Belçika - Cezayir 17.06.2014
Belçika - Cezayir 17.06.2014

Beşiktaş Forum|Belçika - Cezayir 17.06.2014 Belçika benim ve birçok futbolseverin gizli favorisi, görece zayıf rakibi cezayir karşısında maça nasıl başlayacak bakalım  En kek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Belçika - Cezayir 17.06.2014  [Okunma sayısı 14504 defa] Belçika - Cezayir 17.06.2014

Çevrimdışı secospat

Belçika benim ve birçok futbolseverin gizli favorisi, görece zayıf rakibi cezayir karşısında maça nasıl başlayacak bakalım  O0

En kek gruba sahip Belçika, diğer takımlar rusya ve güney kore ben birinci olarak çıkacağını düşünüyorum  :guitar:
Nam-ı Değer Ergen Yalçın

https://twitter.com/ergenylcn

Varsa yoksa Beşiktaş ! Haydi Kalk ayağa yürü güneşe..

Çevrimdışı eski inönü

HAdi bakalım hayırlısı. Een cok merak ettigim takım Belçika. Çok iyi olduklarını biliyorum ama bakalım bu seviyede ne yapabilecekler

Çevrimdışı ALDENYX

ahanda dk 25 cezair 1.0 belçika çok tutuk bu gol onları açacağini tahmin ediyorum..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı eski inönü

Kırmızı şeytanlar geliyor  :ok:

Çevrimdışı ZEKI

arkadaslar belcika'nin maci ne oldu isteydim hic bakamadim. Belcika nasil oynadi ?

Çevrimiçi murat

Benim izlenimini sürpriz yapma şansları yok gibi.vasat bir oyun ortaya koydular.

Çevrimdışı nannan

Belçika'ya teknik direktörleri maçı kaybettirecekken kazandırdı. Hava toplarında başarılı olma şansı varken hiç orta kesmediler, maçın sonlarına doğru Fellaini'yi oyuna almak aklına geldi, o da girdiği gibi bir kafa golü attı. Gerisi geldi zaten. Turnuvanın en uzun boylu takımı 75 dakika havadan orta açmadı çok büyük saçmalık. Hazard'ı da sol kanada hapsetmesi iyi bir karar değil. Daha aktif olacağı, gole daha yakın olacağı bir bölgede olması lazım. Lukaku'yu hiç beğenmedim berbattı bugün.

Çevrimdışı eski inönü

ilk maç olur boyle tutukluklar. Belçika çok genç takım. Bi havasını yakalamaya bakar.

Etiketler: