38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor
38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor

Beşiktaş Forum|38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor Tarih : 07.06.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Volkan Ahmet Narinç - Osman Gökhan Bilir - Direnç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor  [Okunma sayısı 6432 defa] 38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 07.06.2023
Saat : 20:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Ümit Öztürk - Volkan Ahmet Narinç - Osman Gökhan Bilir - Direnç Tonusluoğlu
VAR : Serkan Tokat - Erkan Engin - Ekrem Kan
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı MUSTAFA_

Durduk yere son maçımız önemli hale geldi  :lol:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Durduk yere son maçımız önemli hale geldi  :lol:
üstelik dört farkla kazanmamız lazım ikili averajla yetinmeyelim

Çevrimdışı MUSTAFA_

üstelik dört farkla kazanmamız lazım ikili averajla yetinmeyelim
Kazanalım da kaç tane attığımızın bir önemi yok. Bir an önce şu sezon bitsin de yeni sezona kaldığımız yerden devam edelim  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı TamerT.

Tüh ilk yorumu ben yapacaktım totemim vardı 😁
Neyse
Hedef 80 puan

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Konya'nın bir iddası yok .

3 yada 4'lü tarife bekliyorum bizimkilerden  :biggrinking:

Çevrimiçi Necmi

Konya'nın bir iddası yok .

3 yada 4'lü tarife bekliyorum bizimkilerden  :biggrinking:
bizimde yok  :bandit:
konyanın en büyük iddası bizimle oynamaktır kupa finali oynasa bu kadar asılmaz maça
o nedenle çok sert bir takımla oynamaya hazır olalım

Çevrimiçi Necmi

abunun gol attığı hiç bir maçı kaybetmemişiz hepsi galibiyet 15 maç 13 gol 2 asist müthiş performans

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

3. Bitirirsek rakipler ŞL ayarında

Çevrimdışı Samet Ç

Şimdi işler değişti...

Yanlış seri başı durumu uefa puanına göre şekilleniyor o yüzden ikincide olsak play offta seri başı olamıyoruz.

Yukarıdaki muhtemel rakipler arasındada Juventus'un men yeme ihtimali var, Roma Avrupa ligine katılacak, Monaco Avrupa'ya katılım hakkı kazanamadı, Rennes Avrupa ligine katılacak kısaca play offta gelebilecek iki tane zor takım var men yemezse Juventus ve Frankfurt zaten kupada bir başarı hedefin varsa bu tür rakipleri elemek zorundasın.
[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2023, 09:26:10 Samet Ç ]

Çevrimiçi Mehmet57

Partizan, Oli, Basel, Az, Bodo/Glimt, Kiev, Paok gibi takimlardan fazla cekinmek icin sebep yok, yeter ki kadroyu vaktinde kuralim.

Aston Villa ve Rennes cok ters.

Çevrimdışı Nartallo

Azıcık iddialı hale geldik tetikçi Ümit'i göndermişler...

Çevrimiçi Necmi

Azıcık iddialı hale geldik tetikçi Ümit'i göndermişler...
sanmam bak iyi yönetiyorum istatistiği kasar istediklerini aldılar daha niye ortalığı ateşe versinler feneri ikinci yapmayı çok isteseler gs berabere kalırdı iş biterdi

Çevrimdışı Nartallo

sanmam bak iyi yönetiyorum istatistiği kasar istediklerini aldılar daha niye ortalığı ateşe versinler feneri ikinci yapmayı çok isteseler gs berabere kalırdı iş biterdi

Fener'in berabere kalacak hali mi vardı, şut çekmeden maçı bitirdiler...

Geçen seneki Göztepe maçlarında Rosier'e çıkardığı kırmızılar bize nasıl baktığını gösterir bu vatandaşın...

Çevrimiçi Necmi

Fener'in berabere kalacak hali mi vardı, şut çekmeden maçı bitirdiler...

Geçen seneki Göztepe maçlarında Rosier'e çıkardığı kırmızılar bize nasıl baktığını gösterir bu vatandaşın...
ben ümiti övmüyorumki bizim iddamızın olmadığı maçlarda hakemler bizi kayırır sonrada bakın lehinizede hatalar yapılıyor derler

Çevrimdışı Nartallo

Umut Meraş bu akşam bize ne sürprizler hazırladı acaba...

Çevrimiçi Liquidator

Golllll

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Liquidator

Bu nasil.penalti.digil??

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Necmi

Cenk sen ne işe yararsın ya

Çevrimiçi levitate

muleka çok fena sövdürtüyordun kendine haa

Etiketler: