26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay Tarih : 19.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Hakan Yemişken - Yusuf Bozdoğan - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay  [Okunma sayısı 11070 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
2 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 19.02.2022
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Volkan Bayarslan - Hakan Yemişken - Yusuf Bozdoğan - Çağdaş Altay
VAR : Yaşar Kemal Uğurlu - Serkan Ok - Burak Pakkan
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Irakleio

Zar zor 1-0 öne geçip sonra 40 dakika karşımızda Man City var gibi baskı yeriz. Gerisi Ersin'in ellerine kalır.
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

1 Puandan fazlası hayal
Bundan sonraki 6 haftada  5-6 puan toplarsak öpüp başımıza koyalım.

Bundan sonraki 6 haftada  5-6 puan toplarsak öpüp başımıza koyalım.

Önder Karaveli: İkinci yarı 6 maç oynadık kaybetmedik dersek kulağa hoş geliyor.

Fazla bile söyledin 5-6 puan takımın başında ki adamın zihniyeti bu.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Ya lig bitmis halen Kenan’i oynatiyor herif. Oynat Emirhan’i iste ne ugrastiyorsun bizi kenan’la. Hafta sonu bi futbol keyfimiz var diyorduk icine ettiler daha ligin ortasina gelmeden, sivama evresinide gectik bu artik next level.

Sezonun icine eden buyuk ikili Weli-Vida’yida ayiramadik. Sonra Serdar sen neden imzalamiyorsun kardesim, Serdar salak mi?
[ Son Düzenleme: 19 Şubat 2022, 19:06:50 sEuL ]

Çevrimiçi tolga1903

Hocam ya necip stoper en iyi orda oynuyor demedin mi? Gerçekten josef varken şu necip'e ne gerek var merkezde ya

Çevrimiçi mayguntr

Ligin son siralarindan altay'a karsi necip-josef orta sahasi, defansif forvet kenan.

hoca cidden ben buranin adami degilim diyor. gun be gun destekci kaybediyor, kendisinin sucu tamamen.

Çevrimdışı Talisca1903

adamlarda 40 lık ibrahim ,özgür felan oynuyor oynadığımız futbola bak rezalet
[ Son Düzenleme: 19 Şubat 2022, 19:20:30 Talisca1903 ]

Çevrimiçi tolga1903

Seni futbolcu diye alanı da oynatanı da bıktım ulan artık santrafor bu adam 0 gol atmış kepaze ayak içi köşeye vuramıyor ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

Önder’i savunanların sadece puan ortalaması lafı vardı 2-3 haftaya oda kalmayacak :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

Alt lig sonuncusu gibi top oynuyoruz

Çevrimiçi mayguntr

Önder’i savunanların sadece puan ortalaması lafı vardı 2-3 haftaya oda kalmayacak :)
Onder'i puan veya oyun icin savunanin aklindan suphe ederim ben. Genc oyuncu oynatir seneye iki uc oyuncu kazaniriz diyodum ben, onu da yapmiyor artik. Su an cidden random bir insani orada oturtmakla Onder hocanin orda olmasinin bir farki yok. Hatta random biri daha iyi oyun oynatabilir.

Çevrimiçi sEuL

Rezil futbol devam ediyor, daha ligin bitmesine 13-14 hafta arti kupa maclari var. Allah rizasi icin bu Onder ile daha fazla vakit kaybettirmeyin Besiktas’a, getirin kimi getiriyorsaniz artik takimin en azindan ne oynamaya calistigi belli olsun.

Çevrimiçi tolga1903

Bıktım şu ghezzal'ın saçma sapan içeri orta mı açıyor ne halt yiyor anlamsız doldurmalarından yeter arkadaş dalga mı geçiyorsun

Çevrimdışı Talisca1903

Bıktım şu ghezzal'ın saçma sapan içeri orta mı açıyor ne halt yiyor anlamsız doldurmalarından yeter arkadaş dalga mı geçiyorsun
arkasında bek yok yanında paslaşacak orta sahası yok topu verse tutacak golcüsü yok garibim ghezzal ne yapsın uğraşıp duruyor tek başına

Çevrimiçi tolga1903

arkasında bek yok yanında paslaşacak orta sahası yok topu verse tutacak golcüsü yok garibim ghezzal ne yapsın uğraşıp duruyor tek başına

Rosier varken de her maç saçma sapan 4 5 kez şu denemeyi yapıyor vuran yok işte o doldurmalarına takım bitik neyi zorluyorsun

Çevrimiçi Necmi

Rosier varken de her maç saçma sapan 4 5 kez şu denemeyi yapıyor vuran yok işte o doldurmalarına takım bitik neyi zorluyorsun
onuda yapmazsa ne yapacak başkalarının beceriksizliğinden ghazzelimi suçluyorsun

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Nasıl gol atmayalım diye çıkartılmış bir kadro ilginç.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Talisca1903

josef güveni döver devre arası

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herkesin aklında tek soru: Ligi kim bu kadar uzattı? Beşiktaş tarihinde bu kadar erken kapanan bir lig marotonu yoktur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Vallahi bu kerem 3.lig seviyesi her genç adam oynayacak diye bir kural yok Serdar stopere Weli yada Atiba sağbek yapılabilir Ghezzal bitti tek başına bunu  bile göremiyor hocamız

Etiketler: