1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor
1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor Tarih : 06.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor  [Okunma sayısı 12433 defa] 1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Çevrimdışı kahyaoglueren

inşallah öyledir kulüp tarihinin rekoru olur
Çok kombine satılması da sezon ıçindeki geliri azaltiyor. Ve kombineliler gelmediği zaman çok boş kalıyor tribünler.

Çevrimdışı Erdem9

İlk mesajım sezonun ilk maçına nasip oldu. Vurduğun gol olsun kartalım.

Çevrimiçi Necmi

Çok kombine satılması da sezon ıçindeki geliri azaltiyor. Ve kombineliler gelmediği zaman çok boş kalıyor tribünler.
takım iyi olursa sezon içi gelir olur o zaman kombinelilerde akın eder takım kötü olursa sattığın her kombine kardır
Bu kadar kombine satılmasının iyi yanı taraftarın takıma inandığını göstermesidir
Biletler pahalı  az kombine satılıp çok bilet satılmazdı al işde sezonun ilk maçı satışa çıkan 11 bin kombine ama dakikalar içinde tükenmesi gerekiyordu tükenmedi takım kötü giderse bu fiyatlarla satılmaz biletler

Çevrimdışı samucan

Merhabalar abiler… Forumda yeniyim ilk kez yazıyorum umarım şans getirir çünkü belli ki bu sezon her şeyden daha çok futbol şansına ihtiyacımız var. Geçen sezon bu şans bizim yanımızda değildi umarım bu sezon olur da ligi şampiyon bitiririz.

Maça gelince;  Çağdaş hoca bizi  okumuştur, zaten bütün motivasyonu büyükleri yenip adından söz ettirmek. Bu nedenle zor bir maç olacak. Ben hocanın 3-4-3’e geri döneceğini düşünüyorum.  Bunu söylediğim için üzgünüm ancak Wellington’un sakatlığı hiç iyi olmadı özellikle iç sahada rakip yarı sahada yaptığı ani pressler çok işimize yarayabilirdi. Umarım Salih o işleri kovalar. Sağ kanadımızdan eminim ancak soşl tarafımız sıkıntı; Muleka’nın kanat alışkanlığı olmadığı için, muhtemelen içe kat ederek oynayacak onun boşluğunu Masuaku doldurmalı. Emrecan bana güven verse de bu dizilişe alkışlaması ve önündeki oyunculara uyumlanması gerekecek. Umarım Muleka ve Masuaku iyi anlaşırlar çünkü Rossier ve Ghezzal’ın yarattıkları oyun aklına benzer bir performans almazsak işimiz zor. Ama yine de uzun top sevdasına düşmezsek, tempomuzu kullanarak çok pozisyon bulacağımıza eminim bakalım ne kadarını verimli kullanacağız.

Evimizde kazanalım kaostan bir nebze olsun uzaklaşalım. Bence sakinliğe ihtiyacımız var. Sergen hoca ile şampiyon olduğumuz sene milli maç arasına kadar ki süreçte hepimiz Sergen hoca olmayacak galiba diye düşünmeye başlamıştık. Sonra yakaladığımız ivme bizi şampiyon yaptı. Ben yine benzer bir süreç olacağını düşünüyorum umarım sakin kalmayı başarabiliriz.

Tahmini 11 vermem gerekirse;

[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2022, 04:40:53 samucan ]

Çevrimiçi Necmi

Merhabalar abiler… Forumda yeniyim ilk kez yazıyorum umarım şans getirir çünkü belli ki bu sezon her şeyden daha çok futbol şansına ihtiyacımız var. Geçen sezon bu şans bizim yanımızda değildi umarım bu sezon olur da ligi şampiyon bitiririz.

Maça gelince;  Çağdaş hoca bizi  okumuştur, zaten bütün motivasyonu büyükleri yenip adından söz ettirmek. Bu nedenle zor bir maç olacak. Ben hocanın 3-4-3’e geri döneceğini düşünüyorum.  Bunu söylediğim için üzgünüm ancak Wellington’un sakatlığı hiç iyi olmadı özellikle iç sahada rakip yarı sahada yaptığı ani pressler çok işimize yarayabilirdi. Umarım Salih o işleri kovalar. Sağ kanadımızdan eminim ancak soşl tarafımız sıkıntı; Muleka’nın kanat alışkanlığı olmadığı için, muhtemelen içe kat ederek oynayacak onun boşluğunu Masuaku doldurmalı. Emrecan bana güven verse de bu dizilişe alkışlaması ve önündeki oyunculara uyumlanması gerekecek. Umarım Muleka ve Masuaku iyi anlaşırlar çünkü Rossier ve Ghezzal’ın yarattıkları oyun aklına benzer bir performans almazsak işimiz zor. Ama yine de uzun top sevdasına düşmezsek, tempomuzu kullanarak çok pozisyon bulacağımıza eminim bakalım ne kadarını verimli kullanacağız.

Evimizde kazanalım kaostan bir nebze olsun uzaklaşalım. Bence sakinliğe ihtiyacımız var. Sergen hoca ile şampiyon olduğumuz sene milli maç arasına kadar ki süreçte hepimiz Sergen hoca olmayacak galiba diye düşünmeye başlamıştık. Sonra yakaladığımız ivme bizi şampiyon yaptı. Ben yine benzer bir süreç olacağını düşünüyorum umarım sakin kalmayı başarabiliriz.

Tahmini 11 vermem gerekirse;

aramıza hoş geldin
Çağdaş atan savunma yapan bir hoca değil ama oyun yapımız savunmaya itecektir bu maça stopersiz çıksak alırız esas sıkıntı bizi alanyada bekliyor olacak bu maç bizim on maçlık periyodda iki kolay maçtan biri on hafta bizim şampiyon olup olamayacağımızı belirler

Çevrimdışı samucan

aramıza hoş geldin
Çağdaş atan savunma yapan bir hoca değil ama oyun yapımız savunmaya itecektir bu maça stopersiz çıksak alırız esas sıkıntı bizi alanyada bekliyor olacak bu maç bizim on maçlık periyodda iki kolay maçtan biri on hafta bizim şampiyon olup olamayacağımızı belirler
Hoşbuldum.

Farioli’nin oynattığı futbol bizim işimize gelen türden yine kısa paslarla çıkmaya çalışırsa oraya yapacağımız baskı elbet sonuç verecektir. On hafta konusunda seninle aynı fikirdeyim.

Çevrimdışı Doğukan E.

Hoşbuldum.

Farioli’nin oynattığı futbol bizim işimize gelen türden yine kısa paslarla çıkmaya çalışırsa oraya yapacağımız baskı elbet sonuç verecektir. On hafta konusunda seninle aynı fikirdeyim.
Geçen senelerde Fariolinin o pasla çıkışı hiç bir zaman işimize gelmedi Sergen Yalçın hocaykende hiç baskıyla durduramamıştık. Takımın pres gücünü görmemiz adına o maç sınav olucak.

Çevrimdışı Talisca1903

presle hücuma çıkmak büyük takım oyunu değil henüz hücumd seti adına brşey göremedik (sampdoris msçı dahil) inşallah bu konuda çalışılmıştır Şampiyonluk koşusu hücmdam geçer

Çevrimdışı barisaydin

Çevrimiçi BlackEagle16

Son antremanda tamamlandığına göre gelsin kadro tahminleri.
Emre Bilgin
Necip saiss emrecan
Rosier Salih gedson Oğuzhan Akgün
Ghezal wego muleka
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Nazım Ar

İçimden bir ses Masuaku gol atacak diyor hadi hayırlısı.

Çevrimdışı DieForYou1903

Son antremanda tamamlandığına göre gelsin kadro tahminleri.
Emre Bilgin
Necip saiss emrecan
Rosier Salih gedson Oğuzhan Akgün
Ghezal wego muleka

Welintonun sakatlığından sonra hoca yine 4-3-3 düşünüyormuş yarın ki maç için.

Ersin
Rosier Necip Saiss Masuaku
Kartal Gedson Salih
Ghezzal Weghorst Muleka

(Gürler Akgün)
[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2022, 23:00:43 DieForYou1903 ]
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı İsmail Özyurt

kaleci hariç iyi bir kadro
Üçlü çıkacağı bariz belli bence şu an eldeki kadro üçlüye uygun
Bu ersinle olmayacağını umarım iş işden geçmeden anlarlar
Abi hoca topçudan anlıyor gerçekten. İlk geldiğinde lüzumsuz adamları maç maç takımdan kestiginde çok takdir etmiştim kendisini ama bu Ersin konusunda niye ısrarlı anlamıyorum. Umarım hem Beşiktaş'ın hem de kendisinin başını yakmaz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı sozkul

Seyahatimi bir gün erteledim ilk maçı kaçırmamak için. İçim kıpır kıpır, neden bilmiyorum 😀

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi BlackEagle16

Seyahatimi bir gün erteledim ilk maçı kaçırmamak için. İçim kıpır kıpır, neden bilmiyorum 😀
Sezona sert giriş yapıcaz en az 4 gol bekliyorum ondandır 2 gol muleka

Çevrimiçi murat baltacı

Tandem üçlüdede ikilidede sais emrecan olmalı necipin yaptığı stoperligi tek ayağıyla yine yapar o kadar istedik aldık şimdi necipin arkasındami bekleyecek iki sağ ayaklı stoper oynuyorda niye iki sol ayaklı stoper yan yana oynamıyor akıl mantık işi değil koy bir deneyelim görelim
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı DieForYou1903

Tandem üçlüdede ikilidede sais emrecan olmalı necipin yaptığı stoperligi tek ayağıyla yine yapar o kadar istedik aldık şimdi necipin arkasındami bekleyecek iki sağ ayaklı stoper oynuyorda niye iki sol ayaklı stoper yan yana oynamıyor akıl mantık işi değil koy bir deneyelim görelim

İkisi de sol ayaklı olmaz.Saiss,Emrecan

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Arkadaslar aksam maci izleyemicem.

Macin tekrarini bein sports gece saat kacta veriyordu acaba?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

herkesin içi kıpır kıpır takım çok ümit vadediyor

Çevrimdışı DieForYou1903

herkesin içi kıpır kıpır takım çok ümit vadediyor

Yine de transfer lazım abi kanat,orta saha,stoper bunlar gelirse o baskı pres coşku kat be kat daha çok artacak ve bizi şampiyonluğa taşayacaktır.  :)

Çevrimiçi BlackEagle16

Hadi bakalım sezona Necip ile başlamak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi BlackEagle16

Oynat abi badra cisseyi kıl oluyorum bu işlere

Çevrimdışı DieForYou1903

Hadi bakalım sezona Necip ile başlamak
2 santrafor yetiştirmeyle kampa transferler tamamlanmıyor.Stopersizlikten necip ile oynuyoruz.Orta sahamız zayıf kanatlar zayıf.Yine geç kalındı transferde aynı tas aynı hamam.Bu arada 21:45'te maç mı olur 21:00 gayet ideal.

Etiketler: