35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş
35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş Tarih : 01.05.2022 Saat : 16:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Erkan Özdamar - Samet Çiçek - Murat Engin Gözütok - Oğuzhan Aksu VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9317 defa] 35. Hafta Kayserispor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%50]
1 puan
0 [%0]
0 puan
4 [%50]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu oyun daha iyi diyorsun beğendin yani peki
Ya ne alaka, ben iyiz diye biseymi söyledim. Sadece senin kiyasin yanlis oldugunu ifade ettim, simdi rezil oynuyorsak, sergen ve önder ile rezilin rezilini oynuyorduk.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı goktasoktay

faul bu welintonun boynundan çekiyor sezonun özeti gibi
Net faul. Katılıyorum. Yalnız wellinton (...) neden topa eliyle vuruyor?

Çevrimdışı tolga1903

yok yahu olur mu  3 lü mükemmel yahu iyi bile ola bunu oynamaya  3 yeni stoper gerek daha defansta parayı bitirirsek golcü kanat işleri nasıl olacak başımıza belayı sarmak üzereyiz ve taraftara da maalesef bunu kabul ettircekler gbi duruyor

Hayır orta sahada da sürekli eksiksin gedson mu kotaracak orta saha dezavantajını? Bekler de 4lü bekleri bu arada herkes atladı ooo ridvan rosier diye de görüyoruz özellikle rosier bitik yani trabzon maçından sonra yok gidip gelemiyor devamlı. Eğer ki seneye 11 yeni 3lü oynamaya alışık futbolcu bulamayacaklarsa ya hoca yeni bir format bulmalı ya da teşekkür edilmeli öyle vidayla welintonla falan onlar olmayınca neciple falan olmuyor olmayacak da.

Çevrimdışı Talisca1903

Ya ne alaka, ben iyiz diye biseymi söyledim. Sadece senin kiyasin yanlis oldugunu ifade ettim, simdi rezil oynuyorsak, sergen ve önder ile rezilin rezilini oynuyorduk.
haklısın da bu oyun büyük takım oyunu değil biz top peşinde koşmayız topu koştururuz topu rakibe verip beklmeke nedir yıkarız karşı sahaya orada oynarız

Çevrimiçi Samet Demir

Bu yönetimin hala başarılıyız naraları atması kadar komik bir şey yok. Şu aleyhimize çalınan düdüklere baksak yeterli hiç bir şey yapamadıkları.
Çalınan düdükler ve oynadığımız takım Kayseri. Sen haftaya gör bal neler olacak.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

1-0 one gecmemiz gereken pozisyonda kaleci ile karsi karsiya olan Larin topu kalecinin uzerine vuruyor.

Kornere giden toptanda golu yiyoruz, Kayserili oyuncudan Maradona yaratiyoruz pozisyon devaminda 5 kisiyi calimladiktan sonra dedim bu kesin gol olur. Sagolsun dusuk IQ’lu bir diger oyuncumuz Welinton topa bilerek eliyle vuruyor. Tamam hakeme faulu gostermek istiyorsun ama topa ne diye elle vuruyorsun dengesiz.

Ridvan’in 4 metreden bos kale yerine auto yolladigi, Emirhan’in ortasinda Montero’nun 2 metreden topu auta yolladigi, ve son paslari veremedigiz diger sacma pozisyonlar. Vasat oynamamiza ragmen en az 2 farkli onde bitirmemiz gereken bir ilk yariyi daha geride kapattik. Sezonun ozeti gibi! Takim beceriksiz ve dusuk IQ’lu oyuncularla dolu. Bugun 4’lu savunma ile ciksaydik belkide daha rezil bir futbol olacakti sahada.

Hoca umarim sistemine uymayan her oyuncuyu gozunun yasina bakmazsizin kapi disari eder.

Çevrimdışı Talisca1903

1-0 one gecmemiz gereken pozisyonda kaleci ile karsi karsiya olan Larin topu kalecinin uzerine vuruyor.

Kornere giden toptanda golu yiyoruz, Kayserili oyuncudan Maradona yaratiyoruz pozisyon devaminda 5 kisiyi calimladiktan sonra dedim bu kesin gol olur. Sagolsun dusuk IQ’lu bir diger oyuncumuz Welinton topa bilerek eliyle vuruyor. Tamam hakeme faulu gostermek istiyorsun ama topa ne diye elle vuruyorsun dengesiz.

Ridvan’in 4 metreden bos kale yerine auto yolladigi, Emirhan’in ortasinda Montero’nun 2 metreden topu auta yolladigi, ve son paslari veremedigiz diger sacma pozisyonlar. Vasat oynamamiza ragmen en az 2 farkli onde bitirmemiz gereken bir ilk yariyi daha geride kapattik. Sezonun ozeti gibi! Takim beceriksiz ve dusuk IQ’lu oyuncularla dolu. Bugun 4’lu savunma ile ciksaydik belkide daha rezil bir futbol olacakti sahada.

Hoca umarim sistemine uymayan her oyuncuyu gozunun yasina bakmazsizin kapi disari eder.
Bu hocayla devam edersek seneyi de unutn artı yönetimle

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı Talisca1903

kayseri bitti bu fener 4 attı bunlara yenemezsek ayıp

Çevrimdışı Talisca1903

emirhan ışıl ışıl nazar değmesin

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Monteronun yedigi sari karta nedemeli, derbide yoksun simdi, mutlu oldunmu. Yine necipi görürüz savunmada
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi sEuL

Monteronun yedigi sari karta nedemeli, derbide yoksun simdi, mutlu oldunmu. Yine necipi görürüz savunmada
Rezil oynuyor ama boyle sacma kartlara kesinlikle bi ceza olmali.

Ilk yarida da Rosier salak gibi duduk calindiktan sonra gitti topa vurdu. Hakem sari gosterse hicbir sey diyemezsin ve haftaya derbiyi kaciracaksin. Bu oyuncularin profesyonel olduklarina inanmak gercekten cok zor

Çevrimdışı Talisca1903

çıkarma batsı ya hücumdaki tek diri adamı çıkardı
[ Son Düzenleme: 01 Mayıs 2022, 17:35:37 Talisca1903 ]

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Talisca1903

hahahaa ne oldi kayseri triplere giryordunuz Beşiktaş ulan bu ölüsü yeter

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bilerek gördü Rosier. Maçın başından beri kovalıyordu zaten.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Talisca1903

mert çetin çıktı kayserinin defans patladı

Çevrimdışı mrred

Atiba varken atiba oynar.

Net.

Pjanic denen adam Türkiyeye bir daha gelmesin.

Ağız dolusu küfür etmek istiyorum o adama . Sene başından beri ısrarla yazmamın sebebini artık herkes görmüştür.

Bu arada rıdvan bek değil sol ön oyuncusu. İlk yarıdaki çalımından herkes görmüştür.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Rosier'in olmaması kötü oldu fener maçında

Etiketler: