Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Necmi ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1746770 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Talisca1903

fenerin kazanmaması lazım

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu aptal yerli kuralı yüzünden Samet gibi beyni olmayan adamlar futbolcu oluyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Mehmet57

Dedigim gibi oldu. Belhanda-Badou-Inler orta sahasinin ortalama yasi 33,6. Hadi, cok, cok fit ve yetenekleri ust duzey bir orta saha olsa eyv, ama bu orta saha ile ancak Anadolu takimlarina karsi basarili olurlar. Biz ise sahadan sileriz. Tek tehlike Onyekuru’dan geliyor, ve top gelirse Dzyuba.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fener'den bir cacık olmaz.
CL elemesi sonrası Ts ile yarışıriz.
Tabi gerekli takviyeleri yaptığımızı varsayarak konuşuyorum.

Çevrimdışı DieForYou1903

futbola uçan tekme gelmiş artık bizde atabiliyormuyuz yoksa fenere mi özel :D İlk maçta valencia atıp kırmızı yemeyince macar salamı benim başım kel mi dedi ? Her maç uçan tekme atıyorlar artık. :)
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Talisca1903

sameti felan izleyince nejipe dört elle sarılasım geldi

Çevrimiçi Talisca1903

fenerin hücum gücünün %80 i samet

Çevrimiçi BlackEagle16

İlk yarı szalainin akintolaya yaptığı net sarı kartı es geçmeseydi hoca şu an fener 10 kişiydi. İşte böyle ince ince kurtarılır itlenir takım. Alanya’da da bizi böyle inçe inçe doğrarlar olmayan ilk sarıdan 2. Sarı kırmızı
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Talisca1903

ads beraberliği alacak gibi

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi BlackEagle16

Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Talisca1903

Rakip 10 kişi kalsa kollanmasa galip gelecekti abi
fenerin defans evlere şenlik ama sameti durduramıyoruz ki herif tek başına fenerin hücumu organze ediyor  :)

Çevrimiçi Talisca1903

onyekurunun içine kevin kaçmış buldu madeni ferdiyi pas pas etti

Çevrimiçi Mehmet57

Onyekuru tam bizlik topcu, keske alsaydik

Çevrimdışı aunt minnie

Adanademir Fenerden daha iyi takım.Savunmaları baya sıkıntılı ama

Çevrimdışı COB

Bizim maçlarda VAR'a gidilmiyor bile. Bu maçta saniyede VAR'a gidildi.

Çevrimdışı aunt minnie

ADS defansı en az Karagümrük defansı kadar sıkıntılı.Çok beleş gol yediler,burdan puan alabilirlerdi

Çevrimiçi Talisca1903

ADS defansı en az Karagümrük defansı kadar sıkıntılı.Çok beleş gol yediler,burdan puan alabilirlerdi
tek başına samet harikalar yarattı fener adına

Çevrimiçi Mehmet57

Rakitsky de Putin’e dalar gibi dalmis. Ayip be.

Çevrimdışı mellfred

sarılı olmak ne kadar kolay hop penaltı kilidi aç,
maç riske girince hop rakibe kırmızı
mis

Çevrimiçi Mehmet57

Ts atabilirdi, ama cok net pozisyonlar da verdi.

En komigi ise Hunter’in oynanan oyunu “iyi futbol” “sabir oyunu” diye Ts taraftarina yutturmasi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hamsiler buradan elenirse Avrupaya devam edebiliyor mu?

Çevrimiçi Samet Demir

Ne mide bulandırıcı bir takım. Trabzon %63 topla oynuyor ama yaptıkları sadece topla oynamak. Avcı desen oda ayrı alemde. 60 dk abdulkadir e 90 dk da barhi ye nasıl tahammül etti.

Bu sene akıllı olursak şampiyonluğun güçlü adaylarından oluruzz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!