34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş Skor : Erzurumsporspor - Beşiktaş Tarih : 11.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kazım Karabekir Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 42565 defa] 34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%69.6]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
5 [%21.7]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimdışı Erman1903

dos welinton düşünülmeliydi...

ama montero tam iyileşememiş güvenemiyorlar galiba. antrenman videolarında dizlik takıyordu

Çalışan şeyi bozmak iyi değildir, Welinton ve Vida iyi bir uyum yakaladılar. Montero olabilirdi lakin hoca onu kullansa Necip ve Dorukhan'ı düşürmüş olacaktı. Ben olsam bu ikisi arasından Necip tercih ederdim lakin Dorukhan'da belki lutfeder oynar bir şeyler artık.

Yeneriz bu maçı çok fark etmez, artık bitiyor bu iş.

Çevrimiçi Samet Demir

dos welinton düşünülmeliydi...

ama montero tam iyileşememiş güvenemiyorlar galiba. antrenman videolarında dizlik takıyordu

Bence bir yeri toparlayım derken olmuş yeri bozmak iyi birşey değil. Özellikle takımın arkası ile fazla oynamamak gerekli.

Montero sağlamsa ön libero oynasın sağlam değilse de o pozisyonda ya necip ya da dorukhan oynasın
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı kahyaoglueren

Zemin iyi duruyor sağ kale önü dışında. Buz da yok. Hava 5 6 derece.

Çevrimiçi levitate

Çalışan şeyi bozmak iyi değildir, Welinton ve Vida iyi bir uyum yakaladılar. Montero olabilirdi lakin hoca onu kullansa Necip ve Dorukhan'ı düşürmüş olacaktı. Ben olsam bu ikisi arasından Necip tercih ederdim lakin Dorukhan'da belki lutfeder oynar bir şeyler artık.

Yeneriz bu maçı çok fark etmez, artık bitiyor bu iş.
Bence bir yeri toparlayım derken olmuş yeri bozmak iyi birşey değil. Özellikle takımın arkası ile fazla oynamamak gerekli.

Montero sağlamsa ön libero oynasın sağlam değilse de o pozisyonda ya necip ya da dorukhan oynasın
koyduğumuz arkadaşlar daha çok bozuyor, onların yerine daha verimli olurdu bence
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

cenk'in topuğuna sıktılar kart yok
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı Orhan_

Atiba asistlere devam. Bu adam 25 yaşında değilse ben de bir şey bilmiyorum

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lukaku  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yaço58

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Erman1903

Sağ bek Butko'ya dikkat etmeleri lazım sürpriz hızlı çıkışları var inceledim daha önce, defansif olarak da diridir.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Asist Atiba gol Larin.  Yalniz cok iyi vuruş.  :)

Çevrimiçi levitate

kaleci elini çekmiş şike var hüüüü

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı Öz

Sezonun ilk yarısında Atiba'yı bile yerin dibine sokuyordu insanlar. İki üç maç değil 10 maç kötü oynasa şu oyuncuya laf söylemeye utanır insan.

Tam bir kulüp efsanesi oldu.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Atibadan yine bir muhteşem bir pas
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Atiba'nın en fazla gole katkı verdiği sezonu yaşıyoruz. Ve işte aist ve güzel gol  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Yanliz cubuklu forma beyaz şort ve corab ile cok daha güzel uyum olmuş👍
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate