sekilde oyuncularimizin vucut dili bu maci alamayacagimiza inandirdi beni. O isiran, deli gibi kosan ve rakibi bogan takimdan eser yoktu bugun. Eksiklerimiz var elbette ama bu kadar kotu bir oyun beklemiyordum takimdan. Hersey halen bizim elimizde ama, 4 puan alabilecek kapasitedeyiz
Ben de benzer düşünüyorum. Art niyetli yönetim olsa penaltimiz oncesi Atibanin itmesine faul verirdi. Ikinci yari basında atiba sari kartli iken ayaga bastı kırmızı verirdi.

Bu maçı hakeme bağlarsak fenerlilerin yaptığını yapmis oluruz gibi geliyor. Asıl sorundan uzaklaşiriz.

Çevrimdışı goktasoktay

Atiba muhtemelen süper lig kariyerinde ilk kez 1v1 markaj yedi çok akıllıcaydı fatih terim tıpkı alanyaspor'u mağlup ettiği gibi topu bırakarak kazandı buna sergen yalçın'ın karşılık verememesi çok canımı sıkıyor. Hayır madem topa sahip olacaktın ilk maçtaki gibi vida montero çıksaydın bekte rıdvan'ı kullansaydın hiç değilse topun kıymetini bilirdin. Gs'nin bizim takımda boş bıraktığı tek oyuncu nsakala'ydı bu kader ekmeğine yağ sürebilirsin bir rakibin yakışmadı hocaya.
Son haftalarda nsakala gayet iyiydi. Rıdvan 11 çıktığı en son maçta zırvalamıştı. Sakatlık öncesindeki rıdvan hala yok. Sergenin elinde yedekte kim var??? Neye neyle müdahele etsin? Hakemler adam olsalar da maçları adam gibi yönetseler biz çoktan tur atmıştık. Evet gedson çok iyiydi, geçen haftaki maçta Kırmızı kart görmesi gereken gedson...