29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 14.03.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Serkan Ok - Candaş Erbil - Mustafa Kürşad Filiz

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18941 defa] 29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
1 [%16.7]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi Samet Ç

Yani bu kadroya anlam vermek imkansız. Kenan nedir, Josef'in ölüsü oynar ama nedense geldiginden beri bi Josef takikligi cidden anlam veremiyorum. Önce 8 numaraya çekti şimdi de hazır değil diyerek ilk kesik yiyen Josef. Her ne kadar delirtseler de Larin ya da Batshuayi oynamalıydı ön tarafta.
Güven bir sürpriz olmazsa kayıpları oynar bu maç bir sürü eleştiri alır maçtan sonra adam oyuncu kaybetme uzmanı oynatacaksın madem Kenan'ın yerine sol öne at deplasmanda iki tane stoperin kucağına atma.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Vida'nı  karşısında Mostafa oynayacak. İddia ediyorum 1 tane dahi kafa topu alamaz ayrıca hakem de çanak tutar, sahada fena dayak yer.

Çevrimiçi Samet Ç

Güven bu sene 5 gol attı üçü sol kanatta oynarken sol kanat oynadığı maç sayısı kupa maçı hariç 9 aldığı süre 308 dakika.

Çevrimdışı Talisca1903

Yine herkes başlamış negatif konuşmaya Josef hariç çokta sıkıntılı bir kadro değil Mustafa Necip vidayla baş edemez Güven de maymuna çevirir Marcaoyu aşırı derecede umutluyum bu maçtan takar geçeriz Saldır Beşiktaş’ım

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenk Tosun sezonu kapatmış, yani tam bizlik olmuş.

Çevrimiçi sEuL

Güven bu sene 5 gol attı üçü sol kanatta oynarken sol kanat oynadığı maç sayısı kupa maçı hariç 9 aldığı süre 308 dakika.
Sol kanadimizda gelecek vaat eden sezonun flas isimlerinden genc Kenan var. Derbi’yede Kenan ile ciktigimiza gore Kenan’in Onder beyin prensi olduguna inandim artik ben.

Çevrimdışı tolga1903

Marcao nelsson ikilisini güven zorlayabilir mi bilmiyorum kağıt üstünde hiç iç açıcı kadromuz yok şu pjanic ve nkudu sakat kaldılar heralde neyse vurduğumuz gol olsun.

Çevrimiçi sEuL

10 dakikadir Kenan’a ettigim kufurlerin haddi hesabi yok. Hava topu yok, top kontrolu yok, pas yok, sut yok, kosamiyor bile lan bu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi levitate

kenan o kadar çok top ezdi ki
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu an takımda en gereksiz ne yaptığını anlamadığım oyuncu Teixeira

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı fatihsahin

Kenan ne yapıyor
Alex ne yapıyor

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necip'in en iyi oynadığı pozisyon stoper. Yersen...
Adam içinden geçti.

Çevrimdışı Liquidator

Alın işte yedik. Ulan bu neyin inadı be??? Kim bu kenan?? Ne diye alırsın ilk 11 e??

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tolga1903

Eeee hadi oynayalım oynayalım dediniz bu mu oynadığınız top takım? Necip sen napiyon abi

Çevrimdışı blackeagle35

Yahu Bilicle birlikte bu takimin başına gelmiş facialardan biridir bu Önder hoca

Çevrimiçi bjkozy

Haftanin alayi oluruz bu gidiste

Çevrimdışı fatihsahin

Haftanin alayi oluruz bu gidiste
Olduk bile

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı tolga1903

Korkak karaktersiz aptalca futbol. Klasik eli ayağı titreyen önüne pas veremeyen saçma sapan takım

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Mac tam bekledigim gibi basladi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Önder'im anlatsın maçtan sonra, ilk 10 dakikanın son 3 dakikasının 30. saniyesinde....

Çevrimiçi sEuL

Teknik heyete ve bu teknik heyete takimi emanet eden yonetime gelsin bu gol.

Anadolu takimlarinin madara ettigi Gs’ye karsi bi bok oynamiyoruz.

Etiketler: