Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 362835 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Gerçekten merak ediyorum bu kaleci sorununu bir benmi görüyorum
Sadece bizim değil ligin amiral takımlarında bir kaleci hiç bir sebepten dolayı elli gol yemez ben hep muslera için kırk gol yiyen adam kaleci değildir diyordum burda daha doğrusu kötü kalecidir diyordum elli yiyen kaleci değildir

Çevrimdışı Egos

Sadece bizim değil ligin amiral takımlarında bir kaleci hiç bir sebepten dolayı elli gol yemez ben hep muslera için kırk gol yiyen adam kaleci değildir diyordum burda daha doğrusu kötü kalecidir diyordum elli yiyen kaleci değildir

ersin ligde 34 gol yedi. kötü kaleci olmasına daha altı tane var.

Çevrimiçi Samet Demir

Noktayı koymuşsun abi :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Az pozisyona çok gol yiyoruz.ersinin vasat bir kaleciden tek artısı cüssesi olabilir ama bunu fizik kalitesi olarak göremiyoruz tabi.

Çevrimdışı Orhan_

Yok abi, bir sen değilsin. Ersin iyi kaleci değil.

Çevrimiçi Necmi

Yok abi, bir sen değilsin. Ersin iyi kaleci değil.
ama kötü kalecide değil adam kaleci değil 😳
Pozisyonlarda donuyor hamle yapar gibi bile yapmıyor boyu uzun ama hava hakimiyeti hiç yok panikle çıkıyor top bir tarafına çarparsa ne ala millet bakını buldu zaten direk aşırtıyorlar bir topu tokatlayabilirse ender olarak onuda ceza sahası içine genelde rakibe tokatlıyor topları tutamıyor hep sektiriyor zaten ikinci hamle denen şey yok yorumcular beşiktaşlı yorumcular yediği her golde ersin hatalıydı diyor
Biz sokaktan birini tutup getirmişiz ondan kaleci çıkartmaya uğraşıyoruz arkasındaki genç çocuk adı aklıma gelmedi ama ondan on kat daha iyi bir şans verilecekse ona verilsin olma ihtimali var en azından

Çevrimiçi Necmi

daha üç maç var üç maça dağıtsın ben razıyım savunma yokken fener maçını düşünemiyorum ben ersinin yerine olsam tebeşir yerim ateşim çıksında maça çıkmayayım diye

Çevrimiçi Necmi

Az pozisyona çok gol yiyoruz.ersinin vasat bir kaleciden tek artısı cüssesi olabilir ama bunu fizik kalitesi olarak göremiyoruz tabi.
ne vasatı😳
Kötü kaleciden bile artısı yok kaleci kötüdür ama şu vasfı iyi dersin ersine diyebilirmisin şu yönü iyi diye

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Sanırsın bizim Başkan Ali Koç.
Bir kere su lafları ANC'nin ağzından duymadık.

Ali Koç: Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş - Trabzonspor maçında Berat'ın, Ghezzal'a yaptığı müdahale penaltı. Beşiktaş'ın, Trabzonspor maçında penaltısı verilmedi.

Beşiktaş, Trabzonspor maçını kazansaydı Beşiktaş ile Trabzonspor arasındaki puan farkı 4 olacaktı.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Ali Koç: Pazar günü Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi var, Yenikapı'ya Trabzonspor kutlaması koyuluyor. Beşiktaşlılar maça giderken karşı karşıya gelse ne olacak? Siz aklınızı mı yediniz, ne yapmaya çalışıyorsunuz?

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Ali Koç: Beşiktaş'ın, Trabzonspor maçında 2 tane kural hatası var. Beşiktaş'ın kural hatası için yapmış olduğu başvuru sonuçlanmadan TFF, Trabzonspor'un şampiyonluğunu kutladı. Bu ne skandal!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Ali Koç: Trabzonspor - Antalyaspor maçında son dakikada taraftarlar maç bitmeden sahaya girdi. Aynı olay 2013-2014 sezonunda Beşiktaş - Galatasaray maçında oldu. Beşiktaş'a o olaylardan dolayı 4 maç ceza ve hükmen mağlubiyet cezası verildi.

Çevrimdışı levitate

fenerde szalai, kim ve arda yokmuş, osayide bir ihtimal olmayabilirmiş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

fenerde szalai, kim ve arda yokmuş, osayide bir ihtimal olmayabilirmiş
körler, sağırlar birbirini ağırlar.  Savunmada Bu kadar eksik iki takım gol atmadan maçı tamamlarsa  da şaşırmam.

Çevrimiçi Necmi

körler, sağırlar birbirini ağırlar.  Savunmada Bu kadar eksik iki takım gol atmadan maçı tamamlarsa  da şaşırmam.
bizim en azından necipimiz var 😀

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Gerçekler yüzüne vurulunca nasılsa sinirleniyor başkanımız. Böyle bir yönetimi umarım daha görmeyiz.

Çevrimiçi murat baltacı

Ölü feneri fark atacağımız maçı berabere bitirdik sağolsun futbolcular yanıltmadı bizi neyse sezon sonu çoğu gidici zaten nkoduda dünya kupasında biraz kendini gösterse onada talip çıkar kurtuluruz defans komple değişecek zaten kalede değişir muhtemelen hangi şanslı takım ersini alıp bizi kurtaracak çok merak ediyorum. Mert ne zamana dönecek acaba kendini toplasa iş görürdü daha.

En çokta şu kötü sezonda bir kaç oyuncu kazanamadık ona yanıyorum hem hedefsiz kalıp hem vasatları izlemeye devam ediyoruz. En azından Semih kılıç soy falan denense seneye üçüncü forvet falan olurdu belki.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Bu arada hakemde iyiydi fener maçlarında böyle hakem görmeyeli çok oldu Fırat'ı Cüneyti halili palabıyık falan canımızı okudu adi herifler
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Bu arada hakemde iyiydi fener maçlarında böyle hakem görmeyeli çok oldu Fırat'ı Cüneyti halili palabıyık falan canımızı okudu adi herifler
fenere meilliydi bence hakemden çok var iyiydi sanki hakem bizim faullerde kartla koşuyordu verdiği kartların hangisi kart gerektiriyor

Çevrimiçi sEuL

Ölü feneri fark atacağımız maçı berabere bitirdik sağolsun futbolcular yanıltmadı bizi neyse sezon sonu çoğu gidici zaten nkoduda dünya kupasında biraz kendini gösterse onada talip çıkar kurtuluruz defans komple değişecek zaten kalede değişir muhtemelen hangi şanslı takım ersini alıp bizi kurtaracak çok merak ediyorum. Mert ne zamana dönecek acaba kendini toplasa iş görürdü daha.

En çokta şu kötü sezonda bir kaç oyuncu kazanamadık ona yanıyorum hem hedefsiz kalıp hem vasatları izlemeye devam ediyoruz. En azından Semih kılıç soy falan denense seneye üçüncü forvet falan olurdu belki.
Bu yonetime cok sey soylenirde neyse, butun sezon olu taklidi yapti herifler Ts sampiyon olacak diye ve takimi sahipsiz biraktilar. Daha sezonun ilk yarisinda lige ve Avrupa’ya veda ettik, koca sezon vardi ellerinde oyuncu bakmak icin. Bakalim yine transferin son gunune kadar oyuncu pesinde mi kosacaklar.

Çevrimiçi Akil Emre

Kendi evinde galibiyete ihtiyacı olan taraf bizken, en iyi oyuncumuzu çıkarıp necip, can, atiba gibi düz oyuncular ile beraberliğe yatan hocadan umudum hiç kalmadı, acilen tarihimizin en rezil sezonunu yaşatan yönetimle beraber hocayı da yollamak lazım, umarım kongreye aday çıkar.

Çevrimiçi Necmi

Kendi evinde galibiyete ihtiyacı olan taraf bizken, en iyi oyuncumuzu çıkarıp necip, can, atiba gibi düz oyuncular ile beraberliğe yatan hocadan umudum hiç kalmadı, acilen tarihimizin en rezil sezonunu yaşatan yönetimle beraber hocayı da yollamak lazım, umarım kongreye aday çıkar.
ghazzeli kasdediyorsan aksıyordu sahada bırakıp ciddi sakatlıkmı yaşatsaydı sakatlık yüzünden üç değişiklik oldu
Ts ye sahayı dar ettik elimizden hakem aldı fener ikinci yarı sahasından çıkamadı gol atmayı beceremediysek bu hocanınmı suçu gerçekten anlamıyorum çıkan kadroyu gören herkes soğuk ter döküyordu savunma hattı nerdeyse komple yoktu kenanla savunma yaptık ve maç boyu üstün olan taraf bizdik ben sahada bu kadar eksiğine ramen ısıran maçı isteyen saldırgan bir takım gördüm şu şartlarda bu takımı oynatan hocanın eli öpülür önder olsaydı bu maçta fark yerdik oda kenarda alkış tutardı
Ben inanıyorum seneye kendi kuracağı takımla bu hoca büyük işler yapar elindede imkan var kadro büyük oranda değişiyor yönetim evlatçılık yapmazsa tabi şampiyon olurmuyuz bilemem ama sahada bizi çok mutlu edecek bir futbol görürüz şu halimizle bile doksan dakika saldıran bir takım var penaltı bile atamıyorsak hoca ne yapsın

Çevrimiçi Necmi

bu arada galibiyete ihtiyacı olan biz değildik fenerin ihtiyacı var ikincilik mücadelesi veriyor maçlarıda kolay değil biz kazansak ne olacak beşincilikmi kovalayacağız o bile kaf dağının arkasında

Çevrimiçi Akil Emre

ghazzeli kasdediyorsan aksıyordu sahada bırakıp ciddi sakatlıkmı yaşatsaydı sakatlık yüzünden üç değişiklik oldu
Ts ye sahayı dar ettik elimizden hakem aldı fener ikinci yarı sahasından çıkamadı gol atmayı beceremediysek bu hocanınmı suçu gerçekten anlamıyorum çıkan kadroyu gören herkes soğuk ter döküyordu savunma hattı nerdeyse komple yoktu kenanla savunma yaptık ve maç boyu üstün olan taraf bizdik ben sahada bu kadar eksiğine ramen ısıran maçı isteyen saldırgan bir takım gördüm şu şartlarda bu takımı oynatan hocanın eli öpülür önder olsaydı bu maçta fark yerdik oda kenarda alkış tutardı
Ben inanıyorum seneye kendi kuracağı takımla bu hoca büyük işler yapar elindede imkan var kadro büyük oranda değişiyor yönetim evlatçılık yapmazsa tabi şampiyon olurmuyuz bilemem ama sahada bizi çok mutlu edecek bir futbol görürüz şu halimizle bile doksan dakika saldıran bir takım var penaltı bile atamıyorsak hoca ne yapsın
Abi hadi ghezzal aksıyordu dielim , ne die alex veya pjanici oyuna alıp fb yi iyice tedirgin etmedi, neciple kenanla can ile mi galip geleceğiz. Bilmiyorum ben hocaya da yönetime de ısınamadım, hoca sanki romantik taraftara oynuyor yönetim zaten baş ağrısı, son olarak da galip gelip hiç değilse avrupaya katılma şansımız olabilirdi artık bu bile hayal.

Etiketler: