2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17112 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

yönetim eğer geçen seneki modda takılacaksa ki öyle görünüyor 5. hafta hocayı geçtim tüm futbolcular düşer.Yazık olacak daha koca bir sene var
dün resmen yediler seni gık demiyorsun nedir abi bu hiç mi utanmanız yok Beşiktaş sevginiz yok sizin

Çevrimdışı DieForYou1903

yönetim eğer geçen seneki modda takılacaksa ki öyle görünüyor 5. hafta hocayı geçtim tüm futbolcular düşer.Yazık olacak daha koca bir sene var
dün resmen yediler seni gık demiyorsun nedir abi bu hiç mi utanmanız yok Beşiktaş sevginiz yok sizin

Trabzona hakemler bir şey yapmıyor ki neden başkan çıkıp konuşma yapsın ?
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

İkinci yarı topla oynama yüzdemiz 22. Şu rezaleti Beşiktaş'a yakıştırıp hala hoca savunanlara yazıklar olsun.

Çevrimdışı Utku

3-0'dan maç verirseniz dünyanın her yerinde alay konusu olursunuz, eleştirilirsiniz; buraya kadar herşey normal. Yine de bu sonuçtan bize daha büyük zararlar verecek başka beklentilere girmenin anlamı yok.
Yediğimiz 2. gole kadar hocanın planı tuttu aslında. 2. golden hemen önce Saiss'in çizgiden çıkardığı top dışında tek bir tehlike yaşamadık kalemizde. Sonra o dakikaya kadar belki de sahanın en iyisi kendi kalesine gol atınca moraller bozuldu tabii ve panik başladı.
Muleka'da bi sıkıntı yoksa oyuna niye alınmadı Weghorst'un yerine anlamak mümkün değil. Duran top savunması dışında bi işlevi kalmamıştı Weghorst'un. 3-2 olmuşken bile alınabilirdi. Bence hatası budur. Boyd'muş bilmem neymiş ezbere eleştiriler. Boyd'luk ne oldu maçta. Nkoudu çıkmasa ve atılsa -ki hiç de az bi ihtimal değil- burdan vurulacaktı. Çünkü bazıları için amaç hocanın gidişini hızlandırmak sadece.

Çevrimdışı can1903

Beşiktaş, Bayern Münih karşısında son 45 dakika %17 topla oynamış. Yapacak bir şey yoktu 10 kişiydik.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Diyorlar ki hoca büyük takım hocası olamaz.
Orada bir dakika duracaksın, bu büyüklüğü hoca kendisi bilmeyebilir.
Sen tarihinle, organizasyonunla, yönetiminle, taraftarınla, medya gücünle ve iletişimin ile bu büyüklüğü sonuna kadar hissettireceksin.
Adam maç sonu röportajında çok net "hakemler konusunda yönetim deklarasyon yayınlamalı" diyor ama bunu tercümanın çevirmiyor bile.

Şu takıma Klopp gelse bu yönetimin beceriksizliğinden ve pısırıklığından neler söyler düşünemiyorum bile.

Çevrimdışı Egos

Beşiktaş, Bayern Münih karşısında son 45 dakika %17 topla oynamış. Yapacak bir şey yoktu 10 kişiydik.

eksik kalmasaydık yüzde 25 olurdu. skor bulduğumuzda yüz kişiyle de oynasak topu rakibe veriyoruz.

Çevrimiçi Samet Demir

Diyorlar ki hoca büyük takım hocası olamaz.
Orada bir dakika duracaksın, bu büyüklüğü hoca kendisi bilmeyebilir.
Sen tarihinle, organizasyonunla, yönetiminle, taraftarınla, medya gücünle ve iletişimin ile bu büyüklüğü sonuna kadar hissettireceksin.
Adam maç sonu röportajında çok net "hakemler konusunda yönetim deklarasyon yayınlamalı" diyor ama bunu tercümanın çevirmiyor bile.

Şu takıma Klopp gelse bu yönetimin beceriksizliğinden ve pısırıklığından neler söyler düşünemiyorum bile.
Bizim taraftar şahane 2 ayda büyük takım hocasını anladılar. Haftalardır tepki veriyorlar.

Bu yetersiz₁ yönetimin büyük olmadığını ne zaman anlayacaklar?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

İkinci yarı topla oynama yüzdemiz 22. Şu rezaleti Beşiktaş'a yakıştırıp hala hoca savunanlara yazıklar olsun.
Yüzde 17

Çevrimiçi Samet Demir

Ben bıktım artık bu hakem müsvettelerinden. Hakemlerden çekmediğimiz bir sezon hatırlamıyorum. Ligi domine ettiğimiz zamanlarda bile hakemler köstek olmaya çalıştı.

Okan bile rezil oynadıkları maçta hakeme sallıyor. Fenerbahçe zaten her hafta bildiri yayınlıyor.

Yeter artık. Ya yönetim bu işe dur diyecek ya da şirketlerine dönecekler spordan ellerini çekecekler.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nartallo

Travmatik bir maçtı, umarım diğer maçları etkilemez.
[ Son Düzenleme: 18 Ağustos 2022, 15:59:11 Nartallo ]

Etiketler: