2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 463192 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Di Maria veya Ziyech zorlamak lazım Ghezzal seneye nasıl katkı yapacak belli değil.

Çevrimiçi Samet Ç

2. Ön eleme turundan başlayacağız Konferans ligine ilk 11'e adam gibi 5 transfer yapıp birazda kadro derinliği sağlarsak bu kupada finale kadar gidebiliriz umarım yapabilirler.

Çevrimiçi Samet Ç

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı KAP

Saiss'i devreye sokuyorsak menajerlik ücreti de verelim üç beş, işi sağlam bağlasın
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi Samet Ç

[ Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 20:17:39 Samet Ç ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fenerbahçe ile sözleşme yenilemeyen Miha Zajc, oynama garantisiyle Beşiktaş'a transfer olabileceğini siyah-beyazlılara bildirdi. (Sözcü)

Çevrimiçi Samet Demir

Sağ stoper için Amarteyi bekleyeceğim bu yaz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı COB

Yabancı kuralı kalkıyorken gidip Yusuf Yazıcı'yı almak gibi bir hata yapmayız umarım.

Çevrimiçi Samet Demir

Yabancı kuralı kalkıyorken gidip Yusuf Yazıcı'yı almak gibi bir hata yapmayız umarım.
Ozan tufan ile Yusuf yazıcı paketi yap Şenol hoca havada kapar :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Demir

İyi mi sence adaş? Ben beğenmiyorum bu herifi.

Çevrimiçi Samet Demir

?t=NRqzMr7PQv_-5Xqr2YZJlw&s=19

Çevrimiçi Samet Ç

İyi mi sence adaş? Ben beğenmiyorum bu herifi.

Burası için fazlasıyla iyi diğer ismi geçen Djiku, Mina ve Amartey'de aynı şekilde iyi oyuncular.

Çevrimiçi Samet Demir

Burası için fazlasıyla iyi diğer ismi geçen Djiku, Mina ve Amartey'de aynı şekilde iyi oyuncular.
Benim oyun geçen seneden beri Amarteye.

Çevrimiçi Talisca1903

Ozan tufan ile Yusuf yazıcı paketi yap Şenol hoca havada kapar :)

koç gibi de oynatır isterse yaptıkları ortada maliyeti uygunsa bence sorun yok yazıcıyı bir de hocanın elinde görmek gerek ama transfere karışmadığını herkes biliyor karışmazda her fırsatta her yerde söylüyor bu yönetimin işi parasını ben vermiyorum diyene ama anlayana

Çevrimiçi Samet Demir

koç gibi de oynatır isterse yaptıkları ortada maliyeti uygunsa bence sorun yok yazıcıyı bir de hocanın elinde görmek gerek ama transfere karışmadığını herkes biliyor karışmazda her fırsatta her yerde söylüyor bu yönetimin işi parasını ben vermiyorum diyene ama anlayana
Amir alınırken neden laf söyledin o zaman?

Çevrimiçi Talisca1903

Amir alınırken neden laf söyledin o zaman?

maliyet diyorum anlamıyorsun o para amire çok Anadolu’dan yabancı almaya karşıyım yerli ucuz olursa bakılır ayrıca yetenek bakımından yusufla Amiri aynı kefede tartmak saçma

Çevrimdışı murat

yusuf yazıcı bilekleri çok iyi ama futbol emeklisi gibi oynayan bir futbolcu.mahallede küçükçocuklarla oynayan yaşlı abiler gibi takılıyor saha içinde.

Çevrimiçi Samet Demir

maliyet diyorum anlamıyorsun o para amire çok Anadolu’dan yabancı almaya karşıyım yerli ucuz olursa bakılır ayrıca yetenek bakımından yusufla Amiri aynı kefede tartmak saçma
Bir bak bakalım yazıcı ts de ne kadar maaş alıyor. Sonra maliyet hesaplamasını yorumlayalım. Ozan tarafına girmedim bile.

Ozan tufan, yazıcı güzellemesi yapıp maliyet konusu dahi olsa amire tü kaka çekilmez. Allah çarpar adamı. Şenol hoca zamanı amir olmadığı tek maç puan kaybettik.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Nathan Redmond, Beşiktaş’ta mutlu ve kalmak istiyor.

Redmond'ın eşi ise Türkiye’den ayrılmak istiyor. (TRT Spor)

Çevrimiçi Talisca1903

Bir bak bakalım yazıcı ts de ne kadar maaş alıyor. Sonra maliyet hesaplamasını yorumlayalım. Ozan tarafına girmedim bile.

Ozan tufan, yazıcı güzellemesi yapıp maliyet konusu dahi olsa amire tü kaka çekilmez. Allah çarpar adamı. Şenol hoca zamanı amir olmadığı tek maç puan kaybettik.

maliyeti uygun oluyorsa ne demek sence
Amir Bu takımın ilk 11 orta sahası olamaz Yusuf uygun maliyetli olursa denenebilir 8+3 devam edecek deniyor

Çevrimiçi Samet Demir

maliyeti uygun oluyorsa ne demek sence
Amir Bu takımın ilk 11 orta sahası olamaz Yusuf uygun maliyetli olursa denenebilir 8+3 devam edecek deniyor
Yusuf bu sene Ts ye ne verdi sana ne verecek? Hala maliyet diyorsun. Keza aynı durum ozan içinde geçerli. Şenol hoca geldiği zaman galibiyetlerin ana etmenleri Amir, Abu ve Mert.

Amir alınınca biz büyük takımız. Bizim gibi takıma Amir anca yedek olur. Ama konu Ozan ve yusuf olunca eyvallah gelsin. Şenol hoca istiyor.

Bu ne perhiz ne lahana turşu demezler mi adama.

Desen ki Amir yetersiz hazır sözleşmesi yokken Kante, N. Keita yoklansın bir tane laf söylemem. Aşağı yukarı aynı maliyetlerde hali hazırda kendi takımlarına sıfır katkı vermiş Yusuf ve Ozanı isteyip, güzel katkı aldığımız Amire laf etmeye ne denir bilemiyorum..

Çevrimiçi Talisca1903

Yusuf bu sene Ts ye ne verdi sana ne verecek? Hala maliyet diyorsun. Keza aynı durum ozan içinde geçerli. Şenol hoca geldiği zaman galibiyetlerin ana etmenleri Amir, Abu ve Mert.

Amir alınınca biz büyük takımız. Bizim gibi takıma Amir anca yedek olur. Ama konu Ozan ve yusuf olunca eyvallah gelsin. Şenol hoca istiyor.

Bu ne perhiz ne lahana turşu demezler mi adama.

Desen ki Amir yetersiz hazır sözleşmesi yokken Kante, N. Keita yoklansın bir tane laf söylemem. Aşağı yukarı aynı maliyetlerde hali hazırda kendi takımlarına sıfır katkı vermiş Yusuf ve Ozanı isteyip, güzel katkı aldığımız Amire laf etmeye ne denir bilemiyorum..

Amir ilk 11 oyuncusu olamaz demek Amire hakaret değil Beşiktaş gibi büyük bir takımın gerçeğidir
Ernst Cidde  Kleberson Josef Talisca izlemiş adamız Amire tav olacak halimiz yok

Çevrimiçi Samet Demir

Amir ilk 11 oyuncusu olamaz demek Amire hakaret değil Beşiktaş gibi büyük bir takımın gerçeğidir
Ernst Cidde  Kleberson Josef Talisca izlemiş adamız Amire tav olacak halimiz yok
İşte bende onu diyorum Amire 11 oyuncusu olamaz deyip, ozan ve yazıcı güzellemesi yapıyorsun. :)

Amire burun kıvıran kante, naby keita istemeli.

Çevrimiçi Talisca1903

İşte bende onu diyorum Amire 11 oyuncusu olamaz deyip, ozan ve yazıcı güzellemesi yapıyorsun. :)

Amire burun kıvıran kante, naby keita istemeli.

gönül cennet istiyor da günahlar izin vermiyor diye bir söz var
Talisca aldılar da yok mu dedik belki yerli Talisca olur umudu Yazıcıya tav olduk

Etiketler: