19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş Skor : Göztepe 2-1 Beşiktaş Tarih : 26.01.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Bornova Stadı Hakemler : Hüseyin Göçek - Esat Sancaktar - Serkan Ok -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 50863 defa] 19. Hafta Göztepe 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%33.3]
1 puan
5 [%23.8]
0 puan
9 [%42.9]

Toplam Oy Verenler: 21

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

Gelmesin bu maç istemiyorum..........

2-0 mağlubiyeti versinler hiç boşa yorulmayalım

Çevrimdışı mylife1903

Gelmesin bu maç istemiyorum..........

2-0 mağlubiyeti versinler hiç boşa yorulmayalım
Yoh artih alisami, demek istiyorum ve diyemiyorum
Bu bir diram

Yoh artih alisami, demek istiyorum ve diyemiyorum
Bu bir diram

Normalde bunu başka biri dese sen nasıl Beşiktaşlısın lan diye söverdim
Öyle bir duruma geldik ki yani sadece sinir sinir sinir
başka hiç bir şey değil.

Çevrimdışı tangaz

ya fark yeriz ya da balına 1-0 alırız

gol yememe ihtimalimiz var diyorsun yanii ne içtiysen ben de istiyorum çok ihtiyacım var
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

1990 model fbye donecez
Taraftari  fark yesin diye dua ederdi
Genc nesil teslim olmus ona uzuluyom

Çevrimdışı tangaz

1990 model fbye donecez
Taraftari  fark yesin diye dua ederdi
Genc nesil teslim olmus ona uzuluyom

fikret gençlerde ne ümit bıraktı ne heves
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

gol yememe ihtimalimiz var diyorsun yanii ne içtiysen ben de istiyorum çok ihtiyacım var

1-0 bala₁ one geçiyoruz o dakikadan sonra kıyamet kopuyor bence yenmiş sayılırız :D

Çevrimdışı mylife1903

1-0 bala₁ one geçiyoruz o dakikadan sonra kıyamet kopuyor bence yenmiş sayılırız :D
Ortasahayi gectigimide heyecanlanmaya basladigimizda 80lere donmusuz demektir
Sonrasi aldirma kartal aldirma

Ortasahayi gectigimide heyecanlanmaya basladigimizda 80lere donmusuz demektir
Sonrasi aldirma kartal aldirma

ben avcıya küfredicem.

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı mylife1903

Adamin kulagi kipkirmiziydi gormedinmi

yüzü kızarmadığı için kendisinin...

bu maçada mucib çıkacak. göztepeye yeni saha açılışında galibiyet hediye etmeye karar vermiş sayın dürüst efendi saygılı bilgili zeki çalışkan çevik başkanımız. Beşiktaşlılık duruşu izmirin güzide kulübünün açılışında yenecek kadar saygısızlık yapacak hali yok.

Çevrimdışı worns

Şimdi bi kaç hafta kazanırız. İlk yarıdaki Alanya maçına benzer bi maç olur. Kısır döngü devam eder. Beşiktaş olmak bunu gerektirir.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ben bu maçtan net olarak galibiyet harici bir sonuç bekliyorum. Dostluğun kazanması en büyük olasılık. Açılış maçlarında ev sahibi takımlar agresif olurlar. Göztepe'yi mevcut koşullar altında yenebileceğimizi düşünmüyorum. Birden yeni teknik direktör de gelse galibiyet zor. Umarım yanılırım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Ben bu maçtan net olarak galibiyet harici bir sonuç bekliyorum. Dostluğun kazanması en büyük olasılık. Açılış maçlarında ev sahibi takımlar agresif olurlar. Göztepe'yi mevcut koşullar altında yenebileceğimizi düşünmüyorum. Birden yeni teknik direktör de gelse galibiyet zor. Umarım yanılırım.

yeni teknik adamla anlaşsak bile göztepe macına cıkmaz herhalde zaman yok.

Çevrimdışı MUSTAFA_

yeni teknik adamla anlaşsak bile göztepe macına cıkmaz herhalde zaman yok.
Bu yönetimin hatası. Çok kararsız kalıyorlar. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. Bu yüzden çok şey kaybediyoruz. Basketbolda yaşadık. Cebimizden para çıkmasın diye elde edeceğimiz gelirlerden de oluyoruz. Transfer dönemi kapandı neredeyse hala TFF limitleri bahane ediliyor. Transfer yapmayacağız deseler direk ne kaybedeceklerdi. Şimdi kredilerinden yiyorlar. Şampiyon olacağız diyerek de hayal sattı, gerçekleri görmezden geldi. Şimdi sezonu kapattık. Nasıl taraftarı stada çekeceksin? Ürün satışı nasıl yapacaksın? Artık tek çıkış yolları takımın iyi futbol oynaması. Takıma iyi futbol oynatacak birini takımın başına getirmeleri ve planlamalarını şimdiden yapmaları lazım yaz için. Eğer Avrupa kupalarına gidemezsek zaten kafalarını sert bir zemine vursunlar, bizi uğraştırmasınlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bu yönetimin hatası. Çok kararsız kalıyorlar. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. Bu yüzden çok şey kaybediyoruz. Basketbolda yaşadık. Cebimizden para çıkmasın diye elde edeceğimiz gelirlerden de oluyoruz. Transfer dönemi kapandı neredeyse hala TFF limitleri bahane ediliyor. Transfer yapmayacağız deseler direk ne kaybedeceklerdi. Şimdi kredilerinden yiyorlar. Şampiyon olacağız diyerek de hayal sattı, gerçekleri görmezden geldi. Şimdi sezonu kapattık. Nasıl taraftarı stada çekeceksin? Ürün satışı nasıl yapacaksın? Artık tek çıkış yolları takımın iyi futbol oynaması. Takıma iyi futbol oynatacak birini takımın başına getirmeleri ve planlamalarını şimdiden yapmaları lazım yaz için. Eğer Avrupa kupalarına gidemezsek zaten kafalarını sert bir zemine vursunlar, bizi uğraştırmasınlar.

ilk yarı biter bitmeez hemen avcı ile yollar ayrılması gerekiyordu hatalar silsilesi sivas macında yeni teknik adamla çıksak böyle olmazdı.Yeni hoca kampa yapardı takımı iyice tanırdı.

Çevrimdışı mylife1903

ilk yarı biter bitmeez hemen avcı ile yollar ayrılması gerekiyordu hatalar silsilesi sivas macında yeni teknik adamla çıksak böyle olmazdı.Yeni hoca kampa yapardı takımı iyice tanırdı.
Karyus bi kamp yese mesela

kamp değil ne yerse yesin ondan bir şey olmaz abi :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bence şu an bile hiçbir şey için geç değil. Bu seneyi Avrupa'ya giderek kapatsak yeterli. Seneye düzgün bir planlama ile kesinlikle başarı yakalamak zorundayız. Yoksa her sene biraz daha bütçeyi küçültmek zorunda kalırız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

kamp değil ne yerse yesin ondan bir şey olmaz abi :D
3-5 kap bal yese de gol yemese

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu kamp olayı artık alay konusu oldu. Kamp takımı tanımasını sağlar bir futbolcunun, yeteneklerini arttırmasını sağlamaz. Futbolcuyum diyen birisi fiziği konusunda kendisi sorumludur. Profesyonellik budur. Antrenörün işi fiziksel hazırlık yapmak değil, elindeki futbolcuları kullanarak en iyi oyuna ve sonuca ulaşmaya çalışmaktır. Türkiye'de bu kafa yapısı yok. Çünkü futbolcular profesyonel değiller. Bir Atiba kadar fiziksel olarak hazır değiller. Buraya gelen teknik direktörler bunun sıkıntısını çekiyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

3-5 kap bal yese de gol yemese
Ergin bir Karius bir maçta birisi kendi hatasından olmak üzere en az iki gol yer.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Bu kamp olayı artık alay konusu oldu. Kamp takımı tanımasını sağlar bir futbolcunun, yeteneklerini arttırmasını sağlamaz. Futbolcuyum diyen birisi fiziği konusunda kendisi sorumludur. Profesyonellik budur. Antrenörün işi fiziksel hazırlık yapmak değil, elindeki futbolcuları kullanarak en iyi oyuna ve sonuca ulaşmaya çalışmaktır. Türkiye'de bu kafa yapısı yok. Çünkü futbolcular profesyonel değiller. Bir Atiba kadar fiziksel olarak hazır değiller. Buraya gelen teknik direktörler bunun sıkıntısını çekiyorlar.
Yaa toshak koskoca toshak bizim topculara tac atmasini ogretiyordu
Tac atamiyordu topcular
Sonra bunlari inege benzermisti

Ali sene de palyaco demisti toshak adamdi

Japonyaya gidip kendisi ile foto cektirenlere soruyordu
Ali seni taniyomusunuz cok unlu adamdir turkiyede falan diyordu

Sonra cok komik adam kulupte vidyosunu koyup guluyoruz doyordu

Gencleri de catir catir oynatiyordu
Ataturk kupasina subyanlarla cikmisti buna demislerdi ataturk kupasi neden rotasyon yapiyon
Siz ataturku mu tanimiyorsunuz, bu gencleri gorse benle gurur duyar doyerek gelisine sokmusti topu ahlara