Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 184793 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

hocanın sistemi diye tutturduğu şeyde josefin yeri yok rosier&raşitin yerlerini bozup ne hale getirdiğini de gördük gel gör ki o bozduğu sonradan değiştirip tekrar oynatmak zorunda kaldığı sağ kanat rotasyonu sayesinde 3 puanı kurtardı
doğru tektir inatlaşmayla olmaz bu iş yakında mulekanında sol kanat olmayacağını anlaycak onu da kevin zorla gösterdi hani şu gönderilmek istenen

3lü oynatıyor diye laf ettiniz. Adam 4lü ye geçti şimdide başka mazeretler :D Josefi istemediği için sürekli yokluğuna dem vuruyor zaten hocada.

Abi kevini göndermek isteyen yönetim, suçlusuda hoca mı?
Ayrıca iyibir kanat alınsın Nkodou'ya bende güvenmem. En fazla rotasyon oyuncusu olur. Sakatlanmaması için sürekli sadaka verip kurban kesmek lazım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

3lü oynatıyor diye laf ettiniz. Adam 4lü ye geçti şimdide başka mazeretler :D Josefi istemediği için sürekli yokluğuna dem vuruyor zaten hocada.

Abi kevini göndermek isteyen yönetim, suçlusuda hoca mı?
Ayrıca iyibir kanat alınsın Nkodou'ya bende güvenmem. En fazla rotasyon oyuncusu olur. Sakatlanmaması için sürekli sadaka verip kurban kesmek lazım.

3lü 4lü sen şimdi ne oynatırsa oynatsın oynattığı oyunu beğeniyormusun14-15 maç oldu?

Çevrimiçi Samet Demir

3lü 4lü sen şimdi ne oynatırsa oynatsın oynattığı oyunu beğeniyormusun14-15 maç oldu?
İyi takviyeler ile düzeleceğini düşünüyorum, destek verip köstek olmamamız gerektiğini düşünüyorum.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

İyi takviyeler ile düzeleceğini düşünüyorum, destek verip köstek olmamamız gerektiğini düşünüyorum.

bende bu adama ne verirsek verelim ortaya bir şey koyamayacağını düşünüyorum inşallah ben yanılır sen haklı çıkarsın

Çevrimdışı DieForYou1903

bende bu adama ne verirsek verelim ortaya bir şey koyamayacağını düşünüyorum inşallah ben yanılır sen haklı çıkarsın

"bende bu adama ne verirsek verelim ortaya bir şey koyamayacağını düşünüyorum"

Buraya katılıyorum ve altına imzamı atıyorum.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı DieForYou1903

Değişen bir şey yok kural aynı devam ediyor sahada 8 yabancı 3 yerli olacak kadroyu ona göre kurmamız lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Değişen bir şey yok kural aynı devam ediyor sahada 8 yabancı 3 yerli olacak kadroyu ona göre kurmamız lazım.
Tam fenerin istediği bir kural olmuş. Yazıklar olsun size.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tam fenerin istediği bir kural olmuş. Yazıklar olsun size.

Olur mu ya?

Bizim başkan masada çok güçlü, onun dediği olmuştur kesin. Ha bunu neden istemiştir, ona bir şey bulamadım.

Çevrimiçi levitate

dört büyüklerin hepsi saçma sapan şeyler oynadı, aralarında en iyisi bizdik yemin ederim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

dört büyüklerin hepsi saçma sapan şeyler oynadı, aralarında en iyisi bizdik yemin ederim
Adamları hakem ittirdi birde. 15 dk Fener maçını açtım. O kadar ayağa basma oldu 1 tane sarı vermedi hakem.

Çevrimdışı samucan

Talisca hoca farketmez kendi başına takım o
Tek başına oynasın o zaman abi niye yanına 10 kişi koyuyoruz.  Madem tek başına takım bizdeki ikinci sezonunda niye dördüncü olduk? Madem tek başına takım neden Çin’de Arabistan’da takılıyor? Talisca yetenekli bir futbolcu ancak kendi yeteneğini başarıya değil paraya harcayan biri. Aidiyet duygusu sıfır. Her sezon başında zam almak için kartal emojisi ile story atıyor. Bizde oynarken mağlubiyetten sonra da fifa storysi falan atıyordu.  Ayrıca teknik açıdan baktığında bize gelene kadar mevkisiz bir adamdı. Şu anda da temposu düşük liglerde ikinci forvet olarak oynuyor. Taktik disiplini yoktur. İzlemesi keyiflidir. Müthiş bir sol ayağı vardır. Ancak bir futbol organizasyonunda ona güvenilerek plan yapılmaz. Yıllık 5 milyon verirsin bir sonraki sezona 7 milyon verene gider.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Beşiktaş kımıl zararlısı küçük bir grup taraftarın gazabına gelmez ise bu yıl şampiyon olur. Buna yürekten inanıyorum.

En son iki yıl önce de bu forumda ısrarla bunları yazmıştım ve şampiyon olmuştuk.

Çevrimiçi murat

Beşiktaş kımıl zararlısı küçük bir grup taraftarın gazabına gelmez ise bu yıl şampiyon olur. Buna yürekten inanıyorum.

En son iki yıl önce de bu forumda ısrarla bunları yazmıştım ve şampiyon olmuştuk.
keşke geçen sene de yazsaydın.

Çevrimiçi Talisca1903

yarın alanyayı bir şekilde yenmeliyiz 1-0 olsa da yeter

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ben yazınca şampiyon olunmuyor, şampiyonluk ihtimali sezince yazıyorum.

Geçen yıl Sergen ile başlanması ile başlamadan bitmişti zaten. Buna da sağolsunlar yine yangıncı taraftar sebep oldu.
[ Son Düzenleme: 14 Ağustos 2022, 00:03:51 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi Necmi

bu sene bende o kıpırtıyı hissediyorum takımda kaynaşıp ekip olmaya başladılar takım bütünleşirse performans katlanır açıklar kapatılır

Çevrimiçi Necmi

geçen sene ulu manitu istese yinede olmazdı

Çevrimdışı DieForYou1903

bu sene bende o kıpırtıyı hissediyorum takımda kaynaşıp ekip olmaya başladılar takım bütünleşirse performans katlanır açıklar kapatılır

Transfer gelmezse hiçbir şey olmaz.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

geçen sene ulu manitu istese yinede olmazdı
Abi illuminati olmasin o 🙂
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi murat

Geçen yıl Sergen ile başlanması ile başlamadan bitmişti zaten. Buna da sağolsunlar yine yangıncı taraftar sebep oldu.
önceki sezon da seegen vardı ve şampiyon yaptı takımı ama kupayı anç ve ekibi kaldırdı.

Çevrimdışı Çağrı Öz

önceki sezon da seegen vardı ve şampiyon yaptı takımı ama kupayı anç ve ekibi kaldırdı.

Bir önceki sene ile geçen sene arasındaki farkı bence açıklamaya gerek yok.

Kupayı da Ali Koç ve ekibi kaldırmalıydı. Bu konuda haklısın.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bırakın şu taraftar yüzünden muhabbetini, kimse yemiyor.

Yönetim hata yapınca taraftar yüzünden, hasbelkader kupa gelirse hepsi podyumda.

Yönetim Alex, Pjanic, Batshuayi üçlüsüne 10 küsur milyon Euro kaptırınca taraftar yüzünden, sakat Aboubakar şampiyon yapınca yönetim transfer sihirbazı

O kadar iyi biliyorlarsa, dinlemesinler taraftarı.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bırakın şu taraftar yüzünden muhabbetini, kimse yemiyor.

Yönetim hata yapınca taraftar yüzünden, hasbelkader kupa gelirse hepsi podyumda.

Yönetim Alex, Pjanic, Batshuayi üçlüsüne 10 küsur milyon Euro kaptırınca taraftar yüzünden, sakat Aboubakar şampiyon yapınca yönetim transfer sihirbazı

O kadar iyi biliyorlarsa, dinlemesinler taraftarı.

O konuda ben de çok kırgınım yönetime. Dinlenecek şeyler söylemeyenleri dinliyorlar.

Çevrimiçi Necmi

O konuda ben de çok kırgınım yönetime. Dinlenecek şeyler söylemeyenleri dinliyorlar.
yönetim sihirbaz 32 bin bilet satıp stada 40 bin kişi sokmayıda başarıyor

Çevrimdışı annoca

Geçen yıl hakemler ıskartaya çıkarılınca bende çebinin parmağı var sezon içindeki hakem hatalarından dolayı işe koyuldu sanmıştım ama çebinin parmağı yokmuş onu anladık. İlk hafta yüzde yüz penaltı verilmedi var izledi yönetimden ses seda yok.

Millet  yabancı kuralını kafasına göre yine değiştiriyor biz anca izliyoruz. Üçü iki yap başkan göster Beşiktaşın büyüklüğünü

Etiketler: