Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 59 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 373570 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

mantıklı hamle, kiralık geldiğinde sayesinde abou açılmıştı

hocaya uyum konusunda yardımcı olabilir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı annoca

seneye ne olursa olsun bu yılki hakem hataları olmamalı. sene başında resmen biçtiler. yarıştan kopunca da rölantiye aldılar. yönetim bu konuda dikkatli olmalı çalışmalı sonrası transfer

Çevrimiçi Necmi

seneye ne olursa olsun bu yılki hakem hataları olmamalı. sene başında resmen biçtiler. yarıştan kopunca da rölantiye aldılar. yönetim bu konuda dikkatli olmalı çalışmalı sonrası transfer
hiç bir yönetim bu konuda birşey yapamaz dostum beşiktaş yönetimine boşa misyon yüklüyorsunuz buna gücü yetecek kişi futbolun dışında hakemlerin nasıl çete olduğunu son olaylarda görmedinmi

Çevrimdışı mellfred

ben hayatımın hiçbir döneminde bu kadar açık  hakem şikesi görmedim
bir el ts’yi istedi ve 3 büyük kulüp buna engel olamadı
kimsenin harcı değil bu işler
türkiye ligi dünyanın en şaibeli liglerinden biri
 bir mizansen izliyoruz aslında

Çevrimdışı worns

Çevrimiçi levitate

yanında ailesi de varmış galiba ama bir şeyi yokmuş antrenmana katılmış

Çevrimdışı Nartallo

Dolmabahçe'de Kasımpaşa'dan 3 gol yediren adam kötü hocadır, bu herifle geçecek zaman vakit kaybıdır...

Ben üçlü oynatacağım deyip geldi, geldiği takımın şartlarını hiç incelemedi sanırım, oynattığı topun alternatifi yok, iki maçtır hücum anlamında yapılan hiçbir şey yok, bireysel zorlamalar dışında...

Vida'yı mutlaka tutun dedi, bu sezon Vida'nın oynadığı iki maçı izleyen herhangi bir futbol seyircisi bu herifin yerleşim hatalarını, basit top kayıplarını görür, Vida'nın yüzüne bakmazdı.

Dinamizm isteyen oyunda Pjanic ile Alex'e süre verdi, elindeki kadronun, futbolcunun ne verebileceğinden habersiz bir vatandaş... Tamamen isim üzerinden kadro oluşturuyor.

Emirhan, Serdar gibi topçuların yüzüne bakmıyor...

Velhasıl yeni hoca heyecanı ile takım spontane bir şeyler oynadı,  sonra lastik patladı...

Son olarak 34. hafta itibarıyla Beşiktaş'ın puanı 51, birinciden 25 puan fark yemiş durumda... Rezalet kelimesi ANÇ yönetimin yanında hafif kalır. ANÇ istifa...
[ Son Düzenleme: 26 Nisan 2022, 09:13:13 Nartallo ]

Çevrimdışı Talisca1903

bu 3 lü oynama sevdası  nereden çıktı arkadaşlar birisi açıklasın biz en son ne zaman 3 lü oynadık Lucescu zamanı.
Üzerinden 20 yıl geçti hep 4 lü oynuyoruz son 6 sezonda 3 şampiyonluğumuz var bir oyun aklımız var zaten niçin komple reset atalım kendimize. Sistemse buda sistem buradan devam edelim işte bir kişinin gönlü olacak diye milyonlar perişan oluyor.

Başarılı olmuş ve tekrardan başarılı olma olasılığı diğer herkesten çok daha fazla  hoca adaylarımız hazır bu inat neden anlamadım ben şu izlediğimiz oyundan memnun olan tek kişi var mı acaba ?
Hocanın istediği tüm transferleri yapsak kendi takımını kursa da olup olacağı bunun bir tık fazlası. Kimseyi memnun etmez bu oyun ben şimdiden söylemiş olayım. Ligin 4/3 nün otobüs çekerek oynadığı bir durumda topu karşıya verip koşarak  şampiyonluk felan gelmez Alanyaspor muyuz biz ? Feda dönemi Samet Hoca bile böyle oynamadı.

Avcıyla kaybettik zaten yeterince zaman daha fazlasına gerek yok

Çevrimiçi murat

Kabahati yine hocaya atarak yönetimi kurtarabilirsiniz Beşiktaşı değil.sorun hoca, futbolcu sorunu depil. Balık baştan kokar.

Çevrimiçi Samet Demir

bu 3 lü oynama sevdası  nereden çıktı arkadaşlar birisi açıklasın biz en son ne zaman 3 lü oynadık Lucescu zamanı.
Üzerinden 20 yıl geçti hep 4 lü oynuyoruz son 6 sezonda 3 şampiyonluğumuz var bir oyun aklımız var zaten niçin komple reset atalım kendimize. Sistemse buda sistem buradan devam edelim işte bir kişinin gönlü olacak diye milyonlar perişan oluyor.

Başarılı olmuş ve tekrardan başarılı olma olasılığı diğer herkesten çok daha fazla  hoca adaylarımız hazır bu inat neden anlamadım ben şu izlediğimiz oyundan memnun olan tek kişi var mı acaba ?
Hocanın istediği tüm transferleri yapsak kendi takımını kursa da olup olacağı bunun bir tık fazlası. Kimseyi memnun etmez bu oyun ben şimdiden söylemiş olayım. Ligin 4/3 nün otobüs çekerek oynadığı bir durumda topu karşıya verip koşarak  şampiyonluk felan gelmez Alanyaspor muyuz biz ? Feda dönemi Samet Hoca bile böyle oynamadı.

Avcıyla kaybettik zaten yeterince zaman daha fazlasına gerek yok

Sene başından beri 4 lü oynuyoruz. Geçen senenin şampiyon hocası ve takviye yapılmış kadrosuyle hemde. Sorun 3 lü savunma ise 4lü defans oynatan şampiyon hoca neden gitti? Alt yapıdan gelen hocada 4lü oynattı o nerede şimdi?

Sorunu farklı yerlerde arıyorsun abi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Sene başından beri 4 lü oynuyoruz. Geçen senenin şampiyon hocası ve takviye yapılmış kadrosuyle hemde. Sorun 3 lü savunma ise 4lü defans oynatan şampiyon hoca neden gitti? Alt yapıdan gelen hocada 4lü oynattı o nerede şimdi?

Sorunu farklı yerlerde arıyorsun abi.

baş sorumlu yönetim kabul ediyorum ama bu sistemimizi dağıtmaya sebep olamaz

Çevrimiçi Samet Demir

sistem mi vardı abi yay yapma gözümü seveyim. Geçen seneden beri bütün futbolcular ghezzalın ayağına bakıyor. Bizim kaleye gelen şutlarda da direğe çarpar diye dua ediyoruz. Ne kalecimiz var nede golcümüz.

[ Son Düzenleme: 26 Nisan 2022, 15:38:34 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kabahati yine hocaya atarak yönetimi kurtarabilirsiniz Beşiktaşı değil.sorun hoca, futbolcu sorunu depil. Balık baştan kokar.
Bunu anlayana kadar iş işten geçecek ondan korkuyorum. Tekrar seçilirse Demirören ile birlikte anma potansiyelimiz yüksek.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Bunu anlayana kadar iş işten geçecek ondan korkuyorum. Tekrar seçilirse Demirören ile birlikte anma potansiyelimiz yüksek.
Yavaştan Serdal Adalı sesleri gelmeye başladı. Gerçek olsa keşke.

Çevrimiçi Akil Emre

Yavaştan Serdal Adalı sesleri gelmeye başladı. Gerçek olsa keşke.

Bu sene yaşanan faciayı ben uzun zamandır hatırlamıyorum, avrupaya bile gidemiyoruz, şampiyonlar liginden sıfır çektik, ne olduğu belli olmayan hocalarla çalıştık, amatör branşlar hakkında kimsenin yorumu bile yok. Bence iyi bir istifa yönetime yakışır, Serdal Adalıyı da başkan olarak görmek isterim

Çevrimiçi Samet Demir

Bu sene yaşanan faciayı ben uzun zamandır hatırlamıyorum, avrupaya bile gidemiyoruz, şampiyonlar liginden sıfır çektik, ne olduğu belli olmayan hocalarla çalıştık, amatör branşlar hakkında kimsenin yorumu bile yok. Bence iyi bir istifa yönetime yakışır, Serdal Adalıyı da başkan olarak görmek isterim
Abi geçen sene şampiyon olmasaydık şuan kulupte Anç'nin esamesi okunmuyordu. Yaptığı işleri nereden bakarsak bakalım elimizde kalıyor. Adam sürekli eski yönetimin yaptığı sözleşmeleri eleştiriyor ama kendiside oyuncu satışından hiç para kazanamadı.

Hakemler bizi doğruyor. Dünkü maçta Kasımpaşalı oyuncular bile sahada bize rajon kesip gitti. Kulubün hiç bir ağırlığı kalmadı. Kimse çekinmiyor artık bizde.

ANÇ'nin bokladığı FO zamanında kulüp avrupa da reklamını yapmaya başlamıştı. Şuan dibi gördük daha da batmayız inşallah

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi geçen sene şampiyon olmasaydık şuan kulupte Anç'nin esamesi okunmuyordu. Yaptığı işleri nereden bakarsak bakalım elimizde kalıyor. Adam sürekli eski yönetimin yaptığı sözleşmeleri eleştiriyor ama kendiside oyuncu satışından hiç para kazanamadı.

Hakemler bizi doğruyor. Dünkü maçta Kasımpaşalı oyuncular bile sahada bize rajon kesip gitti. Kulubün hiç bir ağırlığı kalmadı. Kimse çekinmiyor artık bizde.

ANÇ'nin bokladığı FO zamanında kulüp avrupa da reklamını yapmaya başlamıştı. Şuan dibi gördük daha da batmayız inşallah

Daha büyük rezillik, şampiyonlar ligi gelirine rağmen zarar açıklamış olmaları.

Medyadaki borazanlarına baksan Beşiktaş'ın kuruşunun hesabını yapıyorlar, oyuncularla 50 bin Euro'nun pazarlığını yapıyorlar, güya ceplerinden para koyup kasa kolaylığı sağlıyorlar.

Ama 500 milyon lira Şampiyonlar Ligi geliri olduğu ve faiz ödemesi olmadığı sene zarar açıklıyorlar.

Burnuma hiç iyi kokular gelmiyor.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Medyadaki borazanlarına baksan Beşiktaş'ın kuruşunun hesabını yapıyorlar, oyuncularla 50 bin Euro'nun pazarlığını yapıyorlar, güya ceplerinden para koyup kasa kolaylığı sağlıyorlar.

Ama 500 milyon lira Şampiyonlar Ligi geliri olduğu ve faiz ödemesi olmadığı sene zarar açıklıyorlar.

Önümüzdeki 1 yıl içerisinde 1 milyar TL'lik kredi geri ödemesi var.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Trabzon şampiyonluk kutlaması olmuş bu daha çok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu yeni yasa bir çoğunu ciddi rahatsız etti. Öyle babaların malı gibi harcayıp reklam yapamayacaklar.
Dün Mecnur ağladı, daha çok ağlayan olur.
Ha bu arada beter olsunlar, belki gerçekten futbolu bilenler yönetmeye başlar. Parası olup bir kulübe kapağı atmış, 2 kelimeyi bir araya getiremeyip futbola ilgisi kahvede maç izlemekten öteye geçmeyen tipler silinir gider.

Çevrimiçi Samet Demir

O vermedikleri 50bin Eurolar yüzünden kim bilir ne adamlar kaçırdık. Menejerlere yedirmedikleri o 50bin eurolar yüzünden koca sene ljajic gibi adamlar yattığı yerden milyonlarca euro kazandı.

Mesela aklıma Gedson geldi nedense. Gedson gibi oyuncumuz var adam küme düşmeme mücadelesi veriyor şuan. Bu adamı biz nasıl aldık ve neden Rize ye kiraladık. Sanki bizim hiç ihtiyacımız yok Gedsona...

Çevrimiçi Necmi

sistem zaten dağılmıştı dörtlü oynarken nasıl başarı elde ettikte şimdi bunu eleştiriyoruz
dörtlü zaten olmadığı için biz farklı denemeler yapıyoruz bu takım üç maçta kaybetmedi zaten otuz maç dörtlü oynayarak kaybetmedikmi bence takım dörtlüye göre çok daha iyi oynuyor pozisyona giremiyorduk şimdi en azından giriyor atamıyoruz bireysel performansların kötülüğü hocayamı yazar adam ne yapsın şu anda tek işi eldeki oyuncuları değerlendirip ne olduklarını görmek onun tek işi var takımda eleme yapmak üçlüyü şimdi değil gelecek sene kendi kurduğu kadroda başarılı olamazsa eleştiririz bence şimdi bu maçlar büyük fırsat hem takıma sistemi zarar görmeden adapte etmek hemde kimin kalıp kimin gitmesi gerektiğine bedel ödemeden karar vermek altın fırsat bu biz zaten sezonu kaybettik en azından gelecek sezonun hazırlığını yaparız

Çevrimiçi Necmi

Şu yeni yasa bir çoğunu ciddi rahatsız etti. Öyle babaların malı gibi harcayıp reklam yapamayacaklar.
Dün Mecnur ağladı, daha çok ağlayan olur.
Ha bu arada beter olsunlar, belki gerçekten futbolu bilenler yönetmeye başlar. Parası olup bir kulübe kapağı atmış, 2 kelimeyi bir araya getiremeyip futbola ilgisi kahvede maç izlemekten öteye geçmeyen tipler silinir gider.
keşke kahvede maç izleyerek öğrenselermiş ben o seviyede olduklarını dahi düşünmüyorum
kahvede maç izleyen bir bakışta kimin bu takıma katkı verip kimin veremeyeceğini görür ozi gibi adamlara 10 yıl maaş ödemez

Etiketler: