Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Akil Emre, cornelius, Samet Demir, Mehmet57, Serdar3444, uğur07, levitate, Ravenman, eryigitcaner, Sefa Kara ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1710327 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Mehmet57

Trabzon’un aldigi Bardhi iyi oyuncu. Duran toptan rahat 3-5 golu olur bu sezon.

Çevrimiçi Samet Demir

Maç içinde bu nasıl kaçar dediğin kaçta ne pozisyon oldu ? Benim oldu bir tane oda rakibin karşı karşıya taçtan tek topla ersinle karşı karşıya kaldığı Allahtan kötü vurduğu.RCS nin nesine övünelim 40 bin kişi önünde kayseri gibi takımına karşı ceza sahası içine de girmeyeceksek kapatalım klübü başarı mıdır bu önemli olan oraya girmek değil orda ne yaptık ? yarım saat 10 kişi oynamış kayseriye zar zor 1 gol atıp yenmişiz rcs filan bunlarla övünüp seviniyoruz Beşiktaşın seviye bu kadar düşmemeli.

Herşey güllük gülistanlık olmadığı gibi sizin abarttığınız kadar kötü de değil. Bu verilerde kısıtlı kadro ile alınan güzel sonuçlar. Geleceğin habercisi. Ne yazık ki Ghezzal sizi üzerek son dakika golü attı.

Yarım saat 10 kişi değildik. 10 dk falandı. Bizim skor yapması için aldığımız gol silahımız kırmızı gördü. Buradan bile algı yapma derdindesiniz.

Soran olursa amaç Beşiktaş dersiniz. Valla sizin derdinizi anlamıyorum ben.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Necmi

Bence fener sekizinci hafta karşımız var olup olmama maçına çıkacak her mevkide üç tane oyuncusu olan takımın maçları fena birde bay olacakki bizim en kritik maçımız bu hafta alanya maçı üç puanla geçersek hayat bizim için güzel olacak gibi

Çevrimdışı DieForYou1903

Herşey güllük gülistanlık olmadığı gibi sizin abarttığınız kadar kötü de değil. Bu verilerde kısıtlı kadro ile alınan güzel sonuçlar. Geleceğin habercisi. Ne yazık ki Ghezzal sizi üzerek son dakika golü attı.

Yarım saat 10 kişi değildik. 10 dk falandı. Bizim skor yapması için aldığımız gol silahımız kırmızı gördü. Buradan bile algı yapma derdindesiniz.

Soran olursa amaç Beşiktaş dersiniz. Valla sizin derdinizi anlamıyorum ben.

Kadro kısıtlı değil takıma bir tane sağ stoper bir orta saha gelince bir şey değişmeyecek.Hazırlık maçlarında da aynı şeyi söylediniz Beşiktaşın bir oyun planı yok.Biz niye üzelelim hepimizin ortak derdi Beşiktaşın başarısı tek fark biz gerçekleri görüp söylüyoruz siz görüyorsunuz veya görmezden gelip söylemek istemiyorsunuz.Bu sezon çöp olmasın diye uğraşıyoruz biz.

Yarım saat 10 kişiyiz diye ben demedim zaten @Necmi abi dedi bende onun yanlış olduğunu söyledim.

Umarım biz yanılırız siz haklı çıkarsınız bu hoca başarılı olur ve bizi Şampiyonluğa götürür.
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2022, 14:24:13 DieForYou1903 ]
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Necmi

30 dakikanın yarısındada biz on kişi oynadık hemde hücumda bir eksilerek bunu neden dikkate almıyorsun hemde en fazla ceza sahasına ve pozisyona girmesi gereken oyuncu kırmızı gördü
bak bakalım öylemi demişim

Çevrimiçi Samet Demir

Kadro kısıtlı değil takıma bir tane sağ stoper bir orta saha gelince bir şey değişmeyecek.Hazırlık maçlarında da aynı şeyi söylediniz Beşiktaşın bir oyun planı yok.Biz niye üzelelim hepimizin ortak derdi Beşiktaşın başarısı tek fark biz gerçekleri görüp söylüyoruz siz görüyorsunuz veya görmezden gelip söylemek istemiyorsunuz.Bu sezon çöp olmasın diye uğraşıyoruz biz.

Yarım saat 10 kişiyiz diye ben demedim zaten @Necmi abi dedi bende onun yanlış olduğunu söyledim.

Umarım biz yanılırız siz haklı çıkarsınız bu hoca başarılı olur ve bizi Şampiyonluğa götürür.

Takım hala ghezzalın ayağına bakıyor. Geçen seneden tek fark artı olarak takımda golcü var. 60-70 metrede top oynuyoruz. Önde basmanı isteyen hiç bir hoca takımı geniş tutmaz. Bunun etkenide oyuncu grubu. Görmek istemiyorsunuz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

Takım hala ghezzalın ayağına bakıyor. Geçen seneden tek fark artı olarak takımda golcü var. 60-70 metrede top oynuyoruz. Önde basmanı isteyen hiç bir hoca takımı geniş tutmaz. Bunun etkenide oyuncu grubu. Görmek istemiyorsunuz.

Aynı görüşteyiz o zaman.Farioli hafta sonu ghezzalı kitlediği zaman diğer hocalarda ne yapacağız orta saha işlemiyor herhangi bir plan yok.Bunun etkeni oyuncu grubu değil sadece hocanın oyun planının olmayışı geçen seneden beri aynıyız ne oynadığıumız belli değil ne üçlü oynarken ne dörtlü oynarken.Biraz ışık görsek destek verelim hep beraber.

Çevrimiçi Samet Demir

Aynı görüşteyiz o zaman.Farioli hafta sonu ghezzalı kitlediği zaman diğer hocalarda ne yapacağız orta saha işlemiyor herhangi bir plan yok.Bunun etkeni oyuncu grubu değil sadece hocanın oyun planının olmayışı geçen seneden beri aynıyız ne oynadığıumız belli değil ne üçlü oynarken ne dörtlü oynarken.Biraz ışık görsek destek verelim hep beraber.
Kadronun tamamıyla yeterli olduğunu düşünüyorsun yani?

Çevrimdışı DieForYou1903

Kadronun tamamıyla yeterli olduğunu düşünüyorsun yani?

Okuduğunu anlamamışsın.Kadronun yeterli olduğunu düşünmüyorum ancak bir sağ stoper bir orta saha gelsede oyun bu bir şey değişmeyecek diyorum.Herhangi bir oyun planı göremiyorum bir oyun planın olur orta saha sırıtır kanat sırıtır o bölgeleri daha iyi adam alalım dersin olur gider ama öyle bir durum yok.

Çevrimiçi murat

Okuduğunu anlamamışsın.Kadronun yeterli olduğunu düşünmüyorum ancak bir sağ stoper bir orta saha gelsede oyun bu bir şey değişmeyecek diyorum.Herhangi bir oyun planı göremiyorum bir oyun planın olur orta saha sırıtır kanat sırıtır o bölgeleri daha iyi adam alalım dersin olur gider ama öyle bir durum yok.
bu sene başarılınolsak ne olur.en az maaş biz ödediğimiz halde borcu en çok artan biziz.bu yönetim ile kalıcı başarı gelmez.2012 yılına geri döndük.

Çevrimdışı Nazım Ar

Civvular Batshuayi'y almışlar, seneye de Kenan Karaman'ı alırlar inşallah :):):)

Çevrimiçi Samet Demir

O zaman şöyle yapalım.

Hoca aşçı olsun, sabah kahvaltısı için bir menemen yapacak bize. Neyse mutfakta da malzemelere bakıyor yumurta var, yeşil biber var, kırmızı biber var domates yok. Hoca da domates yerine kırmızı biber doğruyor haliyle. İkiside kırmızı sonuçta. Sonra bakıyor sıvı yağ yok yerine vita yağı kullanıyor. Neyse bir şekilde yemeği yapıyor ve önümüze de getiriyor.

Şimdi burada mutfakta domates ve sıvı yağ olmadan menemen yapan aşçıda mı  sorun var? Yoksa malzeme temin etmeyen lokanta sahibnde mi sorun var? Yani eksik malzeme ile yapılan yemeği beğenmeyip aşçıyı suçlayan sen mi haklısın yoksa ilk olarak malzemeyi temin etmediği için lokanta sahibini suçlayan ben mi?

Çevrimdışı DieForYou1903

bu sene başarılınolsak ne olur.en az maaş biz ödediğimiz halde borcu en çok artan biziz.bu yönetim ile kalıcı başarı gelmez.2012 yılına geri döndük.

bu yönetim gitmediği sürece başarı hayal zaten anadoludan beter yaptılar yapmaya devam edecekler.

O zaman şöyle yapalım.

Hoca aşçı olsun, sabah kahvaltısı için bir menemen yapacak bize. Neyse mutfakta da malzemelere bakıyor yumurta var, yeşil biber var, kırmızı biber var domates yok. Hoca da domates yerine kırmızı biber doğruyor haliyle. İkiside kırmızı sonuçta. Sonra bakıyor sıvı yağ yok yerine vita yağı kullanıyor. Neyse bir şekilde yemeği yapıyor ve önümüze de getiriyor.

Şimdi burada mutfakta domates ve sıvı yağ olmadan menemen yapan aşçıda mı  sorun var? Yoksa malzeme temin etmeyen lokanta sahibnde mi sorun var? Yani eksik malzeme ile yapılan yemeği beğenmeyip aşçıyı suçlayan sen mi haklısın yoksa ilk olarak malzemeyi temin etmediği için lokanta sahibini suçlayan ben mi?

Verdiğin örnek çok güzel ordan devam edeyim sorun direk aşçıda ne aşcılar var iken sen yemek yapmasını bilmeyen aşcıyı getirmişsin ondan harikalar yaratmasını istiyorsun.Yapamıyor çünkü aşcılık yeteneği yok.Ayrıca en iyi aşcı elinde ki malzemeyi en iyi kullanmasını bilendir.
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2022, 20:41:54 DieForYou1903 ]

Çevrimdışı Talisca1903

Vaduz kalecisi bile bütün kornerleri yan topları topladı  Ersin bu konuda çok zayıf

Çevrimiçi murat

İyi yemek iyi malzemeyle yapılır ama bizim lokantada mutfakta kalorifer böcekleri geziyor.

Çevrimiçi Samet Demir

bu yönetim gitmediği sürece başarı hayal zaten anadoludan beter yaptılar yapmaya devam edecekler.

Verdiğin örnek çok güzel ordan devam edeyim sorun direk aşçıda ne aşcılar var iken sen yemek yapmasını bilmeyen aşcıyı getirmişsin ondan harikalar yaratmasını istiyorsun.Yapamıyor çünkü aşcılık yeteneği yok.Ayrıca en iyi aşcı elinde ki malzemeyi en iyi kullanmasını bilendir.
Peki kardeşim.

Çevrimdışı Talisca1903

ts maçına 4 dk veriyor uzatma ne olur ne olmaz gol atmasın hatay

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu ts camiası kocaları olacak kırmızıları bile geçecek haramzedeler.

Çevrimdışı Talisca1903

bedavadan 3 puan aldılar klasik kasketli takımı bakalım ilk nerede patlayacak

Çevrimdışı DieForYou1903

Bu arada biraz gs maçına bakayım dedim uykum geldi.Seferovic hazırlık maçında show yapıyordu ligde kaybolmuş ee anadolu defansını açmak öyle herşeye benzemez :D

Kerem ve Yunus ikisi de kapalı defansa karşı yokları oynuyorlar açık oyunda varlar.Öyle anadolu takımında oynarken adanaya oynadığı gibi herkes oynamaz işte yunus efendi :)

İlginç bir sezon bizi bekliyor fener durumu belli,ts ite kaka gidiyor,gs yokları oynuyor biz muallaktayız en iyi takım suana kadar başakşehir.
[ Son Düzenleme: 13 Ağustos 2022, 22:46:13 DieForYou1903 ]

Çevrimiçi levitate

abdülkerim işi iyi ki olmamış
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı beno1903

abdülkerim işi iyi ki olmamış

Kazmacan da iyiki olmamış ben böyle kazma bi bek görmedim

Çevrimdışı DieForYou1903

Abdülkerim yerine saiss aldıran rabbin için bugün ne yaptın :D

Aynı şekilde kazımcan karataşta :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Mertens, Torreira, Michö cart curt dersin gelir Hakan Keleş bir kere sokar bırakır

Çevrimdışı Talisca1903

gs nin kaybı süper oldu sabaha güzel bir galibiyet kahvaltısı yapılır :) :) :)