Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

eryigitcaner, Sinan66 ve 136 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1725854 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Gökhan Kurt

bizden çok daha iyi göründüler en azından sahada bir takım var dedirtiyor şanssızlığı Lucescu gibi bir kurta karşı çıkması

O bence Kiev'den kaynaklıydı abi , çok kötüydüler  :)

Neyse biz kendimize bakalım , şu defans düzelsin Ferrari gibi olucaz insallah  :biggrinking:

Çevrimdışı Talisca1903

O bence Kiev'den kaynaklıydı abi , çok kötüydüler  :)

Neyse biz kendimize bakalım , şu defans düzelsin Ferrari gibi olucaz insallah  :biggrinking:
kardeşim Valerien gönderecez adam gibi bir hoca getirecez önce ah alabilsek Luceyi uçak oluruz vallahi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne güzel koydular ama.

Çok güzel koydular. Putin diye tezahürat yapan mallara kapak olmuştur.
Yalnız Boyko takımı fena örgütlemiş, golü kim atarsa atsın gelip kartal işareti yapacakmış gibi.

Çevrimdışı DieForYou1903

A sporda Napoli-Adana maçı var.Taş gibi takım olmuş adana demirspor.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı BlackEagle16

10 kişi kalmalarına rağmen 1 gol attılar 1 penaltı kazandılar kaçırdılar pozisyon buldular 10 kişi bile 10 kişi kalmadan önce rakibe pozisyon bile vermiyorlardı direkten dönen topları ve iptal edilen golleri var.Maç uzakdıkça fizik olarak bittiler doğal olarak iki kişi oynamaktan golü de yediler bunlar kolay iş değil.Devşirme sağ kanat sol kanattan bek olmayacağını fenerde görmez inşallah diyelim.Her türlü bizden iyiler hoca farkı yüzünden.
Bana bi tane organize ataktan set hücumundan bahset hiç bir yok kornerden gol attılar yalandan bir şişirme top penaltı aldılar. Çok beğendiysen hocalarını destekle onları. Asıl hoca övünecekse orda lucescuyu öveceksin renkli hocasını değil. Adam 8 aydın resmî maçı olmayn hiç bir yeni takviye gelmemiş takımı nasıl oynattı ona bak sen
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Talisca1903

Bana bi tane organize ataktan set hücumundan bahset hiç bir yok kornerden gol attılar yalandan bir şişirme top penaltı aldılar. Çok beğendiysen hocalarını destekle onları. Asıl hoca övünecekse orda lucescuyu öveceksin renkli hocasını değil. Adam 8 aydın resmî maçı olmayn hiç bir yeni takviye gelmemiş takımı nasıl oynattı ona bak sen
transfer forumuna ne yazmışım okumuyorsun galiba ben jesus övmedim bize göre en azından takıma benziyor dedim

lütfen git transfer sayfasını oku ne yazmışım

pardon bana yazdın sanmıştım özür
[ Son Düzenleme: 27 Temmuz 2022, 23:17:03 Talisca1903 ]

Çevrimdışı BlackEagle16

transfer forumuna ne yazmışım okumuyorsun galiba ben jesus övmedim bize göre en azından takıma benziyor dedim

Sayın abim ben burda sana yazmadık onu diğer arkadaşa yazdım yanlış anladın lucescuyu öven sensin sonuna kadar haklısın ama burda bi jesus övgüsü gördümki Şok oldum

Çevrimdışı BlackEagle16

pardon bana yazdın sanmıştım özür
He dedim yoksa abim iki ayrı hesaptan birimi trollüyorsun 😂 önemli değil

Çevrimdışı tuncaboylu

Çok güzel koydular. Putin diye tezahürat yapan mallara kapak olmuştur.
Yalnız Boyko takımı fena örgütlemiş, golü kim atarsa atsın gelip kartal işareti yapacakmış gibi.
Yalnız fena oynamadı kestaneler, genlerine işlemiş cenabetliğinden dolayı yenildiler.

Neyse ki Avrupa'da devam edecekler, sırf lige yönelirlerse bizden daha fazla umut vaadettiler bugün.

Çevrimdışı Talisca1903

He dedim yoksa abim iki ayrı hesaptan birimi trollüyorsun 😂 önemli değil
burdan devam :ebebe: :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı tuncaboylu

hakikatten var bir cenabetlik golüde eski oyuncuları Karavevden yemeleri
Yalnız o golü Ersin yese, burası ne hal alırdı düşünemiyorum :)

Çevrimdışı Talisca1903

Yalnız o golü Ersin yese, burası ne hal alırdı düşünemiyorum :)
ts maçındada yemişdi kaleyr girmesi yokmu :super: :super:

Çevrimdışı Talisca1903

hemen Aspor açın gürcan bilgiçin suratını görmeniz lazım :) :)

Çevrimdışı COB

Eljif, Vedat ve Kim'i Italya'ya 18 lere okuttular. Oyuncu satma konusunda Fener'de ilerleme var son yillarda, yanliz her yil 10+ oyuncu alip kadro sirkulasyonu yapmak, surekli teknik direktor degistirmek ve gelen o parayi boyle sacma kullanmak gercekten enteresan. Bunun sonucu olarak sportif olarak hep basarisiz oluyorlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bunu geçseler Sturm Graz gelecekti, kolay rakipti.

Şimdiden elenmeleri iyi oldu.

Çevrimdışı Orhan_

10 kişi kalmalarına rağmen 1 gol attılar 1 penaltı kazandılar kaçırdılar pozisyon buldular 10 kişi bile 10 kişi kalmadan önce rakibe pozisyon bile vermiyorlardı direkten dönen topları ve iptal edilen golleri var.Maç uzakdıkça fizik olarak bittiler doğal olarak iki kişi oynamaktan golü de yediler bunlar kolay iş değil.Devşirme sağ kanat sol kanattan bek olmayacağını fenerde görmez inşallah diyelim.Her türlü bizden iyiler hoca farkı yüzünden.

Oynadıkları takım 1 senedir topa vurmuyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bunu geçseler Sturm Graz gelecekti, kolay rakipti.

Şimdiden elenmeleri iyi oldu.

Bunların şimdi transferde de ayarları kaçar.

Çevrimdışı levitate

Bunların şimdi transferde de ayarları kaçar.
zaten kaçtı jesus memleketçiliğin şeyini çıkardı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Eljif, Vedat ve Kim'i Italya'ya 18 lere okuttular. Oyuncu satma konusunda Fener'de ilerleme var son yillarda, yanliz her yil 10+ oyuncu alip kadro sirkulasyonu yapmak, surekli teknik direktor degistirmek ve gelen o parayi boyle sacma kullanmak gercekten enteresan. Bunun sonucu olarak sportif olarak hep basarisiz oluyorlar.

Kim'i bilmem ama diğer ikisi 18lik performans vermedi. O 2 transferde bazı olaylar dönmüştür.

Çevrimdışı levitate

Kim'i bilmem ama diğer ikisi 18lik performans vermedi. O 2 transferde bazı olaylar dönmüştür.
eljif'de sıkıntı yok bence, zaten her geçen gün daha çok gelişiyor ciddi potansiyel

muriç işinde net bir şeyler vardı ama
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

UEFA, acil toplanmış tezahürat ile ilgili.
Bunlara men felan çıkarsa bak şu olaya

Çevrimdışı COB

eljif'de sıkıntı yok bence, zaten her geçen gün daha çok gelişiyor ciddi potansiyel

muriç işinde net bir şeyler vardı ama

Vedat Lazio'ya giderek hata yapti. Oyun stili Ingiliz futboluna uygun, nitekim Jose Mourinho da kendisini Tottenham'a cok istedi ama Italya'ya giderek yukselen kariyerini sekteye ugratti. Eljif hakikatten gelisti, hem kulup hem milli takimda oynadigi oyunu baya bir gelistirdi. 

Çevrimdışı levitate

Vedat Lazio'ya giderek hata yapti. Oyun stili Ingiliz futboluna uygun, nitekim Jose Mourinho da kendisini Tottenham'a cok istedi ama Italya'ya giderek yukselen kariyerini sekteye ugratti. Eljif hakikatten gelisti, hem kulup hem milli takimda oynadigi oyunu baya bir gelistirdi.
la liga yapmış belki orada iş görür

lazio'da ezildi bir de immobile correa falan fazla önündeydi, taktik işlerinde de sıkıntı yaşamıştır

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Bu arada fener kağıt üstünde 4-1-3-2 ile sahaya çıkıyor ama maç içinde hücum ederken 3-4-3'e dönüyorlar.
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2022, 01:16:03 Samet Ç ]