Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 363400 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

İlk 11 de daha önceki hocalar olsa derbiye serdar ve emirhan olmadan başlardık. Pjanic, alex, necip ve atiba varken hemde. Bu bile cesaret örneğidir.

İlk penaltı atılırken kenardan ghezzalın penaltıyı kullanması gerektiğinide söylemiş. Bu tavrınıda önümüzdeki maçta bats ı 11 e koyacak mı yoksa batsa ceza verip yedek mi oturtacak, bu konuda ne kadar samimi göreceğiz.

Biz taraftar olarak bazen eleştirme işini abartıyoruz. Gençler oynamıyor neden oynatmadın diyoruz. Oynadığı zamanda farklı yerlere takıyoruz.

Adam bize gol atacak forvet lazım demiş. Eksikliğin farkında en azından.

İlerde top tutacak oyuncu yok. Gol atacak oyuncu yok. Biz yok 3lü oynuyoruz yok 4lü oynuyoruz bunun mukayesesini yapıyoruz.

Bu arada Emirhan dün 2 - 3 tane orta sahadan çok güzel top kesti atamadılar. Larin karşı karşıya kaçırdı. Derbide bu pozisyonları değerlendirecek adamın olmazsa tüm sistem bozuk gözükür.

Hocanın herşeyi iyi mi tabikide değil. Fakat bence saygıyı ve desteği hak ediyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı solar

Abi hadi ghezzal aksıyordu dielim , ne die alex veya pjanici oyuna alıp fb yi iyice tedirgin etmedi, neciple kenanla can ile mi galip geleceğiz. Bilmiyorum ben hocaya da yönetime de ısınamadım, hoca sanki romantik taraftara oynuyor yönetim zaten baş ağrısı, son olarak da galip gelip hiç değilse avrupaya katılma şansımız olabilirdi artık bu bile hayal.

Fenerbahçeyi bilmem ama bu maçta Alex veya Pjanici görmek beni tedirgin ederdi.

Çevrimdışı goktasoktay

Abi hadi ghezzal aksıyordu dielim , ne die alex veya pjanici oyuna alıp fb yi iyice tedirgin etmedi, neciple kenanla can ile mi galip geleceğiz. Bilmiyorum ben hocaya da yönetime de ısınamadım, hoca sanki romantik taraftara oynuyor yönetim zaten baş ağrısı, son olarak da galip gelip hiç değilse avrupaya katılma şansımız olabilirdi artık bu bile hayal.
Ben olsam, ben de alexi sokmazdım oyuna. Sezon başından beri maaş yükünden başka bişey değil doğrusu.

Çevrimdışı goktasoktay

İlk 11 de daha önceki hocalar olsa derbiye serdar ve emirhan olmadan başlardık. Pjanic, alex, necip ve atiba varken hemde. Bu bile cesaret örneğidir.

İlk penaltı atılırken kenardan ghezzalın penaltıyı kullanması gerektiğinide söylemiş. Bu tavrınıda önümüzdeki maçta bats ı 11 e koyacak mı yoksa batsa ceza verip yedek mi oturtacak, bu konuda ne kadar samimi göreceğiz.

Biz taraftar olarak bazen eleştirme işini abartıyoruz. Gençler oynamıyor neden oynatmadın diyoruz. Oynadığı zamanda farklı yerlere takıyoruz.

Adam bize gol atacak forvet lazım demiş. Eksikliğin farkında en azından.

İlerde top tutacak oyuncu yok. Gol atacak oyuncu yok. Biz yok 3lü oynuyoruz yok 4lü oynuyoruz bunun mukayesesini yapıyoruz.

Bu arada Emirhan dün 2 - 3 tane orta sahadan çok güzel top kesti atamadılar. Larin karşı karşıya kaçırdı. Derbide bu pozisyonları değerlendirecek adamın olmazsa tüm sistem bozuk gözükür.

Hocanın herşeyi iyi mi tabikide değil. Fakat bence saygıyı ve desteği hak ediyor.

İmzamı atarım..

Çevrimiçi Necmi

fener çok atlatik dediğin oyuncularla oyunu fenere kaptırırdık değişikliklerle top göstermedik fenere pjaniç ile alex in neresi feneri tedirgin edecek necipi almayıp savunmaya kimi alacaktık kenan takımın en iyisiydi mevkisinde ilk kez oynadığı halde bana bir an bile rosieri aratmadı penaltıda yaptırdı o olmasa yenilecektik canda iyiydi dediğin oyuncular kötü oynasa tamam diyeceğimde gayet iyi oynadılar avrupaya gelince biz o işi daha hoca değişmeden bitirmiştik emin ol yönetimde bayram ediyordur geldiklerinden beri zaten avrupaya gitmeyelim diye herşeyi yaptılar şl ye direk katılmadığın sürece avrupa delik bir kuyu sürekli para yutuyor bunu böyle gördüklerini düşünüyorum
Ben 7-8 hafta önce söyledim avrupa şansımızı kaybettik diye en azından yeni hoca ligi tanır takımı tanır bu sene gitti seneyi kurtarırız
Hoca şansı hak ediyor beşiktaşı ne olduğunu bilerek oynatıyor büyük takım böyle oynar kaybedeceksekde savaşarak kaybederiz golü yedikten sonra dakika olmadan penaltı yaptırdık takım refleks gösteriyor sahada kavga ediyor takım hakemin üstüne yürümese vara falan gitmeyecek hoca geldiğinden beri takım sahada sert tepki veriyor kim oynarsa oynasın sahada benim istediğim özlediğim beşiktaş var

Çevrimiçi levitate

ts elendi bizim avrupaya gitme ihtimalimiz kalmadı :ı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

ts elendi bizim avrupaya gitme ihtimalimiz kalmadı :ı
varmıydı 🤔

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

%4.5
hee o şans hala var üstteki takımlar iflas eder ligden çekilir bizde avrupaya gideriz olasılık var yani 😂

Çevrimiçi murat baltacı

Bu arada hakemde iyiydi fener maçlarında böyle hakem görmeyeli çok oldu Fırat'ı Cüneyti halili palabıyık falan canımızı okudu adi herifler
Abi buna şükür diyorum iki penaltı çalmak kolay iş değil elbette kartları takdir haklarını fenere kullandı ama senelerdir öyle hakemler görüyorum ki fener maçlarında bize mücadele bile ettirmiyorlar buda kötünün iyisi işte.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Nartallo

Yıllar sonra Avrupa'ya gidemedik...

Beşiktaş'ın Avrupa kupalarına katılamaması utanılacak bir durumdur, fakat utanan, yüzü kızaran ne bir yönetici, ne bir hoca, ne de bir futbolcu var gördüğüm kadarıyla...

Giresun ve Kasımpaşa maçlarını kazanabilsek veya iki penaltı aldığımız Fener maçını kazansak şimdi potada olacaktık ama bu maçları kazanmaktan aciz hocayla yeni sezona gireceğiz...

Çevrimiçi murat

Geçen sene en öne platform kurup kupayı kaldıranlar  yakında stada giremeyecekler bu gidişle.

Çevrimiçi Samet Demir

Geçen sene en öne platform kurup kupayı kaldıranlar  yakında stada giremeyecekler bu gidişle.
Başarıyı sahiplendikleri gibi başarısızlığıda sahiplensinler. Onurlu olmak bunu gerektirir.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Başarıyı sahiplendikleri gibi başarısızlığıda sahiplensinler. Onurlu olmak bunu gerektirir.

Hiçbiri ortada yok. "Hakkımızı ara" diyeni de kovmaktan beter ediyorlar.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Beşiktaş'ın Avrupa kupalarına katılamaması utanılacak bir durumdur, fakat utanan, yüzü kızaran ne bir yönetici, ne bir hoca, ne de bir futbolcu var gördüğüm kadarıyla...

Giresun ve Kasımpaşa maçlarını kazanabilsek veya iki penaltı aldığımız Fener maçını kazansak şimdi potada olacaktık ama bu maçları kazanmaktan aciz hocayla yeni sezona gireceğiz...
Şu tabloda takımın başındaki "takıma bu sene futbol oynatmak için gelmiş tek hocaya" aciz demek de pek olmamış bence.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

O verdikleri beleş biletler yerine parası ile gelen seyirci olsa şu anda aleylerine marşlar dinliyor olurduk. Bu tek tük çıkan seslerden bile rahatsız oluyorlarsa o zaman kaçar giderledi. Zaten şu sıralar aday olmayı düşünmediği kulislerde konuşulan bir başkana sahibiz :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

koskoca sezonun faturasını giresun ve kasımpaşa maçlarınamı kestin 🤔 iki penaltı kazandığımız maçta penaltı atamamak hocanınmı suçu tam tersi saldırıp kazanacak oyun oynatılmış ama gerisi oyuncunun becerisi olmayınca olmuyor

Çevrimiçi murat

Güncel fizik durumumuz sezon başında olsaydı son 20 dakikada kaybettiğimiz puanları kaybetmezdik. Ligi 2. Bitirirdik. Neden 1. Bitiremezdik hepimiz biliyoruz.

Çevrimdışı Nartallo

koskoca sezonun faturasını giresun ve kasımpaşa maçlarınamı kestin 🤔 iki penaltı kazandığımız maçta penaltı atamamak hocanınmı suçu tam tersi saldırıp kazanacak oyun oynatılmış ama gerisi oyuncunun becerisi olmayınca olmuyor

Muhakkak 38 maçın faturası iki maça bağlanmaz da yeni gelmiş bir hocanın şu maçları aldırması, bizi potada tutması lazımdı.

Saldırıp kazanacak oyunu ben göremiyorum, bolca uzun top atıyoruz, arkasından pres ve faul yapıyoruz, oyun namına benim gördüğüm herhangi bir şey yok.

Çevrimdışı Talisca1903

Muhakkak 38 maçın faturası iki maça bağlanmaz da yeni gelmiş bir hocanın şu maçları aldırması, bizi potada tutması lazımdı.

Saldırıp kazanacak oyunu ben göremiyorum, bolca uzun top atıyoruz, arkasından pres ve faul yapıyoruz, oyun namına benim gördüğüm herhangi bir şey yok.
60 da Bats çıkınca o oyunda kalmıyor piyasada çünkü basacak adam yok ilerde
her maç 60 da çıkarıyor Batsı tek başına ilerde uğraşıp didinen bir forvet var adam saç baş yolduruyor tamam da bizde bu adama göre bir oyun oynamıyoruz kaç pozisyon hazırlıyoruz ki uzun at Batmana uğraşıp didinsin bassın dönenleri  topla

Dayanamadım yazdım Şimdi Necmi Abi ve Samet kazma kürekle gömmeye gelir beni :lol: :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gecikmiş adalet, adalet değildir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

dostum takımda kondisyon denen şey yoktu kim gelirse gelsin bunu üç dört maçta sağlayamaz bence yapabileceğinin en iyisini yaptı ikinci yarının son etabında takımı kondisyon olarak bu seviyeye çıkartabildiyse bence büyük iş yaptı uzun pas sözünede katılmıyorum bunun için savunmada olman lazım biz ismaelle savunma yapmıyoruzki ikinci yarı biz feneri sahasına hapsettik bolcanada pozisyon bulduk oyuncu beceriksizliği yüzünden hoca suçlanmazki 5-0 bitecek maç 1-1 bitti iyi bir dorvetimiz olsaydı şimdi ismael büyük hoca diye konuşuyorduk üçlü savunma gibi ters bir sistemi hemde stopersiz oynatmış başarılıda olmuş bir hoca bu eleştiriyi hak ediyormu ben hoca eleştirmek için kendi kuracağı kadroyu görmek isterim şu anda gördüğüm oyuncu kapasitesi dışında beşiktaşın beşiktaş gibi oynadığı biz önderi getirdiğimiz anda avrupa kupa şansını kaybetmişdik devre arası ismael gelse durum çok farklı olurdu sahadaki beşiktaş bunu gösteriyor
İsmael gelecek sene şansını hak ediyor yeni bir hoca ile bunuda kaybederiz bize beşiktaşın büyüklüğünü bilen başarıya aç hoca lazım beşiktaştan ayrıldığı gün beşiktaşın adını unutan hoca lazım değil
Hocalar gider gelir aslolan beşiktaştır

Çevrimiçi Necmi

60 da Bats çıkınca o oyunda kalmıyor piyasada çünkü basacak adam yok ilerde
her maç 60 da çıkarıyor Batsı tek başına ilerde uğraşıp didinen bir forvet var adam saç baş yolduruyor tamam da bizde bu adama göre bir oyun oynamıyoruz kaç pozisyon hazırlıyoruz ki uzun at Batmana uğraşıp didinsin bassın dönenleri  topla

Dayanamadım yazdım Şimdi Necmi Abi ve Samet kazma kürekle gömmeye gelir beni :lol: :lol:
biz seni gömmüyoruzki sende bizim gibi beşiktaş nasıl daha iyi olura kafa yoruyorsun buna anca saygı duyulur aynı şeyi düşünsek buranın ne anlamı kalır blok oluşturur yazarız burası varki tartışalım fikirler çarpışsın en iyi fikir zaten okuyanlar tarafından hakkı verilir biz sana şenolun hocalığını söylemiyoruz sana göre iyidir bana göre kötüdür bu bakış açısı ama adamlık bakış açısı değildir adam olmayan kişiye göre değişmez camianın gözünün içine baka baka yalan söyleyen biri bir daha bu camiada olmaz oldurmaya çalışırsan bir sene ve milyonlarca lira tazminat kaybedersin şenolu getirmek bu yönetimin yapacağı en büyük hata olur kamyon dolusu hata yapmış insanlardan bahsediyorum
Ben burda kimseyi gömmem kendi fikrimi söylerim zaman benim fikirlerimin ne kadar doğru yada yanlış olduğunu gösterir benim için esas olan burdaki kişiler değil beşiktaşın menfaatleridir o yüzden kimseyi gömmem

Çevrimdışı Talisca1903

biz seni gömmüyoruzki sende bizim gibi beşiktaş nasıl daha iyi olura kafa yoruyorsun buna anca saygı duyulur aynı şeyi düşünsek buranın ne anlamı kalır blok oluşturur yazarız burası varki tartışalım fikirler çarpışsın en iyi fikir zaten okuyanlar tarafından hakkı verilir biz sana şenolun hocalığını söylemiyoruz sana göre iyidir bana göre kötüdür bu bakış açısı ama adamlık bakış açısı değildir adam olmayan kişiye göre değişmez camianın gözünün içine baka baka yalan söyleyen biri bir daha bu camiada olmaz oldurmaya çalışırsan bir sene ve milyonlarca lira tazminat kaybedersin şenolu getirmek bu yönetimin yapacağı en büyük hata olur kamyon dolusu hata yapmış insanlardan bahsediyorum
Ben burda kimseyi gömmem kendi fikrimi söylerim zaman benim fikirlerimin ne kadar doğru yada yanlış olduğunu gösterir benim için esas olan burdaki kişiler değil beşiktaşın menfaatleridir o yüzden kimseyi gömmem
Biliyorum abi espri yollu yazdım zaten bu  seneki ekstra başarısız durumlar tüm camiayı kahretti
Bu forumda olmazsa yazıp içimizi dökebileceğimiz
 bir yer yok yoksa hafta boyu yedimiz içtiğimi zehir oluyor başarısız sonuçların ardından
İnşallah seneye yepyeni bir kadro yönetimle silip süpürürüz Ligi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: