2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16781 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

ben demezdim stoperin yok kalecin yok böyle kapanmak ahmaklıktır illaki yersin evet iyi kapandık zaten kapanmasak fark yerdik beşiktaş rakibe %80 topu bırakmaz saissin çıkardığı topta kaleci nerdeydi kale bomboştu top kaleye paralel gidiyordu çizgiden falan çıkarmadı ama alanyalı oyuncu sokardı o topu
Üç golüde kendi kendimize yedik hiç bir kaleci o frikik golünü yemez deve gibi boyun var sen elini kaldırmıyorsun topu kurtarmak için
57 yaşındayım çok kötü kaleci gördüm ama hiç biri bu kadar rezil değildi
Bir takımın kalesini tutan her top gol olurmu ya

Ersinden bi yol olmaz. Yedigi frikik bi yana bi de orta gibi bi sut geldi ikinci yari. Kaleyi tutsa onu da yediydi. Topa bakisi, kaleye kör gibi kosmasi ve sonunda hic bi hamle yapamamasi bile mental durumunu gosteriyor. 1 degil 1000 oldu bu.

Yine de boyle hakemin de boyle yonetimin de...

Çevrimdışı tuncaboylu

ben demezdim stoperin yok kalecin yok böyle kapanmak ahmaklıktır illaki yersin evet iyi kapandık zaten kapanmasak fark yerdik beşiktaş rakibe %80 topu bırakmaz saissin çıkardığı topta kaleci nerdeydi kale bomboştu top kaleye paralel gidiyordu çizgiden falan çıkarmadı ama alanyalı oyuncu sokardı o topu
Üç golüde kendi kendimize yedik hiç bir kaleci o frikik golünü yemez deve gibi boyun var sen elini kaldırmıyorsun topu kurtarmak için
57 yaşındayım çok kötü kaleci gördüm ama hiç biri bu kadar rezil değildi
Bir takımın kalesini tutan her top gol olurmu ya
Şu maçta kaleciyi eleştirmek de enteresan cidden.

Stoperlerinden biri 3-0 öndeyken, ortada pozisyon yokken ve hatta top sendeyken orta sahada alengirli işlere girip 2. sarıyı görür

Stoperlerinden diğeri kendi kalesine o saçma vuruşu yapıp gol atar.

Orta sahan ceza sahasına paralel giden adama öküz gibi girip penaltı yaptırır.

Hocan devre arasında 3 değişliklik yapıp, rakibe %83 topla oynama izni verir. (Evet, ikinci yarı topla oynama oranları 83-17)

Sonra suçlu kaleci olur.
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 01:05:49 tuncaboylu ]

Çevrimdışı DieForYou1903

Kaleye mert geçsin yada emre daha kötü olma ihtimali yok en azından elleri vardır.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı tolga1903

Yedek kulubesinde Besiktas tarihinin en kotu futbolcusu var, ama yedek eksigi ve yabanci kurali sayesinde sure buluyor. Saka gibi.

Dusunuyorum, dusunuyorum. Acaba daha kotu, bu kadar anti futbol biri daha Besiktas formasi giydimi diye. Yok. Stopperden bozma forvet Edu. O kazma bile daha iyiydi.

Yemin ediyorum bundesliga'ya olan saygimi bitirdi herif. Bu adam şöyle çata çat bal ligi oyuncularıyla bezenmiş bir halı saha maçında bile sırıtır bak abartısız söylüyorum ve bundesliga'da forma giyebilmiş, üstüne milli takım yapmış ve ülkenin en büyük kulüplerinden birinde oynuyor. Menajeri kimse verin abi ekonominin anahtarını enflasyonu falan düzeltir oyuncusundan yetenekli menajer mı olur işte kenan'ın menajeri öyle büyük bir menajer.

Çevrimiçi murat baltacı

Her sey bir yana, adamlar Saiss'in cizgiden cikardigi pozisyon haricinde net pozisyon bile uretemedi. Saiss o golu kendi kalesine atmasa, hocayi elestirenler "defansi iyi kapatti" diyeceklerdi. Saiss'in kendi kalesine attigi gol'e kadar sadece top cevirdiler.

Bir gol penalti, diger gol kk, bir gol frikik. Biraz da fubtol sansi.
Yav Alanya'nın gücü neki tehlike yaratacak geriye dönük oku bakalım ikinci yarıya Necip montero boyd giderken ne demişim hoca panik oldu İnşallah bu değişiklikler ters tepmez dedim tepti futbolun adaleti yok sen korkarsan başına gelir bu kadar kapanamazsin on kişi kalmanın oyunu bu değil o zaman on kişi kaldığımız hiçbir maçı kazanmayalim biz adamlar hiç pozisyona giremese bile senin böyle kapanman direnç sağlar pozisyon olmasada üzerine gelirler alanları kapatıp sert oynarsan ve top yaparsan rakibin gardi düşer pozisyon dediğin beş on dk da altı yedi tane olacak bişey yine diyorum iyiki Alanya ile oynadık düzgün takım olsa bu oyunla maç 5-3 6-3 falan biter rezil olurduk.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Talisca1903

hoca gitti zaten sadece zamanı belli değil ersinide kesip yolumuza bakalım zaman kaybı ts ye yarar

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca suçlu, ama onun da sırası gelecek.

Derbi maçı değilse ve devre arasına 2 farklı önde giriyorsan, 10 kişi de olsan o maçı bir şekilde kazanmalısın.

Bugün önce hakem, sonra yönetimin sırası.
Konuş abi Allahını seversen. Herkes yönetim ve sahanın ortasında gezen (Hakaret Yasak)₅ es geçiyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Konuş abi Allahını seversen. Herkes yönetim ve sahanın ortasında gezen (Hakaret Yasak)₅ es geçiyor.

hakemi birşey yapamazlar biliyoruz avans verirler

Çevrimiçi Mehmet57

Yonetim isini yaparsa Valerien’in basarili olacagina inaniyorum, yoksa yedegi olmayan bu takimi Mourinho gelse bile sampiyon yapamaz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herkesin uyuması bekleniyor. Olayın üstü yine örtüldü. Maçın yorumları bile bitti. Suçlu Valerien bile oldu. Onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

hakemi birşey yapamazlar biliyoruz avans verirler
İstifa edecekler o zaman abi. Gitsin kendi şirketlerinde kime ne avans istiyorlarsa onu versinler. Beceriksizler ya.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Hakem çok iyi bir ekolden geliyor, Cem Papila ekolü bu.

Macın özetini izleyen, hakem ne yapmış ki diye sorar.

Maçın kendisini izleyen, ana bacı gider.

Rakibin 5 tane sarı kartlık faülünü es geçtiğini kimse özetten görmez, senin sarı gördüklerine de biraz ağır karar ama olur dedirtir.

Bu hakem arkadaş uzun bir süre daha at koşturur, bu ligde

Galatasaray'a benzerini yaparsa kendisine bir şey olmaz, ama Galatasaray bu durumu lehine döndürür.

Fenerbahçe'ye benzerini yaparsa, bir müddet Fenerbahçe maçı yönetemez ama sonra devam eder.

Bize yaparsa, hakemi de yeneceksin; zaten fazla hakemlik bir şey olmamış derler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Herkesin uyuması bekleniyor. Olayın üstü yine örtüldü. Maçın yorumları bile bitti. Suçlu Valerien bile oldu. Onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Öyle deme Mustafa.

Bizim yönetim bağırıp çağırmıyor, ama masada çok güçlü.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada, oyuncular sürekli itirazdan kart görüyor.

Geçen hafta Cenk, bu hafta Weghorst.

Hakemler iyi kötü ayrı mesele, ama bunu sürdürmek dar kadrou iyice kuşa döndürür.

Yönetimin federasyona bir şey yaptıracak kifayetsizlerden oluştuğu ortada gibi.

O zaman bari oyuncuları uyarsınlar da, itirazdan kart görüp durmayalım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Öyle deme Mustafa.

Bizim yönetim bağırıp çağırmıyor, ama masada çok güçlü.
Hangi masaymış o? Rakı masası mı?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı Talisca1903

yönetim hakemi çatır çutur yemeli (YİYEMEDİ) CK Yı göndermeli (göndremedi) hocayı fesh edşp göndermeli ( yapamadı)

istifa zaten etmezler kusura bakmayın yeni bir kasketli şov izleriz

Çevrimiçi murat baltacı

yönetim hakemi çatır çutur yemeli (YİYEMEDİ) CK Yı göndermeli (göndremedi) hocayı fesh edşp göndermeli ( yapamadı)

istifa zaten etmezler kusura bakmayın yeni bir kasketli şov izleriz
Şov sırası okanda bu sene avcı sırayı savdı muhtemelen dahada şampiyonluk göremez güçsüz Giresun karşısına bile her düşmeye gs lehine faul veriyor hakem şaka gibi lig izliyoruz resmen sinir uçlarımizla oynuyorlar daha diyoruzki futbolcular itiraz etmesin yahu adam kendisine yapılan faulu hakem aleyhine veriyor nasıl tepki vermesin o kadar koşuyor mücadele ediyor adrenalin yüksek sen bu adama itiraz etme dersen etliye sütlüye karışmaz parasını alır sezon sonu hadi görüşürüz der kimse bu saçmalığa dayanmaz

Bu hakemler vasat bile değil oyuncu bunu farkediyor bide ikinci yarı aynı harekete bu sefer faul verdi weghorst lehine iki pozisyonu yan yana koy hakemin ipini çek yetersiz olduğu burada belli zaten bir adamın bir duruşu olur sen kolay sarı çıkarıyorsan rakibin yedi faul yapan oyuncusu oyunda kalamaz sarısı olan oyuncusu iki üç faul daha yapıp oyunda kalamaz bu tamamen bize yönelik yapılan puan kaybına camiayı kaosa sokmaya çalışan çok planlı art niyetli bir yönetim bu camia samsun faciası gördü belki skor gelmese bir iki hırslı yerli oyuncumuz olsa ikinci samsun faciasi olacaktı sezona maal olacaktı normal bir hakem hatası değil bu düdük astiramazsak hiç uğraşmaya gerek yok transfer falanda yapmasınlar gençleri koysunlar hocayıda gönderip istifa edip gitsinler biz bu adamlarla bu düzenle baş edemiyoruz desinler..
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi mellfred

Kaleye mert geçsin yada emre daha kötü olma ihtimali yok en azından elleri vardır.
bu maçta kalecilik ne vardı ?

Çevrimiçi sEuL

Maci izleyemedim ama daha ilk 17 dakikada 3 sari karti gorunce kesin bu maci 10 kisi bitiremeyiz diye icimden gecirdim. Mactan sonra bir iki yere bakayim dedim suclu bulunmus Valerien Ismael - butun eski futbolcular ve medya (Hakaret Yasak)₅ baslamis Ismael Besiktas'in hocasi olamaz demeye getiriyor.

Foruma girip yorumlari okuyorum ve Ismael yine yerin dibine sokulmus.

Neden?
Cunku nasil olurda Muleka'yi oyuna almamis?
Ayni Muleka'yi gecen hafta Kayserispor macindan sonra yerin dibine sokup bundan ancak Anadolu topcusu olur diyen forumda bu seferde ahhh vahhh nasil olurda Muleka oynamaz yorumlari....  :claps:

Hocanin elinde sol kanat icin 2, bilemedin 3 Turk oyuncu secenegi var - Emirhan Delibas, Kenan, ve Oguzhan Akgun. Ha elinde Cengiz Under falan olsa anlayacagim ama yok - adamin eline Kenan'i vermissin o da oynatiyor.

Bu su oynamasin genc oyuncular oynasin kimsenin sesi cikmaz yorumlari yapiliyor, gecen hafta Kartal oynayinca ama begenilmiyor, bugun 30 dakikada Emrecan'dan olmaz, Besiktas'in oyuncusu degil yorumlari yapiliyor - ama evet Emirhan oynamis olsaydi coksey degisecekti ve Ermihan gomulmeyecekti.

Dunyada baska bir benzeri var mi bilmiyorum ama yonetim kendi teknik direktorune mobbing uyguluyor. Takimdan neredeyse 20 oyuncu ayrildi ama yerleri israrla doldurulmuyor. 3 haftadir Sivas'tan Atakan diye bir cocugun ismi geciyor, la deyyus zaten Atakan Uner diye bir oyuncu almissin ve onu 2. lig takimina kiralamissin halen daha ayni tipte niye baska bir Atakan pesindesin? Bu takimin as oyuncuya ihtiyaci var, alsana bir tane savunma oyuncusu - alsana bir tane orta saha oyuncusu... Senin rakiplerin gunde 3'er tane transfer acikliyor sen neyi bekliyorsun? Yaristan koptuktan sonra, devlet destekli hamsi kafalilar iyice arayi actiktan sonra mi transferleri yapacaksin?

Takimin yarisi takimdan gitmis bazilari kacmis, transfer yapmadan birde 3 haftadir alternatifsiz oldugun bolgedeki Welinton'u Arabistan'a check-up'a gonderiyorsun, sonrada birden bire bu oyuncu sakatlaniyor mactan once. Takimin beli kemigi Josef ve Atiba'da sakatliklarla ugrasiyor, elinde ilerde is yapabilecek tek bir oyuncun var o da kirmizi karrt cezalisi ama evet Ismael cok kotu yeaaaa.

Icerden bu kadar buyuk (Hakaret Yasak)₅ dondugu baska bir yil hatirlamiyorum, hakemler zaten her sene aynida bu yuzsuz haysiyetsiz hamsi sevici idareciler bu klupten derhal uzaklasmasi dilegi ile....

Çevrimiçi Necmi

Bu arada, oyuncular sürekli itirazdan kart görüyor.

Geçen hafta Cenk, bu hafta Weghorst.

Hakemler iyi kötü ayrı mesele, ama bunu sürdürmek dar kadrou iyice kuşa döndürür.

Yönetimin federasyona bir şey yaptıracak kifayetsizlerden oluştuğu ortada gibi.

O zaman bari oyuncuları uyarsınlar da, itirazdan kart görüp durmayalım.
birileri hakemlere beşiktaş oyuncuları en ufak itiraz etse kartı yapıştır demiş herhalde tekmeye kart göstermeyen hakem en ufak itiraza kartı çıkarıyor
Çok uzun zamandır kötü yönetim var zaten ama hiç bu akşamki gibi beşiktaşı sindirmek için sahaya çıkmış bir hakem görmemiştim amacı puan kaybetmemiz falan değildi hakemin tek amacı bizi sindirmekti geçen haftada bu şekildeydi hakem ama bu kadar bariz değildi

Çevrimdışı emre_1978

Hakem çok iyi bir ekolden geliyor, Cem Papila ekolü bu.

Macın özetini izleyen, hakem ne yapmış ki diye sorar.

Maçın kendisini izleyen, ana bacı gider.

Rakibin 5 tane sarı kartlık faülünü es geçtiğini kimse özetten görmez, senin sarı gördüklerine de biraz ağır karar ama olur dedirtir.

Bu hakem arkadaş uzun bir süre daha at koşturur, bu ligde

Galatasaray'a benzerini yaparsa kendisine bir şey olmaz, ama Galatasaray bu durumu lehine döndürür.

Fenerbahçe'ye benzerini yaparsa, bir müddet Fenerbahçe maçı yönetemez ama sonra devam eder.

Bize yaparsa, hakemi de yeneceksin; zaten fazla hakemlik bir şey olmamış derler.

Cem Papila denen at organı akşamki @>*X evladı yanında Themis kalır.

Hocaya sıra gelene kadar okların, mızrakların, döner bıçaklarının çevirilmesi gereken iki yer var çoğunluğun dediği gibi.
Benim tek söyleyeceğim hoca Beşiktaş'ı hiç tanımıyor.
3-1 olduğu an eminim buradaki herkes gol atamazsak bu maçı alamayız demiştir.
Top iğne deliğinden geçer, hakem kafayla atar şu olur bu olur bir şekilde yeriz demiştir.
Hoca gol atmadan da alırız dedi herhalde.

@Mehmet57 tarihimizde benim gördüğüm en kötü futbolcu Daum zamanı gelen Necat'tı.
Kenan zirveyi kaptı ondan geçen sene.

Çevrimdışı Nartallo

Travmatik bir maç yaşadık, hem takım olarak özgüven kaybettik, hocaya olan pamuk ipliğine bağlı olan güven daha da zayıfladı, hakemlerin bu sezona dair bakış açısı net şekilde ortaya çıktı, yönetimdeki zayıfların birinden dahi ses çıkmadı, bu sezon da çatır çatır hakkımıza girecekler, belli oldu.

Keşke 1-0, 2-1 yenilseydik, sezonu etkileyecek bir maç yaşamasaydık.

Hakem kesinlikle art niyetliydi, maçında başında anlaşıldı. Futbolcunun bunu sezmesi lazım. Değil iki milyon avro iki milyon TL etmeyecek stoper, kolunu açıp hakeme fırsatı verdi... Futbolcunun ayaklarının yanında kafasının da çalışması lazım. Bu çocuktan hiçbir halt olmaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocanın maç sonu açıklamalarında "yönetim hakemler hakkında deklarasyon yayınlamalı" tarzında bir şeyler dediği ancak tercümanın tercüme etmediği yönünde bir şeyler konuşuluyor. Böyle bir durum var mı?

Çevrimdışı Talisca1903

hakemim operasyon yapmış olması hocanın takımı gol yedirene kadar geriye çekmesinin önünü kapamaz.10 kişi kaldık diye ne kadar top yapmaz kazma adam varsa doldurmanın mantığı nedir.hadi raşit sakat seni ileriye taşıyacak kevin çıkarmı top sürekli rakipte kalırsa illa ki hata yaparsın

Etiketler: