1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor
1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor Tarih : 06.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor  [Okunma sayısı 12964 defa] 1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Çevrimdışı tolga1903

Necip Salih kartal yok şuan

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ve mecbursun bunlardan 2'sini oynatmaya. Gerçekleri tokat gibi çarpıyor şu maç yüzümüze bu takımın yerli kalitesi aşırı düşük 11'e gönül rahatlığıyla 1 tane oyuncu koyamıyorsun bu sene üzgünüm ama umutlanmamak gerekiyor

Çevrimdışı 38life

Gedson çok darlıyor hakemi, kart görecek.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Nazım Ar

Larin in kırmızı gördüğü pozisyonda bize faul bile vermiyor.

Çevrimdışı tolga1903

Emirhan'dan gelen milyon euro'larla alsınlar işte kaliteli yerli, ne bekliyorlar.

Kim var ki düşünüyorum o da yok.

Çevrimdışı Nazım Ar

Karimi ş...ine kart versene artık hakem.

Çevrimiçi fatihsahin

Malesef rakiplerimiz hem yerli hem yabancı 2 şer 3 er takım kuracak kadar transfer yaptılar. Bizde 11 e koyacak yerli yok

siyah beyaz

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimdışı KadirA

Kartal'in nesini beğenmediniz? Suan takimin en kötüsü Necipten sonra Ghezzal. Kaybettiği toplanın haddi hesabi yok, dikine oynayacağı yerde afallıyor kalıyor. Kartal tertemiz Mac cikariyor. Bu takimin yildizi da Ghezaldir, ama ilk maçına çıkan bir Kartal suan takimin yarısından fazla katki veriyor tertemiz oynuyor.

Çevrimdışı sefaköykartali

Kartal rotasyonda olur ama as kadroda oraya daha fazla dikine oynayabilen, ince iş yapabilen birini almamız şart. Necip zaten oynayamıyor. Necip yerine de arkayı supurecek biri lazım. Ama ondeki press cok iyi, nefes aldırmadık resmen. Sıkıntı top bizdeyken yaratıcılık yok. Ghezzal sönük kalıyor çünkü rakip yarı sahaya yığılıp bi set hücum bile yapamadık. Biraz daha yeri geldiğinde oyunun kontrolünü eline alacak bir 8 lazım.
[ Son Düzenleme: 06 Ağustos 2022, 22:35:44 sefaköykartali ]

Çevrimdışı XiaoHan

Salih Kartal Necip Muleka 4 kişi eksik takım ilk yarı oyunu itibariyle
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı kahyaoglueren

Taraftar uykulu bestelere devam ediyor.

Saiss 2. kere çok iyi atağa çıkardı takımı.

Çevrimdışı tolga1903

Nadiam amiri mı olur bilmiyorum bu adam ufaktan 3'lüden vazgeçmiş görünüyorken skor katkısı verecek bir ofansif orta saha olmadan bizim iş çok zor. Takım hala set hucumu yapmaktan aciz bu arada romain saiss mükemmel futbolcu rahatlıkla defansif orta saha oynar bu adam şu ayak kalitesiyle

Çevrimdışı MUSTAFA_

Taraftar uykulu bestelere devam ediyor.

Saiss 2. kere çok iyi atağa çıkardı takımı.
İkinci yarıda üçlüye dönelim de azıcık heyecan görsünler  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi fatihsahin

Bir sosamsı oyuncu bizi başka konular konuşturur

siyah beyaz

Çevrimiçi levitate

Nadiam amiri mı olur bilmiyorum bu adam ufaktan 3'lüden vazgeçmiş görünüyorken skor katkısı verecek bir ofansif orta saha olmadan bizim iş çok zor. Takım hala set hucumu yapmaktan aciz bu arada romain saiss mükemmel futbolcu rahatlıkla defansif orta saha oynar bu adam şu ayak kalitesiyle
normalde dos zaten
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Kartal'in nesini beğenmediniz? Suan takimin en kötüsü Necipten sonra Ghezzal. Kaybettiği toplanın haddi hesabi yok, dikine oynayacağı yerde afallıyor kalıyor. Kartal tertemiz Mac cikariyor. Bu takimin yildizi da Ghezaldir, ama ilk maçına çıkan bir Kartal suan takimin yarısından fazla katki veriyor tertemiz oynuyor.

Beğenmemek değil verilen görevin oyuncusu değil kartal. Kısa kariyerinde parladığı tek sezonda da zaten regista rolündeydi sırtı dönük top aldırmaya çalışıyor ceza sahasına destek verdiriyor oyuncu bu değil yapamaz göze batar ve batıyor da

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu Saissin yanına bir Bazoer ayarı adam çekemediler gittiler Kenylerle menylerle uğraştılar.

Çevrimiçi Unnamed

İŞin kötüsü ilk 11 icin artık yabancı oyuncu samsımız yok. Alınacak isim varsa yerli olması gerekiyor.

Çevrimiçi Unnamed

Şu Saissin yanına bir Bazoer ayarı adam çekemediler gittiler Kenylerle menylerle uğraştılar.

Bazoer olsa ne olacak ki ilk 11'de 3 yerli sart nasıl olacak.

Çevrimdışı XiaoHan

Necip ve Kartal zaten şuan transfer yapılmadan evvel zorunluluktan oynuyor ok ama Salih ve Muleka tam klasik anadolu takımından gelip sudan çıkmış balık misali şaşırtmadı halleri.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca Nkoudou'yu al.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

Saïs muthis, ama Necip bir o kadar kotu. Uyuyor bildigin. Kartal cok siritiyor, Muleka cok top kaybetti.

Çevrimdışı samucan

Ben olsam Salih/N’Koudou değişikliği yapıp 4-4-2’ye dönerim Muleka sol kanatta kayboluyor. Bire birde adam geçemiyor, içe kat edemiyor. Kaleden uzak kalıyor. Kartal’ı Salih’ten çok beğendim açıkçası. Hata yapıyor ama en azından deniyor.  Atak organizasyonumuz zaten yoktu ama önde pres de yapamıyoruz ortasaha çok geride bekliyor rakip orta mesafe paslarla çıkabiliyor.

Çevrimdışı sefaköykartali

Saiss çok iyi maşallah. Yanina bir tane daha hareketli ve süpürücü stoper koyabilirsek kilitleriz orayı. Weghorstu da cok begendim, cok istekli, ama daha fazla topla bulusturmamiz lazim. Yapabilirsek gol atmaktan sıkılır.

Etiketler: