Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180878 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Akil Emre

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: "Vodafone Park'ta her cuma günü 15.00-17.00 arasında taraftarın görüşlerini dinlemeye açığım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İstifa etmek neden bu kadar zor anlamıyorum, kimsede heves bırakmadı. Beşiktaşın büyüklüğünü anlayan tüm branşlarda hedefi şampiyonluk olan yeni yönetimi heyecanla bekliyoruz.

Çevrimiçi gokhans

Bu arada bilgisi olan arkadaşlar açıklarsa sevinirim. Bizim fulya projesindeki aşçıoğlu firması ve uğradığımız zararlar ve hak kayıpları için davayı kazanmışız. Yani burada hem demirören, hemde aşçıoğlu firmasından, yenilen tüm haklarımız ve projede uğratılan zararı ki 100 milyon dolar civarı olduğu söylenmelte, bu beşiktaş’ın borç sarmalını bitirip, beşiktaş’ı kurtaracak bir haber. Fakat çebi bilerek tanzim talebinde bulunmayarak dosyanın zaman aşımına girmesine göz yummuş. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olan bir yazar arkadaş aydınlatırsa çok sevinirim. Ben ve benim gibi süreçten uzak kalan insanlar bilgilensin.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

Bu arada bilgisi olan arkadaşlar açıklarsa sevinirim. Bizim fulya projesindeki aşçıoğlu firması ve uğradığımız zararlar ve hak kayıpları için davayı kazanmışız. Yani burada hem demirören, hemde aşçıoğlu firmasından, yenilen tüm haklarımız ve projede uğratılan zararı ki 100 milyon dolar civarı olduğu söylenmelte, bu beşiktaş’ın borç sarmalını bitirip, beşiktaş’ı kurtaracak bir haber. Fakat çebi bilerek tanzim talebinde bulunmayarak dosyanın zaman aşımına girmesine göz yummuş. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olan bir yazar arkadaş aydınlatırsa çok sevinirim. Ben ve benim gibi süreçten uzak kalan insanlar bilgilensin.
karara bağlanan bir dava nasıl Zaman aşımına uğrar bana biraz garip geldi

Çevrimiçi Necmi

İstifa etmek neden bu kadar zor anlamıyorum, kimsede heves bırakmadı. Beşiktaşın büyüklüğünü anlayan tüm branşlarda hedefi şampiyonluk olan yeni yönetimi heyecanla bekliyoruz.
bence önce beşiktaşa uğrattığı zararları karşılasın pislikler ortaya dökülmeye başladı

Çevrimiçi murat

https://www.besiktaspostasi.com/ahmet-nur-cebi-ile-fulya-muteahhiti-yasar-ascioglu-beraber-secim-kazanmislar-besiktasta-ilginc-bir-trabzon-ve-besiktas-hikayesi/

Sadece fikret ormanla hesaplaşmya gelmemiş.
Allah rahmet etsin olan Şafağa oldu.

Çevrimiçi sEuL

Hazir Ts’de baskan ve teknik direktor boslugu var - gonderelim ANC ve Senol’u el ele oraya.

Bu gereksizler bulunduklari makamlari mesgul ettikleri surece hicbir basari beklemiyorum.

Çevrimiçi gokhans

https://www.besiktaspostasi.com/ahmet-nur-cebi-ile-fulya-muteahhiti-yasar-ascioglu-beraber-secim-kazanmislar-besiktasta-ilginc-bir-trabzon-ve-besiktas-hikayesi/

Sadece fikret ormanla hesaplaşmya gelmemiş.
Allah rahmet etsin olan Şafağa oldu.
Anladığım kadarıyla Aşçıoğlu'larda trabzonlu ve çebi ile ilişkileri var. Bu yüzden mi hak talebinde bulunmuyor Beşiktaş? Kulübün, fulya'da gasp edilen yerleri ve çalınan haklarını kimse umursamıyor? Tüm takımlar tarafter coin anlaşması yaparak 30-50milyon arası gelir temin ederken biz hiç hamle yapmadık unutuldu gitti. Kulübün içini mi boşaltmaya çalışıyorlar? Satın alım için uygun ortam mı yaratılıyor?
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı safak_01

Bilmiyorum bu youtube kanalina hic denk geldinizmi ama güzel taktiksel mac analizi paylasiyor. Izlemenizi tavsiye ederim. Oynadigimiz Basaksehir macinin analizi: https://youtu.be/qdSprJ4EiqU?t=1076
[ Son Düzenleme: 15 Mart 2023, 21:53:27 safak_01 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Bilmiyorum bu youtube kanalina hic denk geldinizmi ama güzel taktiksel mac analizi paylasiyor. Izlemenizi tavsiye ederim. Oynadigimiz Basaksehir macinin analizi: https://youtu.be/qdSprJ4EiqU?t=1076
Müsait bir zamanda izleyeceğim bakalım.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Canlı gözle izleyince de amiri beğenmedim.çok top kapan atletik bir oyucu değil.arapası şutu filanda yok.al gülüm ver gülüm pas harici pek birşey göremedim.tam şenol güneşin sevceği tarzda bir adam.

Çevrimiçi Samet Demir

Canlı gözle izleyince de amiri beğenmedim.çok top kapan atletik bir oyucu değil.arapası şutu filanda yok.al gülüm ver gülüm pas harici pek birşey göremedim.tam şenol güneşin sevceği tarzda bir adam.
Fakir pjanici. Normaldir beğenmemen abi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Fakir pjanici. Normaldir beğenmemen abi

pjaniçin araya pası filan bir beklenti oluşturuyordu bunda o da yok.bir tek olumlu yanı şenol güneşin bitmek bilmeyen sağa sola geriye pas istasyonu için iyi bir oyuncu.

Çevrimiçi levitate

jesus kırmızı görmüş :D

rosier'inde boynunda kist çıkmış umarım temizdir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

jesus kırmızı görmüş :D

rosier'inde boynunda kist çıkmış umarım temizdir
Osayi'nin pozisyon tartışılmalı. Hakem kırmızı vermek için gidiyor bir anda sarı veriyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Fenerbahçe'de Valencia, King ve Oosterwolde, sakatlıkları nedeniyle Beşiktaş derbisinde forma giyemeyecek.

• Valencia: 4-5 hafta
• King: Karagümrük maçına hazır olması bekleniyor.
• Oosterwolde: 4-5 hafta

(Sabah)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Fenerbahçe'de Valencia, King ve Oosterwolde, sakatlıkları nedeniyle Beşiktaş derbisinde forma giyemeyecek.

• Valencia: 4-5 hafta
• King: Karagümrük maçına hazır olması bekleniyor.
• Oosterwolde: 4-5 hafta

(Sabah)

Güneş en son FB'den ne zaman galibiyet aldı? Hatırlamakta zorlanıyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Güneş en son FB'den ne zaman galibiyet aldı? Hatırlamakta zorlanıyorum.

Fenerbahçe adamın sinir noktası. Yine bordo mavi kravatını giyip çıkar sahaya. Gerisi malum zaten.

Çevrimiçi Samet Demir

Kulüp hatay ve antep maçları nedeniyle UEFA'ya başvuru yapacakmış. Bakalım süreç nasıl devam edecek

Çevrimiçi Samet Demir

Açıklama yapmışlar, yetmez gerekirse uefa'ya da gidin.

https://bjk.com.tr/tr/mobil/haber?news_id=85864&news_id=85864

Özetle;

1-Kayıkçı kavgasına son verin.

2-Ne şiş yansın, ne kebap siyasetini terk edin.

3-Ligden çekilen iki takımın sezon başından itibaren oynadığı tüm maçları yok hükmünde sayın.

4-Geçmişte oynanan ve oynanacak tüm maçların VAR kayıtlarını açıklayın ve şeffaf olun.

5-Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin VAR kayıtlarını kamuoyu ile paylaşın.

6- Hakem camiasında beyaz sayfa açın.

Saygılarımızla

Beşiktaş JK

Çevrimiçi sozkul

Fenerbahçe adamın sinir noktası. Yine bordo mavi kravatını giyip çıkar sahaya. Gerisi malum zaten.

Yapamaz, yapmamalı. yeter artık. @Fikret arakadaşımız nerede? Ben ondan oklarını bize yöneltmeden bir Şenol Güneş analizi bekliyorum. Yeni Beşiktaş dönemi için.

Çevrimiçi sozkul

Kulüp hatay ve antep maçları nedeniyle UEFA'ya başvuru yapacakmış. Bakalım süreç nasıl devam edecek

Öyle bir imkan var mıki? Yok diye biliyorum. A.Ş  adına Rekabet kurumuna başvursunlar bence. işe yaramasada bunlar ilerde tazminat davalarının  konusu olabilir.
Zamansız ortaya çıktı diye başkanı linç ettik ama adam 24 saat sonra verilecek kararı duymuş engellemeye çalışıyormuş.

Çevrimiçi sozkul

Açıklama yapmışlar, yetmez gerekirse uefa'ya da gidin.

https://bjk.com.tr/tr/mobil/haber?news_id=85864&news_id=85864

Özetle;

1-Kayıkçı kavgasına son verin.

2-Ne şiş yansın, ne kebap siyasetini terk edin.

3-Ligden çekilen iki takımın sezon başından itibaren oynadığı tüm maçları yok hükmünde sayın.

4-Geçmişte oynanan ve oynanacak tüm maçların VAR kayıtlarını açıklayın ve şeffaf olun.

5-Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin VAR kayıtlarını kamuoyu ile paylaşın.

6- Hakem camiasında beyaz sayfa açın.

Saygılarımızla

Beşiktaş JK

İlk iki gereksiz olmuş, hedefi bulanıklaştırıyor.

Çevrimiçi Necmi

İlk iki gereksiz olmuş, hedefi bulanıklaştırıyor.
gereksizden öteye ciddiyetsiz olmuş ciddiyetsiz olursan senide kimse ciddiye almaz

Çevrimiçi Samet Demir

Hasan Arat bugün kongrede ilk seçimde aday olacağını açıkladı.

Çevrimiçi mellfred

mert’in bir söyleşisi vardı sezon başlarında. yeniden milli takıma gitmesi sorusuna “ ben artık beşiktaş oyuncusuyum ve beşiktaş camiasının büyüklüğü ile orada yeniden olacağıma inanıyorum” demişti
gelinen noktada beşiktaş büyüklüğünün verdiği rahatlığı hem biz hem mert görmüştür
sevindirici oldu
yolu açık olsun

Etiketler: