40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş Skor : Galatasaray - Beşiktaş Tarih : 08.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 52262 defa] 40. Hafta Galatasaray 3-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%55.6]
1 puan
4 [%22.2]
0 puan
4 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 18

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ya ne şampiyonluğu Allah aşkına
Matematikle bir sıkıntın mı var?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı solar

Ya ne şampiyonluğu Allah aşkına

Sanırım sen takım tutma işini yanlış anlamışsın.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yine bir Gs deplasmanından saçma sapan yenilen gollerle mağlubiyetle dönüyoruz. Beni burada linç edecekler şimdi biliyorum ama lütfen mantıklı bir şekilde düşünün. Ne oynuyoruz senelerdir orada?

Çevrimdışı oblomov

Bravo takım :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Sevmediğim 3 şey var.
1.FeTö.
2-Arda Turan.
3-Seninlle vücut bulmuş taraftar tipi...

Hepinize selam ederim. :steamed:
ASAP

Çevrimdışı yaço58

Çevrimiçi MUSTAFA_

Komik işler silsilesi...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Yine bir Gs deplasmanından saçma sapan yenilen gollerle mağlubiyetle dönüyoruz. Beni burada linç edecekler şimdi biliyorum ama lütfen mantıklı bir şekilde düşünün. Ne oynuyoruz senelerdir orada?

Ne iciyorsun bilader, soyle bizde kafayi bulalim.

Sanki GS her macinda muazzam bir top oynuyor yada bizim sahamizda bize ezici bir ustunlukleri var. Zaten mac icerisinde heyecan ust duzeyde ve sinirliyiz, birde senin sacma sapan yorumlarinla iyice geriliyor insanlar. Forumdan attiracaksin milleti

Çevrimdışı yaço58

Arkadaşlar yedekte 1 adet Hucumxumz yoktu hakemin niyeti zaten belliydi bu maç mağlubiyet olabilir bende istemezdim ama şampiyonluk gitti falan safsatadan ibaret

Çevrimdışı oblomov

Hadi taraftarlık yok,
İnsanlık zayıf...
İstatistik de mi yok :akuma:
[ Son Düzenleme: 08 Mayıs 2021, 22:24:58 oblomov ]
ASAP

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

su skorlarla biterse bu maclar,  haftaya galip gelirsek sampiyonuz ama oncelikle biz 4 u yemeyelim Fener de  i 2 yi atmamali ..
Yorgo

Çevrimiçi underworld

Maçı izleyemedim ama bir şey varki bu kadar eksik varken 0-0 ı maçın son bölümüne kadar  taşımaluydık

Çevrimdışı blackeagle35

Artı 6 averaj farkımız var 1 galibiyet alsak çok büyük ihtimalle sampiyonuz, burada şampiyonluk gitti edebiyatı yaparak zaten canı burnunda olan insanları sıkmak iş değil

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

su skorlarla biterse bu maclar,  haftaya galip gelirsek sampiyonuz ama oncelikle biz 4 u yemeyelim Fener de  i 2 yi atmamali ..
2-1 bitse öyleydi şimdi öyle değil, haftaya gsde kaybetmesi lazımz

Çevrimdışı ferdi1903

Simdi ikili avaraj esitlendi, nasil bakiliyor simdi genel avarajami

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Simdi ikili avaraj esitlendi, nasil bakiliyor simdi genel avarajami
Evet genel averaja bakılıyor. Ama son 2 maçta en az 4 puan alırız. Lige heyecan getirmeye çalışıyorlar. Başka bir şey değil.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı yaço58

Fener attı en kötü senaryo oldu

Çevrimiçi sEuL

Fener'de atti (Küfür Yasak)₆ .. lanet olsun ya

Çevrimiçi underworld

4 puan almaktan başka şans yok

Çevrimdışı yaço58

2 maçı alıp şampiyon olacağız başka yolu yok herşey bizim elimizde

Çevrimiçi Samet Ç

Olabilecek en kötü senaryo oldu elde stoper yokki kontrol oyunu oynayalım 1 puan yatalim

Çevrimdışı kahyaoglueren

Takıma günde 1 saat Daha sampiyon olmadınız dinletmek gerekiyor sanırım.

Çevrimiçi sEuL

Takıma günde 1 saat Daha sampiyon olmadınız dinletmek gerekiyor sanırım.

Olur mu canim, 1-1'i bugun bulunca bazi mallar sampiyon Besiktas diye bagiriyordu bugun arenada. Dusunmuyorlar ki orada oyle bir sacmalik yapiyorsun rakip onunde, adamlari daha da motive ediyorsun.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

fenerin atmasi  kotu oldu 
Yorgo