28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş
28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş Skor : Yeni Malatyaspor - Beşiktaş Tarih : 02.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Malatya Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - Ali Saygın Ögel

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 21969 defa] 28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%62.5]
1 puan
4 [%25]
0 puan
2 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimiçi sEuL

Soldan N’sakala ile zorlamaya calisiyoruz sagdan Wellinton ile orta aciyoruz. Allah’im sen bizlere sabir ver...

Çevrimdışı mellfred

ilk yarı bitiyor ve daha atağımız yok oyun yok plan yok

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ilk yarıya öylesine cıkmış gibiyiz.

Çevrimiçi sEuL

Bizde soyle bir tane sut atacak adam yok. Bos kaleye bile pas yapiyoruz, sut cekin biraz. Saha kotu seker meker gol olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen dediğim dedik, çaldığım düdük bir karaktere hiç benzemiyor. O zaman etrafındaki hocalar şu sistem hakkında neyin olumlu olduğunu düşünüyorlar acaba? Merak ediyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat baltacı

Hoca neden yapıyorsun bu işkenceyi bize yeter artık üç defansif orta saha illa puanmi kaybetmemiz lazım pozisyon yok maçta
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı mellfred

aha sergen korner kazandı, tebrikler

Çevrimdışı Karabay

Hocam inşallah bir bildiğin vardır.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Akil Emre

Bütün düzenimiizi beden bozuyoruz anlamış değilim, 3 dm ile başarı hayal ötesi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zevksiz, tatsız, tutsuz, ne olduğu belli olmayan, gol yemeyi beklediğimiz bir ilk yarı oldu. Sezonun en kötü ilk yarılarından birisini daha geride bıraktık. İlk yarı sadece Utku ile maça çıksak kabulmüş Sergen  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı celiker1

Finalde "Deplasmanlardaki oyuncu tercihleri yüzünden şampiyonluğu kaybettik" demeyiz umarım :s20: Bu arada Mensah cinayet filan işledi de haberimiz mi yok?(!)
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2021, 19:52:15 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

Hocanın ısrarla anlamak istemediği konu tam olarak şu;

Orta sahada 3 defansif orta saha ile oynayınca biz hücum ederken top duvara çarpıp geri dönüyor ve takım adeta

tek ayak üstünde yakalanıyor. Orta sahalardan bir tanesinin teknik veya top saklayabilen oyuncu olması şart

böylece takım rakip sahaya daha kolay yerleşebilir ve kaybettiğinde de tek ayak üstünde yakalanmaz.

Aşırı pozisyon verdik. Necipin yanlış pasları yüzünden takım devamlı geri koştu. Necipi çıkarması lazım
The great gig in the sky

Çevrimdışı yaço58

İlk yarıdan ne anladık rakip kapanıp kontra arayacak peki kilidi necip mi açacak hocam at topu ghezzala birşey yapsın taktiği bu ama tutmadı kaçıncı deneyiş bu sistemi ve hiçbirinde tutmadı ne bu ısrar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Finalde "Deplasmanlardaki oyuncu tercihleri yüzünden şampiyonluğu kaybettik" demeyiz umarım :s20:
Puan kaybettiğimiz maçlarda genelde hocaya yazdık kaybı. Ve ne tesadüf ki aynı sistem ile oynuyorduk o maçlarda da  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Koskoca 45 dk yı çöpe attık aynı şeyleri deneyip ne umuyorsun hocam orta sahada ki 3 lütfen biri fazla işte.
70 kadar gol gelmezse yata yata bitirir Malatya maçı zaten ilk yarıda maç fln oynanmadı

Çevrimdışı mrred

Koskoca 45 dk yı çöpe attık aynı şeyleri deneyip ne umuyorsun hocam orta sahada ki 3 lütfen biri fazla işte.
70 kadar gol gelmezse yata yata bitirir Malatya maçı zaten ilk yarıda maç fln oynanmadı

Tipik karadenizli inadı işte...
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

Bu nasıl takım ya hocam. İyi çıkış planları lazım bu maç derken geriden çıkarken en zorlanacağımız 11i görmek şok etti maç başında. Zemin kötü uzun atıp önde basayım demiş belli ki ama dönen topları bile toplayamıyor bu orta saha. Sanki josef tek başına oynuyordu ilk yarı boyunca. Topu ileri etkili taşıyamazsan ghezzal larinin de bi esprisi kalmıyor ki.

İki yol var. Ya mantaliteyi acil değiştir, ofansif orta saha al. Ya da pas yapamam diyorsan acilen nkodou ile mensahı sahaya at. En azından dribling üstü yerleşmeye çalışalım. Bu şekilde kötüye gidiyor bu maç puan kaybına çok yakınız.

Çevrimdışı celiker1

Puan kaybettiğimiz maçlarda genelde hocaya yazdık kaybı. Ve ne tesadüf ki aynı sistem ile oynuyorduk o maçlarda da  :money:
Hocayı çok severim.En çokta önde,coşkulu,büyük takım gibi oynattığı için.Ayni anda Atiba ve Necip'i orta sahada oynatarak ve bunu deplasman maçlarında ara ara yaparak kendine yakışmayan tercihler ile beni hayal kırıklığına uğratıyor.Hiç yakıştıramıyorum hocaya
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı caner.eryigit

Tipik karadenizli inadı işte...
Tek hücum opsiyonu ghezzal o birşry yapacak ta gol atacağız valla billa çok gerildim

Çevrimdışı mellfred

adamlar sana 90 dakika veriyor galibiyet için sen bana 45 yeter diyorsun
görelim bakalım yetecek mi
malatya ayağı kalkarsa sen de belki bi tane atarsın

Çevrimdışı mrred

Tek hücum opsiyonu ghezzal o birşry yapacak ta gol atacağız valla billa çok gerildim

Yahu 3 defansif orta saha ile kazandığımız oyun ya da maç yok. Gol yemediğimiz için şanslıyız
The great gig in the sky

Çevrimdışı Nartallo

Biz bu ilk yarıları kaç defa yaşadık, yine ders almıyor.

Üç ön liberoyla ne savunma yapabiliyorsun, ne hücum yapabiliyorsun.