24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor Tarih : 06.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Serkan Ok - Osman Gökhan Bilir - Adem Cinek VAR : Özgür

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor  [Okunma sayısı 16930 defa] 24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%85.7]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi sEuL

Herkes birbirine el kol hareketi yapiyor takimda, bosta oyuncu yok diye yada organize pres yapilmayinca.

Çevrimdışı tolga1903

Rakip kenar oyuncularını bu dizilişte durduramiyoruz hoca muhtemelen dönecek devre arasına kadar dayanabilirse takım ama yüksek ihtimal devre gelmeden yeriz

Çevrimiçi sEuL

Şu carşı belasindan nezaman kurtulacagiz? Basladilar yine lay lay lom,  musallahtasi, kartol gol gol.
Ne guzel tribunlerden defolup gitmislerdi. Stad acildiginda muazzam atmosfer vardi, baski vardi. Sonra geri gelip herseyin icine ettiler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben Can'ı hiç beğenmiyorum. Sene sonu umarım opsiyonu kullanmayız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı levent14

Vida yeni sözleşmede 3 milyonlar istemeye utanmıyormu acaba şu performansindan sonra..Topa vurmayı unutmuş adam

Çevrimiçi levitate

Vida yeni sözleşmede 3 milyonlar istemeye utanmıyormu acaba şu performansindan sonra..Topa vurmayı unutmuş adam
uzaklaştırmayı bile beceremiyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ne guzel tribunlerden defolup gitmislerdi. Stad acildiginda muazzam atmosfer vardi, baski vardi. Sonra geri gelip herseyin icine ettiler.
Passolig bahanesi ile stada gelmiyorlardi, yeni staddakk iki sampiyonluktan sonra geri döndüler tüm atmosfer bozuldu, gece yil korona sebebi ile tribünler bosken yine sampiyon olduk. Su igrenc atmosfere bakarmisin kendi kendilerini eglendiriyorlar, hem hakem hem rakip takim icin cok rahat bir deplamsan, bizim topculara faul yapilinca lay lay lom devam, rakip gole gidiyor lay lay lom devam
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu orta saha ile gol atmamız çok zor. Hücum edemiyoruz zaten.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Takım pasifize oldu şu saçma sapan sisteme devre arası dokunuş gelmezse hoca artık sorgulanmaya başlar. Sahaya emirhan can falan atıyorsun karşında poli fernando var yapma gözünü seveyim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Antalya oynuyor biz izliyoruz. Montero kritik müdahalelerde bulunmasa çoktan maç 2-3 olmuştu Antalya adına  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Ridvan'ın orta kalitesi haftalardır iğrenç seviyede bu şekilde mi gitmek istiyorsun avrupa'ya rıdvan?

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Önder karavelilin kacinci maci, hala takima hicbirsey katamadi. Güzel konusmakla olmuyor bu isler

Çevrimiçi levitate

top beklere geliyor kafayı kaldırıyorlar kimse yok

Çevrimiçi levitate

ersin helal valla 4 kez ipten aldı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Önder Karaveli diye idareten birini koydular. Çok güzel izliyor maçı, Sergen'i hiç aratmıyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Ortalar kime Allah askina, kafayi kim vuracak? Bats sezon basindan beri kafayla bir gol atabilmis mi? Ne calisti bu takim 2 haftadir
[ Son Düzenleme: 06 Şubat 2022, 19:35:26 sEuL ]

Çevrimiçi kahyaoglueren

Takımda kim ne yaptığını bilmiyor. Herkes birbirine bir sey anlatma derdinde.

Çevrimdışı tolga1903

Neyi kimle yapmaya çalıştığımızı anlamıyorum duran toptan gol bulursak şükür edelim

Çevrimiçi levitate

batsu kafasıyla top bile kontrol edemiyor

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Takim gol pozisyona girerken bile hic heycanim yok, gol atsak bile sevinesim yok

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu sezonun en net penaltisi belki ama vermediler,

Çevrimiçi levitate

gedson şu maça çok iyi gidermiş...

Etiketler: