1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor
1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor Tarih : 06.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Kadir Sağlam

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor  [Okunma sayısı 12434 defa] 1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Çevrimiçi Necmi

Oynat abi badra cisseyi kıl oluyorum bu işlere
becipin antrenman performansına tav oluyorlar her hoca yiyor bunu 😂
Bu maçta stoperde kimin oynadığının bir önemi yok

Çevrimiçi BlackEagle16

becipin antrenman performansına tav oluyorlar her hoca yiyor bunu 😂
Bu maçta stoperde kimin oynadığının bir önemi yok
Bu maç parçalıcaz inşallah abi :)
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı DieForYou1903

Yeni transferimiz masuakuya merak ediyorum.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Talisca1903

Haydi Beşiktaşım vurduğun gol olsun vallahi heyecan bastı ne özlemişiz

Çevrimdışı Unnamed

Arkaya atılan her top tehlike. İnsallah Weghorts hakemlerle cok oyalanmaz oyununa bakar.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Vurduğumuz gol sonu şampiyonluk olsun.

Çevrimiçi levitate

heyecandan devasa bir kartala dönüşeceğim, en son 2015-16'da böyle hissediyordum :D
[ Son Düzenleme: 06 Ağustos 2022, 21:49:08 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Başladık şu her mac ceza alan besteye yine.

Çevrimiçi sEuL

Başladık şu her mac ceza alan besteye yine.
Cildirtiyor beni, oley oley oley koy su g… veren..” ne geregi var sunlara ya. Biraz beyin olmaz mi bunlari yonlendirenlerde liderlerinde

Çevrimdışı Unnamed

Kartal ile Salih'in gram katkısı yok 9 kişi oynuyoruz. Maalesef yerli oyuncularımız cok kalitesiz

Çevrimdışı 38life

Stoperde Neciple çıkmaktansa Cenk Tosunu falan koyarım stopere daha iyi.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

kartal ile salih aynı tip oldukları için birbirlerini nötrlüyorlar, sıkıntı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Ghezzal çok uyuşuk hareket ediyor.

Çevrimdışı Unnamed

Gedson'a yazık günah tek basına orta alanda mücadele veriyor. Ne oynadığımız bile belli değil.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

NEcip Saiss'i dinlese iş yapacak ama dinlemiyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

muleka babam az basit oynasa 2 gol 2 asist yemin ederim

Çevrimdışı tolga1903

Aga bu muleka'dan sol kenar olmaz kartal'dan da sağ iç oyuncusu olmaz. Neyse ki iki mevki için de transfer yapacağımız konuşuluyor bir iki maç sonra bunları görmeyiz

Çevrimdışı Nazım Ar

muleka babam az basit oynasa 2 gol 2 asist yemin ederim

Abou stili geçer atarım dedi ama... Hücum planımız çok fazla hücumcuların bireysel yeteneğine bağımlı malesef çok ince işler yapacak da Ghezzal hariç oyuncumuz yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Adama çarpan top Weghorsta geliyor karar ofside.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Aga bu muleka'dan sol kenar olmaz kartal'dan da sağ iç oyuncusu olmaz. Neyse ki iki mevki için de transfer yapacağımız konuşuluyor bir iki maç sonra bunları görmeyiz

Şampiyonluğu 3-4 puanla kaçırdıktan sonra bir önemi yok. Lige hazır başlamak zorundasın.

Çevrimiçi levitate

böyle berbat hakem zor bulursun, kötü niyetli değil ama işinde kötü

Çevrimdışı tolga1903

Takım hücumda o kadar eksik kalıyor ki şansa kadere gol bulmazsa yerleşik hücumda gol bulması çok zor kartal kayra mı yani ceza sahasına girecek hücuma destek verecek oyuncu? Ayrıca wegorts'un tek başına pres yapması sadece kendisini yoruyor arkadan destek gelmiyor herif delirdi demin

Çevrimiçi levitate

Abou stili geçer atarım dedi ama... Hücum planımız çok fazla hücumcuların bireysel yeteneğine bağımlı malesef çok ince işler yapacak da Ghezzal hariç oyuncumuz yok.
vücudu nasıl hareket yapacağını çok belli ediyor ama çözülür zamanla herhalde

Etiketler: