Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Sinan66, Samet Ç, eryigitcaner ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1727066 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Ç

ts nin yediği golü neden iptal etti hakem ben anlamadım
Topa dokunmadı diye galiba ama dokundu Adana'nın buz gibi golünü iptal etti kısaca.
[ Son Düzenleme: 12 Eylül 2022, 23:28:38 Samet Ç ]

Çevrimiçi levitate

ts nin yediği golü neden iptal etti hakem ben anlamadım
Topa dokunmadı diye galiba ama dokundu Adana'nın buz gibi golünü iptal etti kısaca.
karma ya da ilahi adalet vurdu sıkıntı yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Parsel reise son dakika çaktılar  :evillol:

Çevrimdışı Talisca1903

ben dokunduğunu gördüm ama kazma samet kavalla attı oyunu bozdu

Çevrimiçi levitate

neyse ts ve avcı kaybetti morallendim bizim maçı unuttum sıkıntı yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

neyse ts ve avcı kaybetti morallendim bizim maçı unuttum sıkıntı yok
hiç umurumda bile değil bizim mağlubiyet çok canımı sıktı mağlubiyetten daha fazla da hakem yönetimi

işin kötü tarafı bu hakemin bizle sorunu var ve aleni getirdiler gözümüze soka soka fener maçına ali palabıyık mı olur metemi olur en tetikçisi kimse o gelecek durdurmalıyız bu operasyonu yoksa geçmiş olsun

Çevrimdışı aunt minnie

Rennes’in sol stoperini hayranlıkla izliyorum.Tam bizlik tam…

Çevrimiçi mellfred

başak fiorentinayı 3’’lemiş. helal demek düşer
başak şu an en ciddi rakibimiz
günü 4 maç 3 g 1 beraberlikle kapattık kârlı bir  akşam oldu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

başak fiorentinayı 3’’lemiş. helal demek düşer
başak şu an en ciddi rakibimiz
günü 4 maç 3 g 1 beraberlikle kapattık kârlı bir  akşam oldu

maçı izledim.
Fio resmen kendi kalesine aptalca gol atana kadar Başak'ın tek hücum planı kaleciden ileriye doğru uzun şişirmek.
Yani Fio kendi aptallığına yansın.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Milli takım açıklanmış. Bizden 0 oyuncu seçilmiş milli takım

Çevrimdışı Talisca1903

Milli takım açıklanmış. Bizden 0 oyuncu seçilmiş milli takım
iyi olmuş sakatlık felan olurdu gitmesin kimse kendi kendilerine oynasınlar

Çevrimdışı aunt minnie

Konyanın yarım saatte 2 topu direkte patladı.Bizde olsa şuan 3-0 gerideydik.Gs balı devrede yine

Çevrimiçi Mehmet57

Konya 3-4 tane atmaliydi simdiye kadar. Gs bali denen sey gercek.

Çevrimdışı aunt minnie

Hay balınızı.Kendi kalesine attı Konya

Çevrimiçi sEuL

Gs’nin ne oynadigini Okan bile bilmiyordur heralde. Yeni giren oyuncular sahada yuruyor, Konya TD salakligina yansin - degisikleri zamaninda yapmayip her topu kaybeden M. Demir’i 80’e kadar sahada tuttugu icin. Rahat kazanabilecekleri maci verdiler, gecen senede tek kale oynayip yenilmislerdi. Bu futbolla Gs’nin yukardakileri zorlamasi zor bence, icerde taraftar destegiyle bir yere kadar gidebilirler ama deplasmanlardaki maclarda cok puan kaybederler.

Çevrimdışı Nazım Ar

Gs’nin ne oynadigini Okan bile bilmiyordur heralde. Yeni giren oyuncular sahada yuruyor, Konya TD salakligina yansin - degisikleri zamaninda yapmayip her topu kaybeden M. Demir’i 80’e kadar sahada tuttugu icin. Rahat kazanabilecekleri maci verdiler, gecen senede tek kale oynayip yenilmislerdi. Bu futbolla Gs’nin yukardakileri zorlamasi zor bence, icerde taraftar destegiyle bir yere kadar gidebilirler ama deplasmanlardaki maclarda cok puan kaybederler.

Bence tersine zaten hakemler ittiriyor, üstüne her maç ya rakip kendi kalesine atıyor ya rakibe çarpıp bunlara mükemmel asist oluyor. Bu yolun sonu şampiyonluğa çıkar, bizden bağımsız olarak söylüyorum. Adamları. Maksimum 3 puanı olacakken kıça başa çarpan toplarla geldikleri nokta muazzam.

Çevrimdışı aunt minnie

4.kez son dk şans golüyle kazanıyor Gs.Futbol mucizesini tekrar tekrar yaşıyorlar

Çevrimdışı aunt minnie

Bence tersine zaten hakemler ittiriyor, üstüne her maç ya rakip kendi kalesine atıyor ya rakibe çarpıp bunlara mükemmel asist oluyor. Bu yolun sonu şampiyonluğa çıkar, bizden bağımsız olarak söylüyorum. Adamları. Maksimum 3 puanı olacakken kıça başa çarpan toplarla geldikleri nokta muazzam.
Çok kötüler.Okan’ın kovulması gecikiyor sadece.Yerlileri çok kısıtlı,yıldız diye getirdikleri İcardi kafada futbolu bitirmiş bi tip.Okan Buruk da hoca falan değil

Çevrimdışı goktasoktay

Öyle veya böyle, daha takımları oturmamışken 3 puan almaları can sıkıcı. Böyle böyle yarıştan kopmuyorlar.

Çevrimdışı Talisca1903

tek şutla yenildik başak citye adamlar sıfır oyunla lider oldu yok böyle bir şey

Çevrimiçi Samet Demir

Hocaya laf edenler açıp trabzon maçını izlesin. Elden hakem oyunu durdurdu vara gitti hemen.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Bize verilmeyen hersey rakiplere veriliyor.

Nerede lan bu yonetim.

Birde bunak Ts’li senol isteniyor Besiktas’imin basina.

Ulan ne gunlere kaldik arkadas

Çevrimdışı aunt minnie

Geçen hafta vücuttan seken el olmaz diyen yorumcular izlesinler Trabzona verilen penaltıyı.Bu kadar adaletsizliğin sonu umarım büyük bir anarşi olur.Tekrar diyorum kurşun yetmez size…

Çevrimdışı DieForYou1903

Çokta şey yapmamak lazım Ts maçını izledim her şey ortada.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı goktasoktay

Ts ye bir penaltı uydurmuşlar Vardan son dk da da öncesinde faul olan pozisyonda golü verdiler. Hakemler ahlaksızlıkta sınır tanımamaya başladı.