Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 180789 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Sorun oyuncudan çok oyun planı ile alakalı hoca bunları yapın dese oyuncularda yapar.

Yapmayan oyuncuda Necip :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

Yapmayan oyuncuda Necip :)

Tek necibi mi gördün hepsi geriye oynuyor :) Orta saha boş.

2. yarı 67 den sonra rakip 10 kişi kaldıktan sonra defans çizgisini orta sahanın ilerisine taşıdık takım rakip yarı sahaya kamp kurdu heh Beşiktaş hep öyle oynar işte :)
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Tek necibi mi gördün hepsi geriye oynuyor :) Orta saha boş.

2. yarı 67 den sonra rakip 10 kişi kaldıktan sonra defans çizgisini orta sahanın ilerisine taşıdık takım rakip yarı sahaya kamp kurdu heh Beşiktaş hep öyle oynar işte :)
Takımda özgüven yok şuan. Ayrıca 90 dk sürekli Necibi gördüm malesef gayet basite kaçıp oynuyor. Saiss ile bir kaç defa çok sağlam atak başlangıcı yaptık

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

Takımda özgüven yok şuan. Ayrıca 90 dk sürekli Necibi gördüm malesef gayet basite kaçıp oynuyor. Saiss ile bir kaç defa çok sağlam atak başlangıcı yaptık

Takımda özgüven değil bir oyun planı yok.

Çevrimiçi sEuL

Sorun oyuncudan çok oyun planı ile alakalı hoca bunları yapın dese oyuncularda yapar.

Paylasmis oldugun video ile soylediklerin tamamen celisiyor. Evet kesin hoca soylemistir, takim arkadaslariniz bosta olsa bile kesinlikle geri oynayacaksiniz diye.

Çevrimdışı DieForYou1903

Paylasmis oldugun video ile soylediklerin tamamen celisiyor. Evet kesin hoca soylemistir, takim arkadaslariniz bosta olsa bile kesinlikle geri oynayacaksiniz diye.

Bir oyun planı olmadığı için oyuncular bildiklerini okuyorlar sebep bu olabilir mi ? Top bizdeyken ne yapıcaz hangi oyuncu nereye gidecek bunları filan söylediğini mi zannediyorsunuz ? 3lü oynuyor gibi gedson sol kanada acılmış gitmiş bir posizyonda orta saha bomboş.Kim geride duracak kim ileri basıcak.Sampdoria maçında bir pozsiyon vardı görüntüyü bulabilirsem eklerim  rakip takım kaleden başlatıyor 4-5 kişi ileride basıyoruz iyi güzel orta saha nerde yok ? defans çizgisi nerde kale önünde orta sahada 60 metre bomboş arazi topu oraya atsa kaleci tek pasla kaleci ile karşı karşıya kalacaklar dün kayserinin kaldığı gibi 2 pasla kaleci ile karşı karşıya.

Çevrimdışı DieForYou1903

Karagümrük - Alanyaspor maçını izliyorum Allah gelecek hafta yardımcımız olsun diyorum.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Karagümrük - Alanyaspor maçını izliyorum Allah gelecek hafta yardımcımız olsun diyorum.
Neden Alanya çok mu iyi?

Çevrimiçi Samet Demir

Neden Alanya çok mu iyi?
Göreceğiz hafta sonu

Çevrimiçi Samet Ç

Rahat yeneriz

Çevrimdışı Talisca1903

Alanya kim takar geçeriz büyük Beşiktaşız biz

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Valerien Ismael'e sorsak her hafta Alanya ile oynamak ister. Rahat yeneriz.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi BlackEagle16

Fizik acidan cok kotuler.
Fizik açıdan kötü olabilirler ama basıl kışın Sivas deplasmanı ölümse bu havada Antalya Alanya da sıkıntı haftaya bizim takımı çok merak ediyorum. Fizik açısı o zaman belli olacak :)
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı COB

Hoca bence 3-4-3'ten hala vazgeçmiş değil sadece takıma 2-3 sistem ezberletmeye çalışıyor. Maç içinde 3-4-3 ten 4-4-2 yada 3-5-2 ye geçebilirsek taktiksel ve hücumsal anlamda zor önlem alınan bir takım oluruz. Bunun için de çok sağlam 5 oyuncu şart. Transfer dönemi daha bitmedi ama son haftalarda gene şapkadan tavşan çıkarmaya çalışacağız.

Çevrimdışı KadirA

Hoca bence 3-4-3'ten hala vazgeçmiş değil sadece takıma 2-3 sistem ezberletmeye çalışıyor. Maç içinde 3-4-3 ten 4-4-2 yada 3-5-2 ye geçebilirsek taktiksel ve hücumsal anlamda zor önlem alınan bir takım oluruz. Bunun için de çok sağlam 5 oyuncu şart. Transfer dönemi daha bitmedi ama son haftalarda gene şapkadan tavşan çıkarmaya çalışacağız.

5 transfer fazla olur. 5 transfer yapacaksak, FB nin şişirilmiş kadrosu gibi kadromuz olur. Bize ihtiyacımız olan mesela Pelkas gibi Amiri gibi hem forvet arkası hem atiyorum 8 gibi oynayan oyuncular. Ve ayrıca altyapı diyoruz genc potansiyellerden para kazanalım diyoruz, biraz da bu yönde hareket etmek lazım. Sol kanat deniliyor mesela, Nkoudou kalacaksa bu Marsilyadaki oyuncu çok gereksiz, zaten ana planda Muleka var. Ortasahaya bir tane net oyuncu bir tane de alternatif ve de stoper alırsak yeter de artar. Eğer 3lüyü de oynayacaksak Necip yerine bir tane de yedek sag stoper alınabilir, ben artık usandım her yerde Necibi görmekten :)

Çevrimdışı KadirA

Kaleci:
Ersin, Emre, Mert
Ersin de gitse, transfere gerek yok, kale emin ellerde, Emre yolda.

Stoper:
Saiss, Emrecan, Montero, Welinton, Berkay, Necip
Sayisal olarak yeterli belki ama, Welinton belki gidecek, Necip de artık kadrodaki 22.adam olmalı. Kalite eksikliği var. Sag stoper geldiği taktirde, bu takim 3lüyü de oynar 4lüyü de oynar.

Sag bek:
Rosier, Kenan
Yerli alternatif alınabilir, yerli rotasyonu lazım maalesef. Bu konuda en iyi aday Tayfur Bingol. Kenan da forvet mi oynar sag bek mi oynar bilmiyorum, hoca da bilmiyordur eminim.

Sol bek:
Masuaka, Umut, Oguzhan
Rahatlamis bölgelerden bir tanesi. Hatta radikal bir karar alıp, ben Umutu gönderir, Masuaka, Oguzhan devam ederim.

Orta saha:
Josef, Gedson, Salih, Kartal, Atiba
Dizilise göre iki veya üc oyuncu kullanılacak bu gruptan, ama ofansif seçenekler kisitli, hem alternatif(Kerem Atakan gibi) hem net(Amiri gibi) toplamda iki oyuncu lazım.

Kanatlar:
Ghezzal, Nkoudou, E.Delibas, Hasic, Boyd
Kalite olarak eksik gözükse de, bu takim 3lü de oynasa, 4lü de oynasa, böyle direk kanat oyuncusu lazım degil bu takıma. Weghorst varsa, solda oynayacak olan oyuncu genelde forvet özellikli olur Muleka gibi. Masuaka ayrıca önde bu bölgede de çok oynamisligi var Westhamda. O bile bir alternatif. Boyd umarım gider, Hasic de süperligden bir takımda tecrübelenmeli.

Forvet:
Weghorst, Muleka, Cenk
En rahat bölgemiz, yillar sonra.

Çevrimdışı COB

5 transfer fazla olur. 5 transfer yapacaksak, FB nin şişirilmiş kadrosu gibi kadromuz olur. Bize ihtiyacımız olan mesela Pelkas gibi Amiri gibi hem forvet arkası hem atiyorum 8 gibi oynayan oyuncular. Ve ayrıca altyapı diyoruz genc potansiyellerden para kazanalım diyoruz, biraz da bu yönde hareket etmek lazım. Sol kanat deniliyor mesela, Nkoudou kalacaksa bu Marsilyadaki oyuncu çok gereksiz, zaten ana planda Muleka var. Ortasahaya bir tane net oyuncu bir tane de alternatif ve de stoper alırsak yeter de artar. Eğer 3lüyü de oynayacaksak Necip yerine bir tane de yedek sag stoper alınabilir, ben artık usandım her yerde Necibi görmekten :)

Kadronun yeterince derin olması için 5 transfer şart. Defans, ortasaha ve kanatlarda eksiklerimiz var.

Stopere kaliteli bir yerli almamız şart. Ayriyetten Serdar artistlik yapmasaydı, başını eğip çok çalışsaydı, en azından stoper rotasyonumuzda önemli bir oyuncu olurdu, onun durumu nasıl çözülecek muamma. Stopere 2 oyuncu.

Kanatlar'da eksiğimiz var. Ne Rosier'in tam anlamıyla yedeği var, ne Ghezzal'ın. N'kodou bile müzmin sakat. Faschacht yada Pelkas iki kanadı da yedeklerdi, sağ bek'e de ne yapıp edip bir oyuncu almamız lazım. Kanatlara (bek dahil) 2 oyuncu.

Ortasaha'da hem Kartal ve Emirhan Delibaş'ın önünü kapayamayız ama orayada sağlam bir 8-10 mutlaka lazım. Hasić hayal kırıklığı oldu, yoksa hem 10 numarayı hem Ghezzal'ı yedekleyebilirdi.

Çevrimdışı Nartallo

Bütün yaz üçlü mü oynayalım, dörtlü mü oynayalım diye geçti ama takım doğru düzgün sahaya yerleşemiyor onu gördük...

Ne formasyonla oynarsan oyna sahaya düzgün yerleşmen, birbirine yakın oynaman lazım...

Yapmazsan orta sahadaki taçtan gol yersin, rakip sahada taç çizgisinde kaptırdığın topta üçe iki kalırsın..

Geldiğinden beri üçlü oynayacağım deyip kadro kurduruyorsun, son hazırlık maçında dörtlü de denerim diyorsun, sonra sil baştan gelenler, gidenler değişiyor...

Arkadaş size şaka mısınız, madem buna inanıyorsun, niye değiştirdin. Sen bu takıma dün gelmedin, niye doğru düzgün plan yapmıyorsunuz, rüzgara göre şekil alıyorsunuz...

Velhasıl bu iş ciddi bir iş, bu şaşkınlıkla, bu kararsızlıkla biz yol alamayız...

Geçen seneden kötü olmayız diyordum ama olacak gibiyiz. Bu hocayla ilk 6 içinde olursak başarıdır...

Çevrimdışı Talisca1903

Bütün yaz üçlü mü oynayalım, dörtlü mü oynayalım diye geçti ama takım doğru düzgün sahaya yerleşemiyor onu gördük...

Ne formasyonla oynarsan oyna sahaya düzgün yerleşmen, birbirine yakın oynaman lazım...

Yapmazsan orta sahadaki taçtan gol yersin, rakip sahada taç çizgisinde kaptırdığın topta üçe iki kalırsın..

Geldiğinden beri üçlü oynayacağım deyip kadro kurduruyorsun, son hazırlık maçında dörtlü de denerim diyorsun, sonra sil baştan gelenler, gidenler değişiyor...

Arkadaş size şaka mısınız, madem buna inanıyorsun, niye değiştirdin. Sen bu takıma dün gelmedin, niye doğru düzgün plan yapmıyorsunuz, rüzgara göre şekil alıyorsunuz...

Velhasıl bu iş ciddi bir iş, bu şaşkınlıkla, bu kararsızlıkla biz yol alamayız...

Geçen seneden kötü olmayız diyordum ama olacak gibiyiz. Bu hocayla ilk 6 içinde olursak başarıdır...
Hocanın hücum anlamında hiç bir şey ortaya koymadığı herkesçe malum ama millet Şenol Güneş korkusundan destek çıkıyor tek Şenol Güneş gelmesinde Beşiktaş başarısız olursa olsun sorun değil mantık bu
Hocaya destek vermeyen bizlerde Beşiktaş kötülüğünü istiyoruz durum bu şuanda

Çevrimiçi Samet Demir

Hocanın hücum anlamında hiç bir şey ortaya koymadığı herkesçe malum ama millet Şenol Güneş korkusundan destek çıkıyor tek Şenol Güneş gelmesinde Beşiktaş başarısız olursa olsun sorun değil mantık bu
Hocaya destek vermeyen bizlerde Beşiktaş kötülüğünü istiyoruz durum bu şuanda
Rüyalar aleminde yaşıyorsunuz. O sinsi trabzonluyu nasıl Beşiktaşıma yakıştırıyorsunuz anlayamıyorum. Hocayı istememek falan eyvallah da.  Hocanın yerine Şenol paragözünün başarılı olabileceğini düşünmek çok ayrı bir olay. Hala farkında değilsiniz kimse sizi başka hoca istiyorsunuz diye yargılamıyor. Hocayı istemeyip paragözü istemek sorun. Nasıl sindirebiliyorsunuz inan anlamıyorum ya.

Takım başına Fatih Terim gelse onu sindirebilirim ama Şenol gelse ne olur bilmiyorum. O derece kendinden nefret ettirdi.

Kendisi trabzonlu, boşta olduğu zaman kendi memleketi bile takımın başına geçirmedi. Biz biraz daha zorlasan kendisini efsanemiz yapacağız.

Çevrimdışı Talisca1903

Rüyalar aleminde yaşıyorsunuz. O sinsi trabzonluyu nasıl Beşiktaşıma yakıştırıyorsunuz anlayamıyorum. Hocayı istememek falan eyvallah da.  Hocanın yerine Şenol paragözünün başarılı olabileceğini düşünmek çok ayrı bir olay. Hala farkında değilsiniz kimse sizi başka hoca istiyorsunuz diye yargılamıyor. Hocayı istemeyip paragözü istemek sorun. Nasıl sindirebiliyorsunuz inan anlamıyorum ya.

Takım başına Fatih Terim gelse onu sindirebilirim ama Şenol gelse ne olur bilmiyorum. O derece kendinden nefret ettirdi.

Kendisi trabzonlu, boşta olduğu zaman kendi memleketi bile takımın başına geçirmedi. Biz biraz daha zorlasan kendisini efsanemiz yapacağız.

rüyalar aleminde yaşayan kim acaba kardeşim bunların futbol aklına kalsak nkodu gönderip kenny alacağız ,rosier ,josef hepsini kadrodan sileceğiz bu akıl tutulmasına taraf olmayacak kadar gerçeklimiğmizi kaybetmedik şükür

Çevrimiçi Samet Demir

rüyalar aleminde yaşayan kim acaba kardeşim bunların futbol aklına kalsak nkodu gönderip kenny alacağız ,rosier ,josef hepsini kadrodan sileceğiz bu akıl tutulmasına taraf olmayacak kadar gerçeklimiğmizi kaybetmedik şükür
Bu dediklerini yapan kim hoca mı? Yönetim mi?

Çevrimdışı DieForYou1903

Hepsi.

CK,ANÇ,VI

Çevrimdışı aunt minnie

Herkese selamlar,tüm hazırlık kampını 3’lü sistem üzerinden geçirmişken ve transferleri buna göre yapmışken neden 4’lüye döndük anlayabilen var mı?
Maç sonu Ali Ece’yi dinledim yönetimden müdahale edilmiş ortak karar alınmış 4’lü için.Kimse dikkat etmemiş ama Ismael’in yüzünden düşen bin parçaydı hem Sampdoria maçında hem de Kayseri maçında.

Bu adama güvenmiyorsanız gönderin.Güveniyorsanız da bırakın bildiğini okusun.Böyle ısmarlama iş olmaz.Geçen sene Fb Vitor’a yaptı bunu ipler gerilip koptu en sonunda.Gidişat o ki benzer bir şey yaşama ihtimalimiz var.

Çevrimdışı Talisca1903

hocanın sistemi diye tutturduğu şeyde josefin yeri yok rosier&raşitin yerlerini bozup ne hale getirdiğini de gördük gel gör ki o bozduğu sonradan değiştirip tekrar oynatmak zorunda kaldığı sağ kanat rotasyonu sayesinde 3 puanı kurtardı
doğru tektir inatlaşmayla olmaz bu iş yakında mulekanında sol kanat olmayacağını anlaycak onu da kevin zorla gösterdi hani şu gönderilmek istenen

Etiketler: