26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay Tarih : 19.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Hakan Yemişken - Yusuf Bozdoğan - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay  [Okunma sayısı 10785 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
2 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi Necmi

Şu işe bakın takım galip gelmiş mutlu olan tek kişi yok

Çevrimiçi sEuL

Yalnız Kerem gerçekten çok kötü bir futbolcu.

Bir oyuncunun degerlendirilebilmesi icin elinde iyi bir done olmasi gerektigini savunurum hep. Kerem icin yeterli bir veri yok elimizde aslinda ama ne kiralik gittigi takimlarda varlik gosterebilmis nede su 3 maclik seruveninde bir isik gosterebildi bizlere ilerisi icin. 21 yasina gelmis, gencte sayilmaz artik - bu kadar agir olmasini bir turlu anlayamiyorum, fizik/kondisyon olarakta cok yetersiz, sanki 40 yasindaymis gibi cocuk 45 dakikayi kaldiramiyor. Birde kac mactir sacma sapan pozisyonlarda kendini yere birakiyor, faul calinmadigini gorunce hemen ayaga kalkmasini beklersin ama yerde yatmaya devam edip okuzun trene baktigi gibi pozisyonu yerde yattigi yerden takip ediyor. Artik kiralikta gonderilmemesi gerektigini dusunuyorum, sene sonunda sozlesmesini fesh edip kendisine ilerisi icin basarilar dilenmeli. Ama Onder gibi insanlarin 20 yildir alt yapida teknik direktorluk yaptigini dusununce ve Kerem gibi yetersiz oyunculari ovup yeni transferimiz diye aciklamalarini dinleyince Kerem'inde daha bu klupten cok para kaldiracagini dusunuyorum.

Çevrimiçi Necmi

Josef kötü denmişti sahanın en fazla top kapan ismi olmuş

Çevrimiçi levitate

maçı izlemeyi unuttum nasıldık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

maçı izlemeyi unuttum nasıldık

Hayatimizdan bi 90 dakika daha calindi, sansli gunundeymissin. Tebrikler

Çevrimiçi Necmi

Bir oyuncunun degerlendirilebilmesi icin elinde iyi bir done olmasi gerektigini savunurum hep. Kerem icin yeterli bir veri yok elimizde aslinda ama ne kiralik gittigi takimlarda varlik gosterebilmis nede su 3 maclik seruveninde bir isik gosterebildi bizlere ilerisi icin. 21 yasina gelmis, gencte sayilmaz artik - bu kadar agir olmasini bir turlu anlayamiyorum, fizik/kondisyon olarakta cok yetersiz, sanki 40 yasindaymis gibi cocuk 45 dakikayi kaldiramiyor. Birde kac mactir sacma sapan pozisyonlarda kendini yere birakiyor, faul calinmadigini gorunce hemen ayaga kalkmasini beklersin ama yerde yatmaya devam edip okuzun trene baktigi gibi pozisyonu yerde yattigi yerden takip ediyor. Artik kiralikta gonderilmemesi gerektigini dusunuyorum, sene sonunda sozlesmesini fesh edip kendisine ilerisi icin basarilar dilenmeli. Ama Onder gibi insanlarin 20 yildir alt yapida teknik direktorluk yaptigini dusununce ve Kerem gibi yetersiz oyunculari ovup yeni transferimiz diye aciklamalarini dinleyince Kerem'inde daha bu klupten cok para kaldiracagini dusunuyorum.
bir oyuncu kötü oynayabilir üç maçta onüç maçta oynayabilir bu önemli değil ama biri futbolcumu değilmi beş dakikada anlaşılır ben keremle kenana kötü futbolcu bile diyemiyorum çünkü futbolcu değiller şans eseri buralara gelmişler

Çevrimiçi levitate

Hayatimizdan bi 90 dakika daha calindi, sansli gunundeymissin. Tebrikler
teşekkür ederim

nasıldı yine yan pas langırt futbolu + at ghezzale bir şeyler yapsın taktiği mi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

gol beklentimiz 4.05 diyorlar nasıl ya

Çevrimdışı ardiles

Ligin dibindeki hicbir takima karsi oyun ustunlugunu alamadik. Allah’tan puan cetvelinde Gs’ye nazaran iyi durumdayiz, yoksa onumuzdeki haftalardaki mac programina gore Gs’nin dusmus oldugu durumdan daha kotu durumlara dusebilirdik.

Soyle bi bakiyorum onumuzdeki 6 haftalik programa, Sivas, Gs, Ts deplasmanlari icerdede Basaksehir, Hatay ve Alanyaspor ile oynuyoruz. Bu maci aldik aldik, onumuzdeki 6 haftada 3 puan bile toplayamayabiliriz.

Beşiktaş etiket kulüptür. Alt sıra takımları bizi yenip moral bulmaya çalıştı. En kötü oyunu kilitleyip beraberlik almaya çalıştılar. Bizim fikstürümüz asıl şimdi rahatladı. Bundan sonra renkliler ve özellikle Gs düşünsün. Onlar da hedef kulüp

Çevrimiçi sEuL

bir oyuncu kötü oynayabilir üç maçta onüç maçta oynayabilir bu önemli değil ama biri futbolcumu değilmi beş dakikada anlaşılır ben keremle kenana kötü futbolcu bile diyemiyorum çünkü futbolcu değiller şans eseri buralara gelmişler

Aynen, bazen bir oyuncuyu 5 dakika izlersin - topu alisi, kontrol edisi, pas verisi, sahada durusu ile ya bu adam futbolcu dersin. Kenan - Kerem gibi oyuncular duz oyuncu yada rotasyon oyuncusu kategorisine bile giremezler. 2. lig icin bile seviyeleri tartisilir.

Çevrimiçi Necmi

Aynen, bazen bir oyuncuyu 5 dakika izlersin - topu alisi, kontrol edisi, pas verisi, sahada durusu ile ya bu adam futbolcu dersin. Kenan - Kerem gibi oyuncular duz oyuncu yada rotasyon oyuncusu kategorisine bile giremezler. 2. lig icin bile seviyeleri tartisilir.
ne ikincisi amatör kümede bile kimse oynatmaz bunları mahalede maç yapsan takım kurarken bunları takımında istemezsin insan mahalle maçını bile sonuçta kazanmak için çıkıp oynuyor

Çevrimiçi Necmi

Güven geç vererek alexi ofsaytta bırakmış herhalde

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu kadar kötü orta sahamız varken Gedson'u biz neden rizeye hediye ettik.
Gelseydi de takıma alışsaydı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocayı şu belirsiz süreç çok yıpratmış. Jest ve mimikleri de hiç iyi değil.
Açıklamalarını gördükten sonra çok üzüldüm.
Umarım hocayı kafa olarak kaybetmeyiz.

Çevrimdışı solar

Yani taraftarın büyük bir kısmını kendisinin başarısız olması takımın kazanmasından daha çok tatmin ediyor, bu kadar dayanabilmesi bile bir başarı.
Kazandık ki forum bile sakin, yoksa millet sıraya girerdi zehir zembelek fikirlerini belirtmek için.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Takım kupa harici sezonu kapatmış, kendisinin alt yapı etiketi var , sezon sonu niye şampiyon olamasın diyecek yok yani bence hoca için avantajlı bir durum var. Kafa olarak neyi kaybedecek, yıpranacak ne var onu anlamadım. Demek ki şampiyonluk mücadelesi versek stadın çatısına falan çıkacak mazallah. Kadro, oyuncu değişiklikleri, taktik vs. konusunda baskı yemiyorsa eğer, kendisinden ricam pamuklara sardığı Beşiktaşımızı seviyorsa bıraksın Beşiktaşı.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

onun için belirsiz süreç falan yok yıprandıysa kaldıramadığındandır kimse ona koltuk senin dememiştir vekaleten geldi duruyor işde beklenti yarattıysa kendi sorunu sezon sonuna kadar takımın başında kalması onun için lütuftur göstersin kendini beşiktaş olmasa başka takımda kendine yer bulur

Çevrimiçi Necmi

Yani taraftarın büyük bir kısmını kendisinin başarısız olması takımın kazanmasından daha çok tatmin ediyor, bu kadar dayanabilmesi bile bir başarı.
Kazandık ki forum bile sakin, yoksa millet sıraya girerdi zehir zembelek fikirlerini belirtmek için.
kazandıkta mutlu olan tek kişi varmı acaba kimse beşiktaşın düşmanı değil burda hoca kimki başarısızlığı tatmin etsin takımın durumu ortada kimse kendini kandırmasın bu hocayla ligde ne yapacağımızın hiç önemi yok artık kupada yürüyebilecekmiyiz gol atamıyor takım bu haftayı saymasak pozisyona giremiyor

Etiketler: