Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 186832 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

evet iyi oynuyoruz ama pozisyon bulamıyoruz.bulduğumuzu gole çeviremiyoruz.faxla pozisyon vermiyoruz ama verdiğimizi de yiyoruz.ortasahamız da ne dirençli ne de kreatif.sol beki sözleşmesi uzar diye oynatmıyoruz.redmond bal yapmayan arı ve nkudu oyun oklı çok olmasada iyi becerdiği şeyler var onu da kullandıramıyor.
Josef bir çok şeyin ilacı inşallah iyi döner

Çevrimiçi Talisca1903

O olmazsa berkay var, kerem atakan var bu adamları kulübeye mahkum ediyor yazık günah. Redmond gibi bir afamı yedek bırakıyor bunların hiç birinin izahı yok.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
redmond deme gözünü seveyim (...) nkoduyu arattı maçın 2. yarısında çok şy yapacakmış gibi ama hiç birşey yapmıyor Berkay da sakatlıktan çıktı hazırlık maçlarında da iyi bir görüntü vermedi Kerem Atakan olbilir ama bunların hepsi ? olan tipler 1,5 verip aldık Muleka 3,5 etti 5 her zaman dediğim gibi 3 topçu alacağına al Taliscayı yaslan arkana ;söyleyince para yok var işte para harcanıp duruyor

Çevrimiçi Samet Demir

redmond deme gözünü seveyim (...) nkoduyu arattı maçın 2. yarısında çok şy yapacakmış gibi ama hiç birşey yapmıyor Berkay da sakatlıktan çıktı hazırlık maçlarında da iyi bir görüntü vermedi Kerem Atakan olbilir ama bunların hepsi ? olan tipler 1,5 verip aldık Muleka 3,5 etti 5 her zaman dediğim gibi 3 topçu alacağına al Taliscayı yaslan arkana ;söyleyince para yok var işte para harcanıp duruyor
Haklısın ya, bir tane topçu yok takımda. Şenol hocama yazık. Halbuki elinde gomez, talisca, sosa olsa neler yapacak neler.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Haklısın ya, bir tane topçu yok takımda. Şenol hocama yazık. Halbuki elinde gomez, talisca, sosa olsa neler yapacak neler.

ADS maçıyla çıkışa geçeceğiz inşallah bir yerde kırılacak bu kısır döngü ben inanıyorum

Çevrimdışı murat

işte onlrı getirebilecek beşiktaşlı bir başkan lazım.

Çevrimdışı Karabay

Yahu şenol hoca bu kadro için gomezli kadrodan daha iyi dememiş miydi? Bunu ben iddia etmiyorum daha gelmeden bir kaç gün önce kendi fanboyları paylaştı burada. Aynı kişiler şimdi tek tek hepsini gömmeye başladı. Bir gezzal kaldı gömülmedik yerinde olsam dönmem sakatlıktan çünkü ilk günah keçisi o olacak "sakatlıktan çok kötü döndü çooook, şenol hocam ne yapsın çıkıp kendisi mi oynasın, oyuncular resmen takımı sabote ediyor, bla bla bla..."
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2022, 19:32:00 Karabay ]

Çevrimiçi Talisca1903

Yahu şenol hoca bu kadro için gomezli kadrodan daha iyi dememiş miydi? Bunu ben iddia etmiyorum daha gelmeden bir kaç gün önce kendi fanboyları paylaştı burada. Aynı kişiler şimdi tek tek hepsini gömmeye başladı. Bir gezzal kaldı gömülmedik yerinde olsam dönmem sakatlıktan çünkü ilk günah keçisi o olacak "sakatlıktan çok kötü döndü çooook, şenol hocam ne yapsın çıkıp kendisi mi oynasın, oyuncular resmen takımı sabote ediyor, bla bla bla..."
onu Siz gömüyordunuz gedson Cenk Josef gömdüğünüz gibi ayrıca bize yürüdüğünüz Rosieri de tu  kaka yaptığınız dün gibi aklımda ne yapalım bazı arkadaşların benim yazılarımı bulup çıkardığı gibi arşive mi bakalım
Yazdığımızın arkasındayız bu takımın başına iyi bir hoca gerekli idi en iyisi geldi gittiği yerden yılını dolduramayan kovulmuş adamın enkazını da kaldırır zerre şüphem yok
Sais sakat mecburen tayyip weli yapıyor
Salih’e güven olmaz dedik yemediğimiz laf kalmadı her şey ayan beyan ortada
Josef dönsün takımda dönecek bakalım o zaman neler okuyacağız
Takım ahengini yakalasın bakalım neler olacak balansı. Bozuk düzeltilecek

Çevrimiçi Talisca1903

Burada Şenol Güneş başarısız olsun adlı kampanya son gaz gidiyor ama güneş balçıkla sıvanmaz
Şu ortamda tek güvendiğim insan hoca sizin temennileriniz. Hoca gitsin de ne olursa olsun giderse görürsünüz ne olacağını yeni VI Karaveli pineeio bulup gelirler kaçan balıkta büyük olur
Kongrede aday bile çıkmıyor kafayı kuma gömmmekle gerçeklerden kaçılmaz maalesef yönetim bu değişecek gibi de görünmüyor

Çevrimdışı Karabay

onu Siz gömüyordunuz gedson Cenk Josef gömdüğünüz gibi ayrıca bize yürüdüğünüz Rosieri de tu  kaka yaptığınız dün gibi aklımda ne yapalım bazı arkadaşların benim yazılarımı bulup çıkardığı gibi arşive mi bakalım
Yazdığımızın arkasındayız bu takımın başına iyi bir hoca gerekli idi en iyisi geldi gittiği yerden yılını dolduramayan kovulmuş adamın enkazını da kaldırır zerre şüphem yok
Sais sakat mecburen tayyip weli yapıyor
Salih’e güven olmaz dedik yemediğimiz laf kalmadı her şey ayan beyan ortada
Josef dönsün takımda dönecek bakalım o zaman neler okuyacağız
Takım ahengini yakalasın bakalım neler olacak balansı. Bozuk düzeltilecek
:) biz oyuncular iyi mi dedik (ki kenan hariç herhangi bir oyuncu gömen tek mesajım yok. hadi var diyelim) ortada bir enkaz var, hoca kötü ama takım da yönetim de kötü dedik, ortada biliçin bıraktığı gibi bir takım yok dedik, şenol hocam hiç sevmez böylesi ortamları dedik. E şimdi "şöyle olsaydı böyle olur"a döndü iş. Hatta ve hatta "Beşiktaş illa maç kazanacak işte o gün göreceğim sizi"lere kadar geldi söylemler. Yok artık daha neler bir zahmet maç da kazanalım yav :)

Çevrimiçi Talisca1903

:) biz oyuncular iyi mi dedik (ki kenan hariç herhangi bir oyuncu gömen tek mesajım yok. hadi var diyelim) ortada bir enkaz var, hoca kötü ama takım da yönetim de kötü dedik, ortada biliçin bıraktığı gibi bir takım yok dedik, şenol hocam hiç sevmez böylesi ortamları dedik. E şimdi "şöyle olsaydı böyle olur"a döndü iş. Hatta ve hatta "Beşiktaş illa maç kazanacak işte o gün göreceğim sizi"lere kadar geldi söylemler. Yok artık daha neler bir zahmet maç da kazanalım yav :)
ne dediğin dün gibi ortada saçma sapan sisteme uymuyor diye ne raşit kaldı ne josef ne gedson ne rosier gömmediğiniz takım maç kaznack demenin neresi temenni sizn gibi ADS tokatlar bir zahmet kazansın mı diyeceğiz izle gör beceremezse hocayı da eleştiririz neyin tatavası yaapılıyor anlamadım

Beşiktaş kazanacak demek suç galiba taraftarız biz ne diyeceğiz

Çevrimdışı Karabay

ne dediğin dün gibi ortada saçma sapan sisteme uymuyor diye ne raşit kaldı ne josef ne gedson ne rosier gömmediğiniz takım maç kaznack demenin neresi temenni sizn gibi ADS tokatlar bir zahmet kazansın mı diyeceğiz izle gör beceremezse hocayı da eleştiririz neyin tatavası yaapılıyor anlamadım

Beşiktaş kazanacak demek suç galiba taraftarız biz ne diyeceğiz
Üstat bak şenol hocayı nasıl savunurum da bu işten sıyrılırım derken kontrolü daha da kaybediyorsun çünkü ben ne raşide ne josefe ne gedsona ne de rosiere laf etmedim. Ads bizi tokatlar da demedim. Beşiktaş kazanacak dedin diye de eleştirmedim seni aksine Beşiktaş bi zahmet şenol hocaya rağmen maç kazansın ama bu seni maç kazandı diye haklı çıkarmasın demek istedim. Bilmem daha ne kadar açık olabilirim. Senden daha çok tatava yapan var mı şurada?

Çevrimiçi Talisca1903

Üstat bak şenol hocayı nasıl savunurum da bu işten sıyrılırım derken kontrolü daha da kaybediyorsun çünkü ben ne raşide ne josefe ne gedsona ne de rosiere laf etmedim. Ads bizi tokatlar da demedim. Beşiktaş kazanacak dedin diye de eleştirmedim seni aksine Beşiktaş bi zahmet şenol hocaya rağmen maç kazansın ama bu seni maç kazandı diye haklı çıkarmasın demek istedim. Bilmem daha ne kadar açık olabilirim. Senden daha çok tatava yapan var mı şurada?
toplu bir saldırı olduğuda gerçek daha 3 maç oldu hocanın başardığı yada başaramadığı bir şey yok an itibari ile şunu bir kabul edelim önce ben Şenol Güneş ne kadar seviyorsam bir kısımda direk nefret ediyor ve bunu da açıkça söylemiyorlar puan kaybını da görünce direk saldırıya geçiyorlar yanlış kadro çıkarttı dersin yanlış taktik verdi dersin ben de maç önü yazdım nejip tercihini beğenmediğimi ama VI nın çırağı olamaz dersen olmaz o kadar da değil  benim sevgime önyargı deniliyorsa nefretlik kesimde önyargılı

Çevrimiçi İsmail Özyurt

toplu bir saldırı olduğuda gerçek daha 3 maç oldu hocanın başardığı yada başaramadığı bir şey yok an itibari ile şunu bir kabul edelim önce ben Şenol Güneş ne kadar seviyorsam bir kısımda direk nefret ediyor ve bunu da açıkça söylemiyorlar puan kaybını da görünce direk saldırıya geçiyorlar yanlış kadro çıkarttı dersin yanlış taktik verdi dersin ben de maç önü yazdım nejip tercihini beğenmediğimi ama VI nın çırağı olamaz dersen olmaz o kadar da değil  benim sevgime önyargı deniliyorsa nefretlik kesimde önyargılı
Saldırı derken saldırının en karaktersizini Valerian yaşadı Beşiktaşta. Daha hazırlık maçı sonucuyla hoca göndermeye çalışmak hangi dönem görüldü bu camiada? Sezon başından itibaren hakemler elinde sahipsiz bırakılan takım yahu Alanya maçında takımın ağzına bilmem ne yaptılar kaç kişi durdu takımının arkasında. Kıytırıktan bir kaç kelam ama herşey oyuncu değişikliklerine bağlandı bitti. Açık ve net söylüyorum sırf belli bir ismi getirmek için içimizde ve dışımızdaki bazı adamcılar takımın altını oydu veya bu duruma sessiz kaldı. Takım da ciddi biçimde özellikle mental olarak erozyona uğradı. Hissiyatımı da açık olarak belirteyim ki; bitmekte olan kariyeri Beşiktaş ile ve Beşiktaş sayesinde dirilen Şenol Güneşin bu saatten sonra faydasının olacağını da düşünmüyorum.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

O olmazsa berkay var, kerem atakan var bu adamları kulübeye mahkum ediyor yazık günah. Redmond gibi bir afamı yedek bırakıyor bunların hiç birinin izahı yok.

berkay ve emre kiralanacakmış diyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

berkay ve emre kiralanacakmış diyorlar
Oynatacağı yok zaten kiralansın en güzeli. Hoca orta sahadan memnun değil bu nedenle atiba ve necibi oynatıyor. İstediği transfere bakınca sol bek, stoper, sağ bek. Orta sahanın esamesi yok.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=Ps1-Y9aYQgVPm2uq7Hn9hQ

Sayın Abramovic, Türkiye'nin en büyük kulübü Beşiktaş'ı satın aldığında Şenol hocanın ilk 11'i:

Yann Sommer
Cancelo V.Dijk Rüdiger Mendy
Necip Kante
Hakimi Talisca Aubameyang
Aboubakar

Çevrimiçi Necmi

Kötü günler geride kaldı....
yerine daha kötü günler gelecek....

Çevrimiçi Talisca1903

BiZmçm taraftarımız mış gibi yapan oyuncuya bayılıyor yanındaki pas vermekten aciz Salih başüstünde Onyekuruyu her pozisyonda ezen Wlinton tu kaka takımın en gole yatkın adamı Cenk beğenilmiyor neymiş itiraz ediyor el kol hareketleri yapıyormuş az bile yapıyor bu haramzadelere ne yapacak başka
takımın saha içinde isyan eden ateşlemeye çalışan adam  Cenk kıymetini bilmek gerekir adamın işi gol atmak atıyor

Çevrimiçi Samet Demir

BiZmçm taraftarımız mış gibi yapan oyuncuya bayılıyor yanındaki pas vermekten aciz Salih başüstünde Onyekuruyu her pozisyonda ezen Wlinton tu kaka takımın en gole yatkın adamı Cenk beğenilmiyor neymiş itiraz ediyor el kol hareketleri yapıyormuş az bile yapıyor bu haramzadelere ne yapacak başka
takımın saha içinde isyan eden ateşlemeye çalışan adam  Cenk kıymetini bilmek gerekir adamın işi gol atmak atıyor
Cenki herkes beğenir, mesajları yarım okuma abi. Cenki WV ile çift forvet oynatın diyoruz. Kanatta değil. Buradan nasıl safi olarak Cenkin beğenilmediğini çıkarabiliyorsun ki?

Çevrimdışı Egos

Cenki herkes beğenir, mesajları yarım okuma abi. Cenki WV ile çift forvet oynatın diyoruz. Kanatta değil. Buradan nasıl safi olarak Cenkin beğenilmediğini çıkarabiliyorsun ki?

cenk'in gol yerine asisti düşünmeye başlaması mevcut durumda takıma daha çok katkı verir. kaleye yönelmek için çok efor harcıyor, onun yerine ceza alanına girip topu boşa çıkarmayı uğraş edinmesi gerek, aksi takdirde altmışıncı dakikadan sonra sahada olmasının neredeyse tüm esprisi ortadan kalkıyor. ayrıca yaptığı itirazların ve bu nedenle kendisine getirilen eleştirilerin dozajı da anlamsız; ancak taraf seçmek gerekirse eleştirenleri haklı bulurdum, gördüğü sarı kartın mantık ile açıklanması zor.

bir problem de gedson'da var, şu anki durumda kendisinin gol ya da asiste değil kilit pasa yoğunlaşması lazım, hoş vereceği pasın olumlu sonuçlanması için ileridekilerin çağ atlaması gerekecek, ama yine de atak başlatmak yerine atağı bitirmeye uğraştıkça verdiğimiz gedikler artıyor. onları kapatmak için kendini çok fazla riske atıyor, eksikliği atak sürekliliğine de olumsuz yansıyor.

salih, necip, atiba, josef'ten hangisi güçlüyse maça onlar başlamalı, kağıt üzerinde iyi olanın ilk 11'e yazılması, maç içindeki performansına göre süresinin tayin edilmesi en doğru çözüm olur.

wellington özellikle maçın sonlarına doğru onyekuru'ya üstünlük sağladı, maç başına en az iki gol atacağımız kesin olsa 11'de sırıtmaz. yalnız konsantrasyonu zayıf.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Yorumlar çok iyi.

Bknz: Sayın Baron Hasan Arat Karahanlı... Acil konseye bekleniyorsunuz!!!

Çevrimdışı murat

Uzun zaman sonra doğru mantalitr doğru kadro ile buluştu(mecburi yerli salih hariç)takımdaki özgüven eksikliği birkaç maçlık seri ile düzelir ama tabi takımda neredeyse sağlm bir  11 çıkıyor ama neredeyse ile kalıyor yerini doldurack veya taktik zenginlik katacak bir kulübemiz yok.bu kadronun yapacağı  doğru 11 i bulmak ve sezon sonun kadar mümkün olduğunca değişmeden devam etmek.

Çevrimiçi Necmi

ne üç maçı dört yılı nereye koyuyorsun bu arada ben şenol güneşten nefret ediyorum onu beşiktaşın başında sahaya çıkarken görmek miğdemi bulandırıyor isterse bütün maçları kazansın on yıl her sene şampiyon oldun ben yinede ondan nefret edeceğim ama hiç bir beşiktaşlı şenolu sevmiyor diye beşiktaşın yenilgisine sevinmez yenildiğindede şenola gömelim demez kim olursa olsun gömülür şenola has değil önce 125 km koşan takım aldı 90 km koşan takıma döndürdü şimdi merak ediyorum 100 km koşan takımı ne hale getirecek

Çevrimiçi Talisca1903

ne üç maçı dört yılı nereye koyuyorsun bu arada ben şenol güneşten nefret ediyorum onu beşiktaşın başında sahaya çıkarken görmek miğdemi bulandırıyor isterse bütün maçları kazansın on yıl her sene şampiyon oldun ben yinede ondan nefret edeceğim ama hiç bir beşiktaşlı şenolu sevmiyor diye beşiktaşın yenilgisine sevinmez yenildiğindede şenola gömelim demez kim olursa olsun gömülür şenola has değil önce 125 km koşan takım aldı 90 km koşan takıma döndürdü şimdi merak ediyorum 100 km koşan takımı ne hale getirecek
100 km koşan takım hani şu 2. Yarılarda komple teslim olan Hatay istanbul Giresun Alanya maçlarında 2. Yarılarda yürüyecek hali kalmayan
Şenol Güneş nefret etmek senin seçimin seveni olur sevmeyeni olur benim için önemli olan takımın başarısı

Etiketler: