Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 183479 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı DieForYou1903

Ofansif aksiyonlarımızın ne kadar yetersiz olduğunu son 3 maçtır anlıyoruz.Adamlar kadıköyde 4 tane attı fenere.Biz giresuna es kaza bir tane attık

Modern futbol oynuyoruz yeter 1 gol.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi levitate

İstatistik mini etek gibidir bla bla bla...

19-20 ne aptal sezondu ya hatırladıkça sinirleniyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı aunt minnie

İstatistik mini etek gibidir bla bla bla...

Devre arasında son 10 senenin en az puan toplayan Beşiktaş istatistiğini göreceğiz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Devre arasında son 10 senenin en az puan toplayan Beşiktaş istatistiğini göreceğiz
Orası hiç belli olmaz. Sergen ile de şampiyon olurken çok puan topladığımız söylenemez. Ligde şu anda her takım her takımı yenebiliyor. Bu şekilde gidrse puanlar düşük kalabilir.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Beklentiden çok temenni gibi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı beno1903

Güvenelimmi güvenemeyelimmi bir maç öyle bir maç böyle bi istikrar olsa 2-3 maç kazansak gaza gelicez ama garantisi yok kazanamayabilirizde

Çevrimdışı aunt minnie

Beklentiden çok temenni gibi.

Fikstüre bakan demek istediğimi anlar.5 hafta sonra ben büyük oranda defterin kapanacağını düşünüyorum.Bunu görmemek için çok pozitif bakmak lazım.Adam zaten zor maçlara yenilmemek için çıkıyor.Yenilince de bir sonraki maçta yine yenilmekten korkuyor.Halen daha Başakşehir mağlubiyetinin etkisinde olduğu çok belli.Ön alan baskısı yapmaya çekiniyoruz.Rakip yarı alana yerleşmemek için kısa pasla çıkmayı bile yasakladığı belli takıma.Bu kadar uzun vurmanın başka açıklaması yok.Son 3 maçtır izlediğimiz oyun aynı.

Çevrimiçi Samet Demir

Fikstüre bakan demek istediğimi anlar.5 hafta sonra ben büyük oranda defterin kapanacağını düşünüyorum.Bunu görmemek için çok pozitif bakmak lazım.Adam zaten zor maçlara yenilmemek için çıkıyor.Yenilince de bir sonraki maçta yine yenilmekten korkuyor.Halen daha Başakşehir mağlubiyetinin etkisinde olduğu çok belli.Ön alan baskısı yapmaya çekiniyoruz.Rakip yarı alana yerleşmemek için kısa pasla çıkmayı bile yasakladığı belli takıma.Bu kadar uzun vurmanın başka açıklaması yok.Son 3 maçtır izlediğimiz oyun aynı.

Top yuvarlaktır. Giresun maçında sadece Redmond ve D.alli 30 top kaybı yapmış. Pas yapamıyoruz diyorsun ya. Bunu taktiğe bağlaman apayrı Birşey. He dersen 75 dakika D.alli ye nasıl sabretti hoca orada sana hak veririm.

[ Son Düzenleme: 10 Ekim 2022, 01:20:16 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

şenol güneş başarılı fikret orman başarısız.
atınçı şenol güneş sattı.bemba bayı çok iyi tanırdı.taliscayı bilirdi ,gomezi getirdi.
ne şenolmuş arkadaş.iyi bir yönetim ve futbol aklının ekmeğini yedi.şenola kalsa volkan şen fernandao gelirdi.sırf anç ve ekibi altında şenol güneşi bende görmek isterim acaba şenol mu beşiktaşı yukarı taşımış yoksa beşiktaş mı şenolu hoca yapmış.fikret orman dönemi gelen bütün oyuncular seviye atlamadı.hiç forma yüzü göremeyenler oldu .niye onları oynatıp sattıramamış.

İyi oyuncuyu üst seviyeye taşıdı abi şenol hoca hakkını yemeyelim şimdi. Burak yılmaz gibi bir oyuncuyu santrafor yaptı adam bizde çakma ronaldo gibi takılıyordu sağ açıkta. Oyuncudan verim almayı iyi biliyor ama takıntılı bir adam ilk 2 senesini herkes konuşuyor da son 2 senesini kimse konuşmuyor elinde açık ara ligin üstünde kadro varken 4ncü oldu takım caner quaresma sevdasına. Hep demisimdir hala da aynı düşüncedeyim bizim 16/17 şampiyonluğumuzun dönüm noktası caner'in sakatlığıydı allah yüzümüze güldü orda.

Son zamanlarında çok tek düze oyun oynattı 1.50'lik vagner love'a maç içinde 50 orta yaptırmışlığı vardır artık midemiz bulaniyordu orta görmekten. İyi hocaydı bizde de başarılı oldu tarihimizin en parlak avrupa maceralarını yaşattı ama geçti gitti 72 yaşında artık hala medet ummak anlamsız. Hoca bakacaksak gidilecek isim kendisi değil.

Çevrimdışı umutow

Bende ilk zamanlar valerian ismaelin başarılı olabileceğini düşünmüştüm fakat bunda çok büyük yanılmışım. Bir kere hoca hangi kulüpte olduğunun farkında hiç değil. Burası Beşiktaş burada daha bitime 5 dk varken kornerde zaman geçsin diye paslaşılacak takım değil. Hele hele rakip giresunsa hiç değil. Madem weghorstu deleyi ghezzalı redmondu bu kadar kosturacaktık neden aldık bu adamları. Türkiyede bu kadar koşacak tonla adam var, madem onları alsaydık hem daha ucuz olurdu. Neyse sözün özeti ben konyaspor görünümlü BEŞİKTAŞ istemiyorum. Ben önlem alan değil önlem aldıran BEŞİKTAŞ istiyorum. O yüzden isimler önemli değil şenol olur, sergen olur, ali olur, veli olur. Yeterki şu camianın büyüklüğünü bilen birisi olsun...

Çevrimiçi gokhans

Son maçdaki kötü oyun sebebinin %60'ını zemin'e , %30'unu redmont ve alli nin extra kötü, berbat performansına bağlıyorum. Resmen 9 kişi oynadık. Redmont gibi adam bile 2 metre top süremedi sahada. Son 10 yılın en düşük puanını toplayacağımızı söyleyen arkadaşların beklentilerinin boşa çıkacağını ve ilk yarıyı iyi bir yerde bitireceğimizden eminim. Çünkü takım kapanan anadolu takımlarından ziyade, açık oynayan takımlara karşı daha etkili oynuyor. Trabzon ve gs'yi rahat yeneriz diyorum. Takım ilerleyen zamanlarda çok daha iyi seviyeye çıkacağını düşünüyorum.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı umutow

Son maçdaki kötü oyun sebebinin %60'ını zemin'e , %30'unu redmont ve alli nin extra kötü, berbat performansına bağlıyorum. Resmen 9 kişi oynadık. Redmont gibi adam bile 2 metre top süremedi sahada. Son 10 yılın en düşük puanını toplayacağımızı söyleyen arkadaşların beklentilerinin boşa çıkacağını ve ilk yarıyı iyi bir yerde bitireceğimizden eminim. Çünkü takım kapanan anadolu takımlarından ziyade, açık oynayan takımlara karşı daha etkili oynuyor. Trabzon ve gs'yi rahat yeneriz diyorum. Takım ilerleyen zamanlarda çok daha iyi seviyeye çıkacağını düşünüyorum.
Açık oynayan fbye pozisyon bulamadık, başakşehire kaybettik?

Çevrimiçi gokhans

Açık oynayan fbye pozisyon bulamadık, başakşehire kaybettik?
Fener maçında 2 takımda kapalı oynadı ve birbirini kitledi. Başakşehir maçı zaten skandal hakem kararları vardı. Bariz penaltın verilmedi. Nkoudu'nun başta olmak üzere kaçırdıkları ile belki ilk yarıyı 3-0 önde bitirebilirdin. 2.yarı kaçan pozisyonlarda vardı. Adamlar gelip yarım pozisyonda zor bir golü, kalecininde sayesinde atıp gittiler. Futbol şansı diye birşey de var. Mesela gs balının 5te 1i beşiktaş'da olsa şu an liderdik.

Çevrimdışı can1903

Şenol Güneşin eleştirecek yanı tabiki de vardır fakat 4 yıl zirveye oynatmış 2 şampiyonluk, 1 şl namağlup gruptan çıkma derbi hegomanyası kurmuş adamı oyun içi olarak eleştirmek en hafif tabirle KÖR olmayı gerektirir.

Şenol Güneş olmasa bu kulüp şuan hala şampiyonluk hasretiyle yanıyordu.  :ok:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneşin eleştirecek yanı tabiki de vardır fakat 4 yıl zirveye oynatmış 2 şampiyonluk, 1 şl namağlup gruptan çıkma derbi hegomanyası kurmuş adamı oyun içi olarak eleştirmek en hafif tabirle KÖR olmayı gerektirir.

Şenol Güneş olmasa bu kulüp şuan hala şampiyonluk hasretiyle yanıyordu.  :ok:
Bana görede Beşiktaş olmasaydı şampiyon olamadan emekli olacaktı. Win win yani.

Çevrimdışı umutow

Fener maçında 2 takımda kapalı oynadı ve birbirini kitledi. Başakşehir maçı zaten skandal hakem kararları vardı. Bariz penaltın verilmedi. Nkoudu'nun başta olmak üzere kaçırdıkları ile belki ilk yarıyı 3-0 önde bitirebilirdin. 2.yarı kaçan pozisyonlarda vardı. Adamlar gelip yarım pozisyonda zor bir golü, kalecininde sayesinde atıp gittiler. Futbol şansı diye birşey de var. Mesela gs balının 5te 1i beşiktaş'da olsa şu an liderdik.
Fb maçında takımın başında hoca olsa ofsayt taktiği yapan fbyi darmadağın ederdi. Başakşehir maçında da tayyip yerine neciple başladı ve saçma sapan değişiklikler yaptı ve maçı verdi.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Çok mu zor doğru bir teknik direktör bulmak. Favre ve Bielsa boşta. Şenol Güneşi istemiyorum ben şahsen. Takımda Aboubakar veya Talisca kalitesinde adam olsa Sergen veya Şenolda yeterli olur. Ama bu kadroyu şampiyon yapmak iyi bir oyun planı gerektirir.

Çevrimiçi Samet Demir

Çok mu zor doğru bir teknik direktör bulmak. Favre ve Bielsa boşta. Şenol Güneşi istemiyorum ben şahsen. Takımda Aboubakar veya Talisca kalitesinde adam olsa Sergen veya Şenolda yeterli olur. Ama bu kadroyu şampiyon yapmak iyi bir oyun planı gerektirir.
Favre ve bielsayı bu yönetim getiremez bence.

Çevrimdışı caner.eryigit

Al luceyi getir başka isime gerek yok.
Koşa koşa gelir.
Boşa yazıp çiziyoruz ama

Çevrimiçi gokhans

Fb maçında takımın başında hoca olsa ofsayt taktiği yapan fbyi darmadağın ederdi. Başakşehir maçında da tayyip yerine neciple başladı ve saçma sapan değişiklikler yaptı ve maçı verdi.
Fb'nin son performansı ve beşiktaş basını, hoca üzerinde inanılmaz baskı kurdu. Adam full stress ve tedirginlikle çıktı derbiye, çünkü mağlubiyet sonunu getirecekti. Değişiklikler konusunda zaten hocanın en zayıf noktası. Bende bielsa, luce 2lisinden birinin gelmesini isterim ama hepimiz biliyoruzki bu imkansız. Enazından sezon sonuna kadar şansı hakediyor bence. Ve hatalarından ders alıp, kendini geliştirip şampiyonluğun en güçlü adayı haline getirebilir bence çünkü bu potansiyel var hocada. Şu an sezon ortasında, şenol, rıza vb. bi hoca için gönderilirse yazık olur. He bielsa yada luce yada bu klasmanda bir hoca ile anlaşılır, gelsin başım üstüne. Jesus klasında bir hoca nasıl fark yaratıyor hepimiz görüyoruz.

Çevrimiçi Akil Emre

Fb'nin son performansı ve beşiktaş basını, hoca üzerinde inanılmaz baskı kurdu. Adam full stress ve tedirginlikle çıktı derbiye, çünkü mağlubiyet sonunu getirecekti. Değişiklikler konusunda zaten hocanın en zayıf noktası. Bende bielsa, luce 2lisinden birinin gelmesini isterim ama hepimiz biliyoruzki bu imkansız. Enazından sezon sonuna kadar şansı hakediyor bence. Ve hatalarından ders alıp, kendini geliştirip şampiyonluğun en güçlü adayı haline getirebilir bence çünkü bu potansiyel var hocada. Şu an sezon ortasında, şenol, rıza vb. bi hoca için gönderilirse yazık olur. He bielsa yada luce yada bu klasmanda bir hoca ile anlaşılır, gelsin başım üstüne. Jesus klasında bir hoca nasıl fark yaratıyor hepimiz görüyoruz.
Luce, bielsa, şenol,favre gibi isimlerden biri gelebiliyorsa gelsin. Ben hocanın sene sonuna kadar birşey hakettiğini düşünmüyorum, gidipte hoca yüzünden şampiyonluk giderse tek lig oynadığımız sezonda yazık olur.

Çevrimiçi Samet Ç

Luce, bielsa, şenol,favre gibi isimlerden biri gelebiliyorsa gelsin. Ben hocanın sene sonuna kadar birşey hakettiğini düşünmüyorum, gidipte hoca yüzünden şampiyonluk giderse tek lig oynadığımız sezonda yazık olur.
Bielsa - Çebi veya Favre - Çebi ikilileri çok eğlenceli olurdu ama bizim için değil rakiplerimiz için.

Bielsa gelmiş olsa 3-3-1-3 oynasa taraftar baskı yapar mı acaba üçlü olmaz diye veya Çebi gidip hocaya taraftar istemiyor değiştir sistemi der mi?
[ Son Düzenleme: 10 Ekim 2022, 18:49:59 Samet Ç ]

Çevrimdışı Talisca1903

hala şansı hakediyor baskı felan stresten medyadan ne bekliyorsunuz koca Beşiktaş burası bunları yönetemeyen adamın ne işi var

Sahaya %60 redmond&delle aliye % 30 vermişiz  kötü oyun sebebi olarak hoca benmiyim değiştir %30 dan kurtul rakipte hayrullah felan senden fazla pas yapsın kötü sahada adamı savunmak için olmadık bahaneler kötü işte adam kötü şunu demek ne zor yani at sahibine göre kişner

Ne hakkı vereceğiz yahu koca camia şu acemi hocanın staj yeri mi?

Çevrimiçi Nartallo

Hoca için sıkıntı özellikle yabancı topçuların oynanan yüksek eforlu oyunu inancını kaybetmeye başlaması...

Gelmeden önce bir yerde görmüştüm, futbolculardan yüksek enerji, efor ister, futbolculara oyunu inandırabilirse ve sonuçlar da alınırsa işler iyi gider...

Bu oyun sonuç getirmez ise özellikle yıldız topçular vazgeçer ve o zaman sıkıntı başlar...

Şu an o evreye girdik sanırım, Weghorst'un, Alli'nin, Redmond'un, Cenk'in mutsuz halleri sıkıntılı...

Weghorst nerdeyse her maçta ligin en fazla koşan hücum oyuncusu, bu kadar koşmasına rağmen son maçta pozisyona sokamadık adamı son dakika pozisyonu hariç...

Çevrimdışı tuncaboylu

Hoca için sıkıntı özellikle yabancı topçuların oynanan yüksek eforlu oyunu inancını kaybetmeye başlaması...

Gelmeden önce bir yerde görmüştüm, futbolculardan yüksek enerji, efor ister, futbolculara oyunu inandırabilirse ve sonuçlar da alınırsa işler iyi gider...

Bu oyun sonuç getirmez ise özellikle yıldız topçular vazgeçer ve o zaman sıkıntı başlar...

Şu an o evreye girdik sanırım, Weghorst'un, Alli'nin, Redmond'un, Cenk'in mutsuz halleri sıkıntılı...

Weghorst nerdeyse her maçta ligin en fazla koşan hücum oyuncusu, bu kadar koşmasına rağmen son maçta pozisyona sokamadık adamı son dakika pozisyonu hariç...
Della Alli felaket kötü bir transfer. Para ziyanı.

Keza Redmond da öyle. Redmond'ın 2 maçını izleyen scout, adamın bize uymayacağını anlar ve uyarırdı. Ben bile ilk oyuna girdiği maçın 15. dakikasında söyledim. Belli ki menajer kakalaması, kimse uyarmamış.

Yemin ediyorum, Fenerbahçe'nin listeye yazmadığı Bruma daha çok uyardı bu sisteme. Redmond yerine Bruma'yı alıp, maaşını onlara bile ödetebilirdik.

Etiketler: