2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 764469 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı DieForYou1903

lucescunun altyapı oyuncularıyla oynattığı futbol ise valerienin oynattığı nedir acaba

İlla yabancı getireceklerse bu kesinlikle M.Lucescu olmalıydı.Yerli olarak İlhan Palut hoca favorim.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı sefaköykartali

Şenol gunes veya sergen ile ilgili 1 tane iletimi göster bir daha yazmayayım şu forumda. Ne kolay iftira atmak temposu yüksek oyun ne bir tane hücum setin yok doğru düzgün at yarışı mı bu?
Yalnızca senin özelinde söylemiyorum, hücumdaki kısırlık konusunda ben de katılıyorum, hayır bu adam süper hoca ucacagiz kacacagiz demiyorum ki, resmi maçları beklemekte fayda var diyorum, zaten dediğin gibi bir şeyler yoluna girmezse eleştirinin alası yapılacak. İleri hat birbiriyle kaç maça çıkmış, ayrıca bu sistemde en kritik yer olan kanat bekler bile net değil, kendi ağzıyla da söyledi Rıdvanı gitmesini istemedim, benim dışımda herkes mutlu diye adam. Daha net bir şeyler görmek için erken, hayır kendi takımımızı bilmesek, 5 senedir son gün 5 6 transferle kadroyu tamamlamasak ne oluyor yahu diyeceğim zaten. Kadronun yüzde 80i falan tamam değil, yönetim orada saçmalıyor. Minimum 6-7 oyuncu daha gelmeli.

Çevrimdışı Nazım Ar

Devşirme bek olmuyor işte ferdi gibi adam bile defansı unutuyor Kiev iki gölüde ordan buldu hele ilk golde sağından attı solundan geçti bizimde oraya iyi bir adam bulmamız lazım özellikleride olacak defans bilgiside yoksa karşına az derli toplu takım çıkınca sıkıntı yaşıyorsun.

Şişiriyorlar balonları hem medyada hem de transfermarkt ta diyoruz ama Beşiktaşlılar bile yiyor sonra. 40 kere söylenince gerçek sanılıyor. Ferdi de Osayi de olmaz ciddi maçlarda bekte Boyda da versek o kadar gazı ve rahatlığı o da o kadar oynayacak. Sen koy kanatlara Ghezzal, Cabral, Rosier, Callum, Vargas veya sağlam bir Nkodou tarzı 4 adam, pozitif futbol oyna bakalım noluyor o ferdiler osayiler.

lucescunun altyapı oyuncularıyla oynattığı futbol ise valerienin oynattığı nedir acaba
Luce de ülke futbolundan Bunak diye gönderildi maalesef. Biraz adam yeme işini salıp sabır göstermek gerekiyor demek ki.

Çevrimiçi Talisca1903

Yalnızca senin özelinde söylemiyorum, hücumdaki kısırlık konusunda ben de katılıyorum, hayır bu adam süper hoca ucacagiz kacacagiz demiyorum ki, resmi maçları beklemekte fayda var diyorum, zaten dediğin gibi bir şeyler yoluna girmezse eleştirinin alası yapılacak. İleri hat birbiriyle kaç maça çıkmış, ayrıca bu sistemde en kritik yer olan kanat bekler bile net değil, kendi ağzıyla da söyledi Rıdvanı gitmesini istemedim, benim dışımda herkes mutlu diye adam. Daha net bir şeyler görmek için erken, hayır kendi takımımızı bilmesek, 5 senedir son gün 5 6 transferle kadroyu tamamlamasak ne oluyor yahu diyeceğim zaten. Kadronun yüzde 80i falan tamam değil, yönetim orada saçmalıyor. Minimum 6-7 oyuncu daha gelmeli.
adamlarda fenerde kaç sezon önce oynayan karaveev rizeli garmash felan var ne kalitesinden bahsediyorsun tamamen lucescu başarısı sen hala 6-7 transfer diyorsun aklı olan bu akşam istanbuldan uçağa bindirmez şu adamı alır kaçar

Çevrimiçi Talisca1903

Luce de ülke futbolundan Bunak diye gönderildi maalesef. Biraz adam yeme işini salıp sabır göstermek gerekiyor demek ki.
kime anti futbol Valerienemi yok öyle bir dünya luce kim Valerien kim lamborgini tofaş kıyası gibi ne biçim karşılaştırma bu

Çevrimiçi COB

Luce belki Avrupan'in buyuk takimlarindan birini yonetemedi ama cok ozel bir kariyere sahip. Turkiyede bir atasozu kullandi diye medya akbabalari adami yedi.

Çevrimiçi Talisca1903

Luce belki Avrupan'in buyuk takimlarindan birini yonetemedi ama cok ozel bir kariyere sahip. Turkiyede bir atasozu kullandi diye medya akbabalari adami yedi.
pasaportunda romen değil ingliz yada fransız yazsa real barça city yönetirdi

Çevrimdışı tuncaboylu

Hayatında izlemediğin sporcuyu yalnızca Iraklı oluşuyla eleştirmek maalesef ırkçılıktır.
Ya ne anlatmaya çalışıyorsun?

100 yıllık 40 milyonluk ülkeden tarihi boyunca Avrupa'da orta seviyede oynayan bir tane futbolcu çıkmamış işte, buradan gelecek futbolcuya şüpheyle yaklaşmanın ırkçılıkla ne alakası var?

Çevrimiçi Talisca1903

hoca farkı net bu akşam görüldü savaş içerisindeki transfer yok birşey yok 8 altyapı oyuncusuyla luce jesusu mat etti.Fenerin başında luce kyievde jesus olaydı turu fener geçerdi bizde valerienle yarışmaya çalışıyoruz ne çilemiz varmış kardeşim

Çevrimiçi BlackEagle16

hoca farkı net bu akşam görüldü savaş içerisindeki transfer yok birşey yok 8 altyapı oyuncusuyla luce jesusu mat etti.Fenerin başında luce kyievde jesus olaydı turu fener geçerdi bizde valerienle yarışmaya çalışıyoruz ne çilemiz varmış kardeşim
Dur be abi saha yarışa girmedik bile 😂 ama lucescunun bu akşam yaptığı büyük bir zaferdir.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Talisca1903

ANÇ başkanın aklı varsa kimseyi dinlemez alır Luceyi al hocam eti de senin kemiğide der çekilir

Çevrimiçi BlackEagle16

ANÇ başkanın aklı varsa kimseyi dinlemez alır Luceyi al hocam eti de senin kemiğide der çekilir

Luce duygusal şu an çok o ortamı hayatta bırakmaz .

100 yıllık 40 milyonluk ülkeden tarihi boyunca Avrupa'da orta seviyede oynayan bir tane futbolcu çıkmamış işte, buradan gelecek futbolcuya şüpheyle yaklaşmanın ırkçılıkla ne alakası var?
"Bulurlar bir Bangladeş'li" yazarak ironik bir şekilde futbolcunun milliyetini aşağılamak(ki Bangladeş'li leri de asağılamışsın da o ayrı konu) ile oyuncuya şüpheyle yaklaşmanın alakası yok. Kıvırmaya gerek yok yani. Ki aynı oyuncuyu ben de beğenmiyorum. Ama adamın memleketiyle bir derdim yok.

Çevrimiçi COB

Ismael'in oynattigi oyunu severiz sevmeyiz ayri konu ama bu durumu sahsi ego savasina cevirmek de kimseye yakismiyor. Kinayeli yorumlar olsun, ben futboldan anlarim sen anlamazsin tarzi yorumlar bizim taraftara hic yakismiyor. Insanlari Senol'cu veya Sergen'ci diye adlandirmak da bence ayip. Hepimizin ortak paydasi Besiktas ve kimse bu takimin kotulugunu istemiyor.

Ismael'in oyununda eksiklerin oldugu asikar. Hem oyuncu anlaminda hem oyun anlaminda eksiklerimiz var bunu kimse inkar etmiyor, sadece asgari 7-8 hafta beklememiz lazim ki tam fikir sahibi olabilelim. Simdiden fikir sahibi olmak dogmamis cocuga don bicmek gibi birsey. Hele bir eksikler kapatilsin, lig baslasin, bir kac mac izleyelim, sonra gerekli analizleri hepimiz yapacagiz. Iyi ise iyi, kotu ise kotu diyecegiz.

Çevrimiçi COB

Kesinlikle.

Dogu Avrupa futbolunun gelismesinde cok buyuk katkilari oldu, ozellikle Ukrayna ozelinde. Uzuldugum nokta, kendi ulkesindeki bir takimi alip Shakhtar seviyesine getirememesi.

Çevrimiçi BlackEagle16

Ismael'in oynattigi oyunu severiz sevmeyiz ayri konu ama bu durumu sahsi ego savasina cevirmek de kimseye yakismiyor. Kinayeli yorumlar olsun, ben futboldan anlarim sen anlamazsin tarzi yorumlar bizim taraftara hic yakismiyor. Insanlari Senol'cu veya Sergen'ci diye adlandirmak da bence ayip. Hepimizin ortak paydasi Besiktas ve kimse bu takimin kotulugunu istemiyor.

Ismael'in oyununda eksiklerin oldugu asikar. Hem oyuncu anlaminda hem oyun anlaminda eksiklerimiz var bunu kimse inkar etmiyor, sadece asgari 7-8 hafta beklememiz lazim ki tam fikir sahibi olabilelim. Simdiden fikir sahibi olmak dogmamis cocuga don bicmek gibi birsey. Hele bir eksikler kapatilsin, lig baslasin, bir kac mac izleyelim, sonra gerekli analizleri hepimiz yapacagiz. Iyi ise iyi, kotu ise kotu diyecegiz.

Heh söyle yaaa aklı Selim yorumlar okuyalım sağduyu biraz hakikaten lig başlamadan ne kutuplaştık.

Çevrimiçi Talisca1903

Yalnız fena oynamadı kestaneler, genlerine işlemiş cenabetliğinden dolayı yenildiler.

Neyse ki Avrupa'da devam edecekler, sırf lige yönelirlerse bizden daha fazla umut vaadettiler bugün.
hakikatten var bir cenabetlik golüde eski oyuncuları Karavevden yemeleri :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

"Bulurlar bir Bangladeş'li" yazarak ironik bir şekilde futbolcunun milliyetini aşağılamak(ki Bangladeş'li leri de asağılamışsın da o ayrı konu) ile oyuncuya şüpheyle yaklaşmanın alakası yok. Kıvırmaya gerek yok yani. Ki aynı oyuncuyu ben de beğenmiyorum. Ama adamın memleketiyle bir derdim yok.

Kıvırmak falan, seviyeni koru.

Kaldı ki senden mi çekinip kıvıracağım, sen kimsin?

Sol beksiz kalmış takıma Dünya'da futbola en uzak iki üç ülkeden birinden adam getirirlerse ironi de yaparım, laf da atarım.

Çevrimiçi COB

Yanliz arkadas Isvec'te dogup buyumus. Oranin egitimini almis. Bu mantikla Isvec'ten cok orta seviye hatta ust seviye oyuncular cikti. Boyle de bakabilirsin olaya. Ayni mantikla bizim Atiba'yi almamamiz lazimdi, cunku Kanada'dan kac tane Avrupada orta seviyede oynayan cikmis? Kusura bakma ama sirf etnik kokenine bakip bu yorumu yapiyorsan, tam olarak irkcilik deyemesemde, o irka karsi onyargili oldugun ortaya cikiyor.

Kıvırmak falan, seviyeni koru.

Kaldı ki senden mi çekinip kıvıracağım, sen kimsin?

Sol beksiz kalmış takıma Dünya'da futbola en uzak iki üç ülkeden birinden adam getirirlerse ironi de yaparım, laf da atarım.
Biraz önce endişeli şekilde şüpheyle falan yaklaşıyordun, şimdi ironi yapıp laf atıyor olmuşsun. Forum kuralları içinde istediğini yapabilirsin zaten, ben de ırkçılık yaptığını söyleyebilirim çünkü adamın ne yeteneğini eleştirmişsin, ne futbolculuğunu vs. direkt pasaportuna sallamışsın. Atibayı da alırken Kanada futbol öncüsü bir ülkeydi galiba. Irkçılık demeyip ne diyeceğiz?
Irkçılık yapıyorsun dedim diye başkasıyla olan yazışmada bana sataşıyorsun. Neyse, transfer forumunda daha fazla kalabalık yapıp insanları rahatsız etmek istemiyorum, ırkçı biriyle de iletişim kurmak istemiyorum, alintilayip uzatmazsan sevinirim. Herkese iyi forumlar.
[ Son Düzenleme: 27 Temmuz 2022, 23:34:48 sefaköykartali ]

Çevrimiçi gokhans

italyan pasaportu var.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Luce de salakdı bu ortama gelecek. Yav abi sen zannediyorsun ki luce ayarında adamlar vardı alabileceğimizde biz gittik İsmael aldık. Artık alışın bunlara. Futbolda 3.dünya ülkesi olduk. En basit gir olimpiakos kadrosuna bak birde bizimkine arada dağlar kadar fark var.  Bizim ülkece prestijimiz kalmadı. Paramızda değersizleşince tercih edilen olmaktan çıkıyoruz. İsmael gider pinherino gelir.

Bu yüzden bir yerden, bir şekilde sabretmemiz gerekiyor. Ya İsmael ile olacak ya da x kişi ile. Yoksa ne bu borç biter. Ne de Türk futbolu yol alır.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Biraz önce endişeli şekilde şüpheyle falan yaklaşıyordun, şimdi ironi yapıp laf atıyor olmuşsun. Forum kuralları içinde istediğini yapabilirsin zaten, ben de ırkçılık yaptığını söyleyebilirim çünkü adamın ne yeteneğini eleştirmişsin, ne futbolculuğunu vs. direkt pasaportuna sallamışsın. Atibayı da alırken Kanada futbol öncüsü bir ülkeydi galiba. Irkçılık demeyip ne diyeceğiz?
Irkçılık yapıyorsun dedim diye başkasıyla olan yazışmada bana sataşıyorsun. Neyse, transfer forumunda daha fazla kalabalık yapıp insanları rahatsız etmek istemiyorum, ırkçı biriyle de iletişim kurmak istemiyorum, alintilayip uzatmazsan sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Her yazdığın mesajı alıntılayacağım, seni sevindirmek en az istediğim şeylerden biri.

Çevrimiçi Talisca1903

Luce de salakdı bu ortama gelecek. Yav abi sen zannediyorsun ki luce ayarında adamlar vardı alabileceğimizde biz gittik İsmael aldık. Artık alışın bunlara. Futbolda 3.dünya ülkesi olduk. En basit gir olimpiakos kadrosuna bak birde bizimkine arada dağlar kadar fark var.  Bizim ülkece prestijimiz kalmadı. Paramızda değersizleşince tercih edilen olmaktan çıkıyoruz. İsmael gider pinherino gelir.

Bu yüzden bir yerden, bir şekilde sabretmemiz gerekiyor. Ya İsmael ile olacak ya da x kişi ile. Yoksa ne bu borç biter. Ne de Türk futbolu yol alır.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
samet ne diyorsun senn kardeşim Beşiktaşız biz pinerio valerien kim ceyhun beyin fantezileri başkan istesin kralını getirir ne kadar küçük düşünüyorsunuz yahu yok luce gelmez taliscaya para yetmez kralını alırız luce çalışmadımı bizde sanki hep böyle 3. sınıf hocalarla çalışmışız gibi schuster tigana del bosgue toschak istediğimizi alırız vasata alışmayın

Etiketler: