Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180880 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Oyun başına ortalama uzun toplar..

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nartallo

Della Alli felaket kötü bir transfer. Para ziyanı.

Keza Redmond da öyle. Redmond'ın 2 maçını izleyen scout, adamın bize uymayacağını anlar ve uyarırdı. Ben bile ilk oyuna girdiği maçın 15. dakikasında söyledim. Belli ki menajer kakalaması, kimse uyarmamış.

Yemin ediyorum, Fenerbahçe'nin listeye yazmadığı Bruma daha çok uyardı bu sisteme. Redmond yerine Bruma'yı alıp, maaşını onlara bile ödetebilirdik.

Redmond kariyeri boyunca İngiltere dışına çıkmamış bir topçu... Maç boyunca yüzünde bir şaşkınlık, ben nereye geldim ifadesi ile dolaşıyor... Hakemleri, saha zeminleri, dizini kuyruk sokumuna sokmayan çalışan stoperleri, sürekli aldatmaya çalışan topçuları görüyor... Adam kültür şoku yaşıyor şu an...

Dele Alli ise nerdeyse 18-19 yaşından beri dünyanın en gözde liginde top oynamış, paraya, şöhrete doymuş, kendini kanıtlamış bir adam... Onun motivasyona ihtiyacı var, kaybettiği topun arkasından koşturacak hevese ihtiyacı var... Taraftarın heyecanı, teveccühü ile toparlar diye düşünüyorum ama şu ana kadar pek bir ışık yok gibi...

Çevrimdışı Talisca1903

Vay arkadaş İstanbul’a topu verip göz göre puan kaybetmemişiz Giresun karşısında da süper oynamışız biz başka birşey izliyoruz galiba Lideriz diye yangın yapılıyor en kolay fikstürü geçtin rakiplerinin Avrupa maçları olduğu zamanda daha maçları eksik en az 5 puan daha fazla Alman gereken maçlarda puan bırakmışsın oyunu rakiplere kaptırmışsın yok lider oldum ben iyiyim kendini kandırmak bu

Çevrimiçi gokhans

Sezon başından beri bariz hakem hataları ve hakem katliamına rağmen bu durumdayız. Adil hakemler olsaydı en az +9 puan daha yazılırdı hanemize. Hadi onuda geçtim, hoca gitse luce,biealsa gibi harbi hoca gelecekse hemen bugün gitsin ama, gidişinden sonra şenol,rıza,samet yada bu tarz bir hoca getirileceği için sahip çıkılması lazım valerian ismael 'e.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Şu hocaya 1 defa olmadı 2 defa gitsin diye veryansın edebilirsiniz ama sürekli bu olayı gündemde tutmak art niyete giriyor artık. Yaz aylarında herkes 3lü savunmaya taktı hoca 4lüye geçti şimdide tutturdular pas oyunu ve ofansif aksiyon yetersizliği v.s neyse herkes görüyor zaten birşeylerin ters gittiğini. Bu durumda ya hoca değişecek ya da fikirleri ayrıca. Topun bizde kalmasını, sürekli sağa sola pas yaparak bu istatistiği ve parselizayonu arttırmak istiyorsak Abdullah hocayı geri çağıralım.

Yıllardan beri takım menejer oyuncağı oldu diyorduk. Hoca ve CK sonucunda bu sene hiç birine para yedirmemişiz, ya da miktar epey azalmış. Bu bile sosyal medyada neden bu denli algı yapıldığının en büyük nedeni.

Twitter'da falan görüyorum taraftar artık eleştirme olayı geçti hakaret etmeye başlıyor. Yerine istedikleri hoca herhangi bir iyi hoca olsa ses etmeyeceğim. Tek dertleri Şenol Güneş paragözünü tekrar takıma getirmek.

Hakem konusuna değinmiyorum bile. Dünde foruma yazdım. Son maçta bize verilmeyen fenere aynı pozisyonda verilen penaltı var. M.topalın iptal edildiği golün bir benzerini attılar. Var kontrol bile etmedi. Ki iptal olmaması lazımdı bizimkisi oldu.. Ayrıca dün yönetim TFF'ye bildiride bulundu. Burada bir Allahın kulu bu konuda yazmadı. Çünkü onlara göre Beşiktaş'da hoca haricinde herşey mükemmel...

[ Son Düzenleme: 11 Ekim 2022, 14:41:39 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Kursad_Duran

Vay arkadaş İstanbul’a topu verip göz göre puan kaybetmemişiz Giresun karşısında da süper oynamışız biz başka birşey izliyoruz galiba Lideriz diye yangın yapılıyor en kolay fikstürü geçtin rakiplerinin Avrupa maçları olduğu zamanda daha maçları eksik en az 5 puan daha fazla Alman gereken maçlarda puan bırakmışsın oyunu rakiplere kaptırmışsın yok lider oldum ben iyiyim kendini kandırmak bu
Bu forumda kimse senin yazdığın şeyleri yazmıyor. Başka foruma üyeliğin var herhalde.

Çevrimdışı Talisca1903

Bu forumda kimse senin yazdığın şeyleri yazmıyor. Başka foruma üyeliğin var herhalde.
ne demek bu açık yaz herkesle aynı düşünmek zorundaymışım
Herkes Valerian futbolunu seviyor diye bende mi seveceğim

[ Son Düzenleme: 11 Ekim 2022, 14:55:26 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Bu terslikte bir iş var.

Başarılı Atak Aksiyonu; Şut, Dribbling ve Orta parametrelerinin toplamını ifade etmektedir.

Ayrıca ;

Süper Lig'de ilk 8 haftanın sonunda maç başına kalesinde en az gol beklentisi gören takımlar ve maç başına yedikleri gol sayıları:

Beşiktaş: 0,78 (1,25)
Başakşehir FK: 0,99 (0,14)
Galatasaray: 1,02 (0,63)
Trabzonspor: 1,03 (1,38)
İstanbulspor: 1,15 (1,57)

[ Son Düzenleme: 11 Ekim 2022, 15:44:37 Samet Demir ]

Çevrimdışı sefaköykartali

Bu terslikte bir iş var.

Avrupa'nın 5 büyük ligi ve Süper Lig'de #Beşiktaş, Manchester City'nin ardından maç başı en az şut yiyen takım oldu.

İstatistikler acayip iyi ama taraftarın homurdanması da normal. İçerde istanbul, giresun ve fb maçlarında hücumdaki etkisizlik algıda berbatmışız gibi bi algı yaratıyor. Aslında bu orantılı olsa kötü bir şey değil, taraftar kısır futbola ve kötü performansa tahammül göstermezse performansı arttırmaya zorlarsa bu bizim faydamıza olur. Ancak eski takıntıları zorlayıp işi saygısızlığa götürürse de bir o kadar negatif etkisi olur. Şahsen hocaya destek veren, başarılı olmasını isteyen ve seven biriyim ancak sahada yaratıcılığın daha fazla olması ve hamlelerin sıkıntılı olduğu da aşikar. Ghezzalın 11e dahil olarak Muleka ve Cenk i rotasyonda daha aktif kullanmaya başlarsak bir şeyler yoluna girebilir. Tabi redmond ve dele nin performansı da hücumda katkı sağlar, bir an önce toparlanmaları lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Avrupa'nın 5 büyük ligi ve Süper Lig'de #Beşiktaş, Manchester City'nin ardından maç başı en az şut yiyen takım oldu.

İstatistikler acayip iyi ama taraftarın homurdanması da normal. İçerde istanbul, giresun ve fb maçlarında hücumdaki etkisizlik algıda berbatmışız gibi bi algı yaratıyor. Aslında bu orantılı olsa kötü bir şey değil, taraftar kısır futbola ve kötü performansa tahammül göstermezse performansı arttırmaya zorlarsa bu bizim faydamıza olur. Ancak eski takıntıları zorlayıp işi saygısızlığa götürürse de bir o kadar negatif etkisi olur. Şahsen hocaya destek veren, başarılı olmasını isteyen ve seven biriyim ancak sahada yaratıcılığın daha fazla olması ve hamlelerin sıkıntılı olduğu da aşikar. Ghezzalın 11e dahil olarak Muleka ve Cenk i rotasyonda daha aktif kullanmaya başlarsak bir şeyler yoluna girebilir. Tabi redmond ve dele nin performansı da hücumda katkı sağlar, bir an önce toparlanmaları lazım.
Çok güzel özetlemişsin. Muleka konusuna kesinlikle katılıyorum. Hocanın şuan işi epey zor, rakiplerin yanında medya ve taraftarıda yenmesi gerekiyor. Şu an üzerinde çok büyük algı var. Eksikleri tabikide var. Ama sezon başı 3lü formasyondan 4lüye dönmesi yeniliklere açık olduğunu gösteriyor. Senin bahsettiğin oyuncuların da performansını yükseltebilirse ilk haftalarda ki o baskılı oyunumuza tekrar geri dönebiliriz.

Mesela bu hafta Giresun maçında bek oyuncularının rol tanımını değiştirdi, tam tabirini bilmiyorum half space deniyordu sanırım o rolde oynatmaya başladı, orta saha josefle beraber hücum ederken 3 kişiye çıkmış oldu ve Josefin sorumluluk alanı bu sayede daraldı. Performansı arttı. Aynı zamanda gedsonu bu sayede ilerde daha çok görmeye başladık. He bu arada hala oyunumuz oturmuş değil. Bu hocaya yazar. Öne geçtiğimiz maçlara bir aksiyon alması gerekir. Biz taraftarlarda hocanın üzerindeki baskıyı azaltmamız gerekir.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Bende sevmiyorum bizim oyunu. Hücum planımiz kısıtlı. Gecen seneden belirgin bir gelişim yok ve şampiyon olamayız bu oyunla maalesef.
Ama senin iddia ettiğin kadar kimse övmüyor İsmaili bu forumda.

Çevrimdışı DieForYou1903

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Daha gitmedi mi ?
Uefa daki duruma göre karar verecekmiş. Gruptan çıkarsa gitmeyecek sanırım.

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi murat

Hiç hakeme girmeye bile gerek yok iyi bir kaleciyle en az 6 puan fazlamız olurdu.
Ben delle alli nin kötü oynadığını düşünmüyorum.hazır değil sadece.2 ay oldu geleli ,belkide daha fazla.Yeterli çalışmıyormu acaba.maçın genelinde iyiydi.ikinci yarının 10 dakikasında ise fecaat kötü oynadı.redmont maçın tamamında kötüydü ve geldiğinden beri iyi oynadığı bir maç yok.sol açık nkudu ve tayfur oynamalı.dele alli oyundan düştüğünde tayfuru oraya çekebiliriz.
[ Son Düzenleme: 11 Ekim 2022, 21:30:44 murat ]

Çevrimdışı ferdi1903

Yalniz değilsin, bi kac haftaya ismail falan kalmaz merak etme

Çevrimdışı sefaköykartali

Ghezzalsiz Josefsiz, son dk gelen dele, talha ve redmond takviyelerini de bu maçların çoğunda oynatamadığını sayarsak, az bi sakin olmak gerekiyor bence.

Çevrimiçi murat baltacı

Hocanın olayı puan değil oyun ve geleceğe dair gelişecek bir oyun olmaması bu ligde üç maç kazanan yukarı üç maç kaybeden düşme hattına gidiyor hoca büyük maçlari kaldıramıyor Alanya İstanbul gibi takımlarada cepten puanlar verdi ve muhtemelen bu böyle devam edecek kadikoyden Adana'dan TOKİ'den hatta Başakşehirden puan alamayıp ıvır zıvır anadolu takımlarına güzellik yapıp puan bırakacağız ve çok rakipli çetin geçecek sezonda tek kulvarda olmamıza rağmen ipi gogusleyemeyecegiz.

Luce ve Şenol Güneş bu kadroyu rahat rahat şampiyon yapar adam alt yapı oyuncularıyla feneri eledi bu kadroyla oyun dersi verir jesusun tüm karizmasını bitirir pisikolojisini bozar Şenol Güneşte öyle. Hocanın artıları var ama bu ligde bizi şampiyonluğa ulaştıracak cesareti özgüveni birikimi yok tamam bu puanda hoca gönderilmez biraz ayıp olacak ama yarıştan koptuktan sonrada göndermenin bir anlamı yok.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca bekleri Giresun maçında çok iyi kullandı özellikle Masuaku'yu derin oyun kurucu olarak kullanması gayet iyiydi böylelikle Dele ve Gedson'unda geriye gelip derin oyun kurucu olmasına gerek kalmadı tabi Dele ayağına gelen 36 topun 18'ini kaybetmese çok daha iyi olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca bekleri Giresun maçında çok iyi kullandı özellikle Masuaku'yu derin oyun kurucu olarak kullanması gayet iyiydi böylelikle Dele ve Gedson'unda geriye gelip derin oyun kurucu olmasına gerek kalmadı tabi Dele ayağına gelen 36 topun 18'ini kaybetmese çok daha iyi olur.
Bir o kadarda Redmond top kaybı yaptı. Sol kanatta Nkodou olsaydı işler çok daha farklı olurdu. Tayfurun da daha çok süre alması lazım. Oynadığı maçlarda mevki gözetmeksizin farkını hissettirdi.

Çevrimdışı Egos

Bir o kadarda Redmond top kaybı yaptı. Sol kanatta Nkodou olsaydı işler çok daha farklı olurdu. Tayfurun da daha çok süre alması lazım. Oynadığı maçlarda mevki gözetmeksizin farkını hissettirdi.

tayfur, forma giymiş taraftar gibi. topu rakibe kaptırdığında ıslığa başlasa sakil durmaz, yedekteyken tezahüratlara da katılıyordur muhtemelen. onun fifa kariyer modunu izliyoruz.

Çevrimiçi Samet Demir

tayfur, forma giymiş taraftar gibi. topu rakibe kaptırdığında ıslığa başlasa sakil durmaz, yedekteyken tezahüratlara da katılıyordur muhtemelen. onun fifa kariyer modunu izliyoruz.
Hırsını geçtim öyle kalitesiz bir adamda değil abi. Gol atmasını o kadar çok istiyorum ki anlatamam

[ Son Düzenleme: 12 Ekim 2022, 20:24:40 Samet Demir ]

Çevrimiçi murat

takımın yeni olcay şahanı.

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=m9KKmBMB4umeE6uqEVT3DQ

Çevrimiçi gokhans

Hocanın olayı puan değil oyun ve geleceğe dair gelişecek bir oyun olmaması bu ligde üç maç kazanan yukarı üç maç kaybeden düşme hattına gidiyor hoca büyük maçlari kaldıramıyor Alanya İstanbul gibi takımlarada cepten puanlar verdi ve muhtemelen bu böyle devam edecek kadikoyden Adana'dan TOKİ'den hatta Başakşehirden puan alamayıp ıvır zıvır anadolu takımlarına güzellik yapıp puan bırakacağız ve çok rakipli çetin geçecek sezonda tek kulvarda olmamıza rağmen ipi gogusleyemeyecegiz.

Luce ve Şenol Güneş bu kadroyu rahat rahat şampiyon yapar adam alt yapı oyuncularıyla feneri eledi bu kadroyla oyun dersi verir jesusun tüm karizmasını bitirir pisikolojisini bozar Şenol Güneşte öyle. Hocanın artıları var ama bu ligde bizi şampiyonluğa ulaştıracak cesareti özgüveni birikimi yok tamam bu puanda hoca gönderilmez biraz ayıp olacak ama yarıştan koptuktan sonrada göndermenin bir anlamı yok.
adam diyor ki ben geçiş futboluna inanıyorum, amacım topu hızlı şekilde ileriye taşımak, 343 ustalık alanım çünkü +1 savunmacı topu pasla çıkarırken bana avantaj sağlıyor, 5 stoper isteyen adamı gidip biri necip 3.5 stoperle sezona başlatıp 4'lü savunmaya dönmek zorunda bırakıyorsun. sezon başlamış kaç hafta geçmiş son gün lütfedip stoper transfer ediyorsun, hadi dön üçlüye ne yaparsan yap diyorsun bu sefer de iki stoperin sakat, adam hapsoldu 4'lüden çıkamıyor. 4'lüyle geçiş oynanmaz mı? oynanır ama yerli kontenjanını (...) doldurmuşsun, adam haftalar boyu necip'le sahaya çıkmak zorunda kalıyor, ee neymiş? beşiktaş pas yapıp çıkacakmış, ayağa oynayacakmış bilmemneymiş. adam da bu saçmalıklara düşmedi, baktı necip, josef, ersin takozlarıyla önde basan madara edecek, topu nasıl en hızlı şekilde nasıl ileri taşıyabilirim, bu sefer başladı uzun vurdurmaya, bu da takımda alışkanlık haline geldi haliyle, şimdi de diyorlar ki beşiktaş neden futbol oynamıyor.

bu ülkenin en büyük hastalığı bu, hoca getirirler kadro vermezler, kadro kurarlar başına hoca getiremezler. adam diyor ki ben lazanya yapacağım, adama tam mevsimi deyip palamut alıyorlar 3 kilo al bundan lazanya yap, sonra da şef suçlu. neden kimse alışverişi yapanı sorgulamıyor da şefi sorguluyor?
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: