33. Hafta Antalyaspor 1-3 Beşiktaş
33. Hafta Antalyaspor 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|33. Hafta Antalyaspor 1-3 Beşiktaş Tarih : 06.05.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Serkan Çimen - Deniz Caner Özaral - Mustafa Kürşad Filiz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Antalyaspor 1-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5431 defa] 33. Hafta Antalyaspor 1-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 06.05.2023
Saat : 19:00
Stadyum : Antalya Stadyumu
Hakemler : Mete Kalkavan - Serkan Çimen - Deniz Caner Özaral - Mustafa Kürşad Filiz
VAR : Hakan Saylan - Fuat Arslanboğa - Ali Saygın Ögel
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı TamerT.

Çevrimiçi Necmi

Kesinlikle bu derbi galibiyetlerinin bir anlamı olması için kayıpsız bitirmemiz lazım birileriyle ikili yada üçlü averaja kalma ihtimalimiz yüksek ikili averajda üçlü averajda bizde artık zorlamak lazım

Çevrimiçi mellfred

antalya bize ters geliyor hep
uyuz bi başkanları vardı gitti herhalde
kazanmaktan başka çare yok

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi Talisca1903

Haydi bakalım 1-0 olsun bizim olsun maçı

Çevrimiçi Talisca1903

Maxim 11'de.
geldi geleli bir numarası yok bugün bari bir işe yarasın skor yapsın sene sonunda geldiği gibi Antep’e devam

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenk in ayağına top değdi mi?

Çevrimiçi sEuL

Cenk Maxim Abou 3’lusunu Gedson ve Amir kaldiramiyor. Cenk’in ayagina top gelmedi sanirim

Çevrimiçi Mehmet57

Colley’nin eksikligi belli oluyor. Sene sonu Welintondan kurtuldugumuzda stopper almis kadar sevinecegim.

Çevrimiçi Mehmet57

Fredy’den bu calimi yiyen topcu ile sampiyon olduk ya, Sergen hoca cok buyuksun.

Çevrimiçi Mehmet57

Bu arada yabanci siniri kalkacaksa Fernando’yu dusunurdum hoca olsam.

Çevrimdışı ferdi1903

Bu cidyetsizlik nedir anlamış değilim

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi sEuL

Trabzon macindaki bos vermislige geri donmus takim.

Bu maci kazanamazsan Fb - Gs galibiyetlerinin zerre degeri olmaz.

Çevrimiçi Mehmet57

Demin ki pozisyonda orta cizgiye yakin topu kaybeden Welinton, araya giriyim derken kaybeden yine Welinton.

100 kere Necip ile oynar bu adamin tek ayak parmaginin su cimlere basmasina izin vermem.

Çevrimdışı ferdi1903

Trabzon macindaki bos vermislige geri donmus takim.

Bu maci kazanamazsan Fb - Gs galibiyetlerinin zerre degeri olmaz.
Okadar

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi mellfred

bir gol yersek çeviremeyiz diye içimden geçiriyordum mutfağ gittim geldim yemişiz
geçmiş olsun
11 ruhsuz var sahada

Çevrimiçi Necmi

İlk yarıları çöpe atmaya alıştık ikinci yarı debelen şimdi

Çevrimiçi Mehmet57

Haci Wright’e baski yapip kapamayip alanini bos birakip Fredy’e sans veren yine Welinton.

Çevrimiçi sEuL

Adamlarin stoperinde sag bek Veysel ile 34’luk Omer var. Bir kere zorlayamadik sunlari.

Ertelenen mactada 20 kisi eksik gelmislerdi ama yine puan aldilar bizden. Sinir bozucu ve ters gelen bi rakip.

Çevrimiçi levitate

bu takım her derbi sonrası niye böyle salıyor anlamıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Demin ki pozisyonda orta cizgiye yakin topu kaybeden Welinton, araya giriyim derken kaybeden yine Welinton.

100 kere Necip ile oynar bu adamin tek ayak parmaginin su cimlere basmasina izin vermem.

Fener maçındaki ihaneti sonrası kadroya bile alınmaması lazım ama 11 de

Çevrimdışı bjkozy

U antalyada hep ters geliyor

Çevrimiçi Necmi

U antalyada hep ters geliyor
226 pas yapmışız rakip 75 rakibin ters olması değil mevzu geride o kadar çok pas yapıyoruzki rakip yerleşiyor orta sahayı geçemiyoruz biz bunu hep yapıyoruz

Çevrimiçi sEuL

Etiketler: