2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 765919 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat baltacı

Taliscaya 3 - 3.5 her türlü verilir üç seneye yayılan üç milyon imza parasıda verilir tam bizim ligin adamı gelsin fb den önce dördüncü yıldızı takmazsak bişey bilmiyorum.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tuncaboylu

?t=VPAlYVZ3KSZ8WmLr7thORw&s=19

Ne kadar guvenilir bir hesap bilmiyorum ama en azından forumdaki su Emirhan muhabbetini sonlandırır belki.
Bu paralara çıkıyorsak, Cristiano'yu alalım.

Çevrimdışı KadirA

Taliscaya 3 - 3.5 her türlü verilir üç seneye yayılan üç milyon imza parasıda verilir tam bizim ligin adamı gelsin fb den önce dördüncü yıldızı takmazsak bişey bilmiyorum.

Çok mantıklı. Bence taraftarlar olarak bir krediye girelim getirelim Taliscayı 4 sene üst üste şampiyon yapalım takımı bu kadar basit. İban falan paylaşalım şampiyonluk garanti deriz her türlü toplarız o parayı biz.

Çevrimdışı KadirA

herkes çok profesyonel maşallah
lan ben yüksek lisanslı öğretmenim nasıl okudum bir ben bilirim
5 sene yüksek tahsil yaptım tek bir yaz tatilim olmadı benim haziranda başlar ekime kadar çalışırdım her dönem arada bayram tatili yılbaşı demez günde 18 saat çalıştım
bizi kimse de seni yetiştiriyoruz bak şimdi 13’ündesin ama 20’sinde milyonluksun da demedi
bugün o kadar emeğe rağmen ayda 10 bine çocuk yetiştiriyorum hala
yönetim zart zurt eyvallah ama herkes yılllık 600k euro kazanan dünkü velede sahip çıkmasın
senin yedi sülalen o parayı ömrü billah hayal edemiyorken
futbolu allahlaştırmayın bu denli
bu elemanların topluma tek kuruş katkısı yokken üstelik
profesyonel falan da değiliz lan biz
en iyimiz cl’de play off oynuyor abartmayın
senede 500 lira’yı güç bela denkleştirip forma alamayan insanlar 600k euroları ne kadar kolay dillendiriyor
ben şaşkınlıkla izliyorum

İşte bol keseden sallayanlar, 14 yaşındayken o çocuğa 1 milyon euro maaş vermemizi bekliyorlar.

Hayır kimse de şunu düşünmüyor, daha önce sözleşme de yapılsa, zaten sınır 3 yıllık olacaktı. En geç yine seneye aynı muhabbetler dönecekti. Çocuk gitmek istedikten sonra sen kimi nasıl tutacaksın.

Altyapıda sorunlar vardır, ama Rıdvan gibi git. Başkanı falan geçtim, taraftarla kötü ayrılma. İşimize gelince bu çocuk 18 yaşında hata yapar diyoruz, ama 15 yaşındayken de verin milyon euroları diyoruz.

Yok öyle dava. Bu çocuk ihanet etmiştir. İlk gelen teklifte menajer kuklası olmuştur. Beşiktaş’ı da sorgusuz sualsiz taca çıkarmıştır. Yolu açık olsun.

Çevrimdışı sefaköykartali

Sportif direktör, hoca, planlama, altyapı falan gev gev konuşan adamlar sezonun ilk maçına stoperde Neciple çıkıyor. Taraftar zaten bir haber 5 gündür diyoruz ki mesele Emirhan değil altyapıya yeterince değeri verirsek ondan da yeteneklileri çıkar yeter ki yaklaşımı değiştirin, altyapının başında Önder Karaveli gibi isimlerle olmaz, yok babası niye bilet almamış, yok o şükretsin biz profesyonel değiliz 18 yaşında çocuğa kin güden koca koca adamlar.
Bu kafa yapısıyla biz tesadüfi başarılardan öteye gidemeyiz. 5 sene daha Talisca çağırırız, gomez edebiyatı yaparız çünkü cidden profesyonel değiliz ve öyle yönetilmiyoruz. Sonumuz hayrolsun, 3 ay sonra da hocayı yiyip Şenol mu Sergen mi kavgasına gireriz.

Çevrimiçi Akil Emre

Sportif direktör, hoca, planlama, altyapı falan gev gev konuşan adamlar sezonun ilk maçına stoperde Neciple çıkıyor. Taraftar zaten bir haber 5 gündür diyoruz ki mesele Emirhan değil altyapıya yeterince değeri verirsek ondan da yeteneklileri çıkar yeter ki yaklaşımı değiştirin, altyapının başında Önder Karaveli gibi isimlerle olmaz, yok babası niye bilet almamış, yok o şükretsin biz profesyonel değiliz 18 yaşında çocuğa kin güden koca koca adamlar.
Bu kafa yapısıyla biz tesadüfi başarılardan öteye gidemeyiz. 5 sene daha Talisca çağırırız, gomez edebiyatı yaparız çünkü cidden profesyonel değiliz ve öyle yönetilmiyoruz. Sonumuz hayrolsun, 3 ay sonra da hocayı yiyip Şenol mu Sergen mi kavgasına gireriz.
Kimse yanlış anlamasın ama Necip’in oynadığı her maç kumar gibidir, kazanma oranımız düşüktür , özellikle büyük maçlarda ilk kart gören kişidir, pas şiddetini ayarlayamayan ve takım oyununu rahat bozan oyuncudur. Stoperde olunca yaptığı hatanın dönüşü yoktur, pik sezonunu sergen hocayla yaşadı geri kalan her sezon anlattıklarım dışında iyi sezonları yoktur. Buna rağmen kaleci ve defans hattımız defolu olmasına rağmen hala necip weligton gibi oyuncularla ilerlemek hedefin şampiyonluk olmadığını gösteriyor. İşallah ben yanılırım ama yerli kalitemiz zaten çok düşük bakalım yönetim neler yapacak bu konuda.

Çevrimdışı Orhan_

Kimse yanlış anlamasın ama Necip’in oynadığı her maç kumar gibidir, kazanma oranımız düşüktür , özellikle büyük maçlarda ilk kart gören kişidir, pas şiddetini ayarlayamayan ve takım oyununu rahat bozan oyuncudur. Stoperde olunca yaptığı hatanın dönüşü yoktur, pik sezonunu sergen hocayla yaşadı geri kalan her sezon anlattıklarım dışında iyi sezonları yoktur. Buna rağmen kaleci ve defans hattımız defolu olmasına rağmen hala necip weligton gibi oyuncularla ilerlemek hedefin şampiyonluk olmadığını gösteriyor. İşallah ben yanılırım ama yerli kalitemiz zaten çok düşük bakalım yönetim neler yapacak bu konuda.

Yanlış anlaşılacak bir şey yok. Necip bizim seviye için yeterli değil.

Çevrimdışı COB

Isco haberi dolanmaya başlanmış. Iyi hoş da bu pres oyununda Isco 20 dakika anca dayanır. Kalitesine lafım yok ama oynadığımız oyuna pek uygun değil gibi gözüküyor, 3 ten aşağı da maaş istemez.

Geçen sene Pjaniç te ağzımız yandı, bu sene aynı duruma düşmeyiz umarım.

Çevrimdışı beno1903

Çok mantıklı. Bence taraftarlar olarak bir krediye girelim getirelim Taliscayı 4 sene üst üste şampiyon yapalım takımı bu kadar basit. İban falan paylaşalım şampiyonluk garanti deriz her türlü toplarız o parayı biz.

Vidanın 3.5 ettiği yerde Tali hayli hayli eder.

Çevrimdışı tuncaboylu

İşte bol keseden sallayanlar, 14 yaşındayken o çocuğa 1 milyon euro maaş vermemizi bekliyorlar.

Hayır kimse de şunu düşünmüyor, daha önce sözleşme de yapılsa, zaten sınır 3 yıllık olacaktı. En geç yine seneye aynı muhabbetler dönecekti. Çocuk gitmek istedikten sonra sen kimi nasıl tutacaksın.

Altyapıda sorunlar vardır, ama Rıdvan gibi git. Başkanı falan geçtim, taraftarla kötü ayrılma. İşimize gelince bu çocuk 18 yaşında hata yapar diyoruz, ama 15 yaşındayken de verin milyon euroları diyoruz.

Yok öyle dava. Bu çocuk ihanet etmiştir. İlk gelen teklifte menajer kuklası olmuştur. Beşiktaş’ı da sorgusuz sualsiz taca çıkarmıştır. Yolu açık olsun.
Şimdi Rıdvan kıymetli oldu, geçen ay onu gömüyorduk.

Rıdvan'ın gidişinin hiç bir farkı yok, sözleşme yenilemeyerek kulübün elini zayıflattı hatta.

Yalandan üzgün pozları verince, taraftarla kötü ayrılmamış oldu
[ Son Düzenleme: 06 Ağustos 2022, 12:04:20 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Son zamanlarda okuduğum en doğru şekilde tespitler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Emrecan neden oynamıyor. Sol ayaklı diye mi? Transferler yapıldı, sistem değişti; şimdi o kadar yatırım yaptığımız adamın oynayabilmesi için Saiss'in oynamaması gerekiyor.

Çevrimiçi levitate

+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

Torino Emirhan İlkhanı niye açıklamadı halen ?
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi murat baltacı

Hiç birşeyin garantisi yok dostum ama batsuya 3.3 verdik lensi bedava senelerce besledik taliscaya verdiğin para boşa gitmez diye düşünüyorum penaltı kullanır gibi firikik atıyor adam bu kadroyu bozma talisca çok maç çözer
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Şimdi Rıdvan kıymetli oldu, geçen ay onu gömüyorduk.

Rıdvan'ın gidişinin hiç bir farkı yok, sözleşme yenilemeyerek kulübün elini zayıflattı hatta.

Yalandan üzgün pozları verince, taraftarla kötü ayrılmamış oldu
Rıdvanın bir sene daha kalıp sözleşmesini uzatıp on üstü rakamlara gitmesi gerekirdi ama emirhanla aynı şey değil iyisiyle kötüsüyle iki sene katkı verdi hatta nskala gibi adamın arkasında bekletildi asıl kondüsyon güç depolayip kendini göstereceği sene bu seneydi bence yapacak bişey yok yolu açık olsun.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Çağrı Öz

Herkes öğüt veriyor ama kimse nasıl yapılacağını söylemiyor. Sizler gerçek hayatlarımızda ne yapıyorsunuz çok merak ediyorum. En güzel işlerde çalışıp, en güzel yerlerde ikamet edip, en iyi şartlarda yaşıyorsunuzdur muhtemelen. Bu kadar mükemmeliyetçi insanlar bunları yapamıyorsa ya kendinize öğüt veremiyorsunuz ya da öğütlerinizde bir sıkıntı var demektir. Terzi kendi söküğünü diker bence.

Ben demiyorum ki şu zor zamanlarda futbol bile çileye dönüşsün ama arkadaş biraz da izan olur yahu. İnsan bir şey yazarken ufak da olsa "ulan ben ne yapıyorum" der ya. Sallayın yine ama biraz temkinli olun kardeşim. Bu uçsuz bucaksız özgüvenin gereği var mı?

Futbolun sanırım insanı iyi hissettirmesi biraz da buradan geliyor. Bol keseden akıl dağıtıyorsun, sistem, profesyonellik filan diye bir şeyler zırvalıyorsun ve bedavadan dopamin tavan yapıyor. Şu bilgisayar ekranından bile bazı iletilerden gelen dopamini hissedebiliyorsun. O derece bir kendini kaptırmışlık var.

Çevrimdışı Nazım Ar

Futbol takımı forumunda yazılanlar üstünden karakter tahlili yapan küçümser arkadaş da geldiğine göre tamamız, sezonu açabiliriz :D

Bırakın kardeşim istediğini yazsın insanlar saygı çerçevesinde, sonra in cin top oynuyor forumda öyle daha mı iyi?

Çevrimdışı Çağrı Öz

Futbol takımı forumunda yazılanlar üstünden karakter tahlili yapan küçümser arkadaş da geldiğine göre tamamız, sezonu açabiliriz :D

Bırakın kardeşim istediğini yazsın insanlar saygı çerçevesinde, sonra in cin top oynuyor forumda öyle daha mı iyi?

Abicim mesajı alıntılamaya bile korkuyorsun. Ben işte bu gerginliği anlamıyorum futbol denen şey için niye bu kasılıyorsunuz?

Sayfalarca geriden geliyorum ve öğütten başka bir şey yok. Herkes en iyisini kendisinin bildiğini iddia ediyor. Tamamı yönetim sanatı üzerine ders niteliğinde girdiler. Futbola dair kaç tane entry yazılmış bir bak bakalım. Yönetim bilimleri akademisi oldu burası! Bu forumun üyeleri fahri olarak ibf diploması almalı.

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimiçi murat

Bende bu kadar yönetim savunuculuğunu anlamıyorum.geldiklerinden beri yaptıkları hataların ardı arkası kesilmiyor.smzleşmelerin bağlayıcılığını  bu kadar hafife almak çok garip değil mi?yaptıkları hataların çoğu sözleşmelerle alakalı.birde avans verme kısmı var can yakan.profesyönel kulüp vs diye ortalarda dolaşıyorlar ama her işleri amatörce.tamam futbolcular hakemler federasyon ard niyetli de ,sen karşılığında ne yapıyorsun?

Çevrimiçi levitate

objektif olarak konuşuyorum en az 20 milyon euro

Çevrimdışı Nazım Ar

Abicim mesajı alıntılamaya bile korkuyorsun. Ben işte bu gerginliği anlamıyorum futbol denen şey için niye bu kasılıyorsunuz?

Sayfalarca geriden geliyorum ve öğütten başka bir şey yok. Herkes en iyisini kendisinin bildiğini iddia ediyor. Tamamı yönetim sanatı üzerine ders niteliğinde girdiler. Futbola dair kaç tane entry yazılmış bir bak bakalım. Yönetim bilimleri akademisi oldu burası! Bu forumun üyeleri fahri olarak ibf diploması almalı.

Neden korkayım kardeşim nasıl kolayıma gelirse öyle yazdım. Mesela benim iktisat diplomam var alanım da iktisat, ben yönetimi finansal konularda istediğim gibi eleştirebilir miyim? Ama hiç futbol oynamadım demek ki ne Ismael'e ne de Necip ve Kenan'a tek kelime etmemem lazım. Böyle bir mantık olabilir mi?

İnsanlar fikirlerini söylesin diye forumlar var, hoşumuza gitmeyen fikirle dalga geçmeden veya küçümsemeden, kimsenin özgüvenine saldırmadan karşıt fikrimizi ifade edebiliriz. Forumda Ismael kovulsun diyen de, Ronaldo gelsin diyen de Tolga Ciğerci alınsın diyen de, Çebiyi haklı bulan da beğenmeyen de bir arada yazabilmeli. Asıl ego sahipleri " x diyen adamla futbol konuşuyoruz" kafasında yazan kişilerdir. Burada hepimiz Beşiktaş'lıyız, belki tribünde belki Kazan'da omuz omuza durduk, saçma bulsak bile birbirimizi kırmadan yazılanları tolere edebiliriz değil mi?

Çevrimdışı DieForYou1903

Sözleşmesinin son senesi 3-5 bir şey bakmaksızın gönderip denayer alınabilir.27 yaşında Piyasa Değeri 14 milyon € halen boşta.Saiss ile çok iyi anlaşır.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Etiketler: