17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği
17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği Tarih : 27.12.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 45845 defa] 17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%76.5]
1 puan
2 [%11.8]
0 puan
2 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 17

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

Maçın ilk yarısında oyundan çok sinirimi bozan bir şey varsa bu da şu saçma tezahüratlardı. Hakem rakibi filan biçmiş olsa neyse. İki kırmızı kartta doğru.

10 dakika filan TV'ye bakabildim. Sinirlenip kapattım. Bir tane o da maksimum tehlikeli hareket çalınacak pozisyonu gösterip gösterip hakemle maçı açıklamaya çalışıyorlar. Biz ise saçma şekilde bu oyunun bir parçası oluyoruz.

Doğru kere doğru hemde. Ljajicin şansı vardı, bacağı gerçekten kırılabilirdi. Gözünün önünde fırat görmedi. Asıl bunu konuşmaları lazım. Vara falan gerek yoktu, bir hakemin pozisyona yakın olmasını bırak   mutfakta yemek yaparken bile görürdü onu.

Hadi maç heyecanı falan bir şeyler yapmış taraftar, yorumlarda gördüm bir kaç kez inşallah beşiktaş taraftarı değildir dedim bu. yok utanıyorum mazluma mı yapılıyor bir tek bunlar falan dendi. kardeşim ne mazlumu manyak mısın adamlar bizi öldürmeye gelmiş kırmızılar yüzde yüz doğru böyle yenmek istemezdim diyor. Kafayı yiyesim geliyor şöyle yorumları okuyunca bu maç sonunda. Hakemler ilk yarı düzgün bir maç yönetince eyyam oluyor"muş" yersen.

Çevrimdışı mylife1903

Doğru kere doğru hemde. Ljajicin şansı vardı, bacağı gerçekten kırılabilirdi. Gözünün önünde fırat görmedi. Asıl bunu konuşmaları lazım. Vara falan gerek yoktu, bir hakemin pozisyona yakın olmasını bırak   mutfakta yemek yaparken bile görürdü onu.

Hadi maç heyecanı falan bir şeyler yapmış taraftar, yorumlarda gördüm bir kaç kez inşallah beşiktaş taraftarı değildir dedim bu. yok utanıyorum mazluma mı yapılıyor bir tek bunlar falan dendi. kardeşim ne mazlumu manyak mısın adamlar bizi öldürmeye gelmiş kırmızılar yüzde yüz doğru böyle yenmek istemezdim diyor. Kafayı yiyesim geliyor şöyle yorumları okuyunca bu maç sonunda. Hakemler ilk yarı düzgün bir maç yönetince eyyam oluyor"muş" yersen.
Ilk kirmizi resmen kumpas taraftarona tepki gosteriyor
Firatboy degil miydi emre b. Bilice kufur ederken gormeyen kulagini tikayan

Çevrimdışı mylife1903

Su maca kadro yazma gozun sevem
Gariban takimin yarisi yok
3-4 atar gondeririz
Yatirim tavsiyesi vermisiz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yatirim tavsiyesi vermisiz
Takımın yarısı olduğunu bile söylemişsin. Daha ne diyeceksin

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Takımın yarısı olduğunu bile söylemişsin. Daha ne diyeceksin
Ya firatboy gelecegi bile belliydi
Boyle bir pislig iste
Yakalamisken gene de 7-8-9 cekip gondermek lazimdi averaji da duzeltirdik
Bu firatin akrabalari falan oooffff iddiadan varyaa neyse

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ya firatboy gelecegi bile belliydi
Boyle bir pislig iste
Yakalamisken gene de 7-8-9 cekip gondermek lazimdi averaji da duzeltirdik
Bu firatin akrabalari falan oooffff iddiadan varyaa neyse
En az gol atma rekorunu kırdık veya kırmaya yaklaştık bunlara rağmen  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★