Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Mehmet57, Serdar3444, Samet Ç, uğur07, levitate, Ravenman, eryigitcaner, Sefa Kara, balkan-kartal ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1710062 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Talisca1903

bu kadar yaslanırsan yersin antalya çok yaslandı hayır ts yorgun zaten orta sahası çabuk geçiliyor git üstüne at 3 ü

Çevrimiçi BlackEagle16

bu kadar yaslanırsan yersin antalya çok yaslandı
İYİMİ vücut çalımı attı fena topçu gibi durmuyor bu bardhi
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi sEuL

Denswil’i de atamadi 2. saridan arkadan cektikten sonra. Bu sari ve kirmizilar bize cok kolay caliniyor ama. (Hakaret Yasak)₅

Çevrimdışı Talisca1903

işte bu git ts nin üzerine dedik bak yedi 3 ü

Çevrimiçi Mehmet57

Wakayeme’den Trezeguet’e resmen attan esege olmus Ts acisindan

Çevrimdışı Talisca1903

şu gökdeniz ilk defa bizden başkasına karşı bir işe yaradı

Çevrimiçi Mehmet57

Trabzon su mactan sonra belini kaldiramaz. Hayatimda bu Apo Avci’nin oynattigi futbol kadar sıkıcı futbol gormedim.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Wakayeme’den Trezeguet’e resmen attan esege olmus Ts acisindan
Bu yıl CL olduğu için bunlardan bir halt olmaz. Biz neler yapabiliriz acil ona bakmak lazım.

Çevrimdışı DieForYou1903

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Talisca1903

artık valerien hocanın hücum futbolu oynatıp çatır çatır vurup geçmesi lazım topu karşıya verip anadolu takımı gibi oynatcaksa da yolla gitsin

Çevrimiçi Mehmet57

Bu yıl CL olduğu için bunlardan bir halt olmaz. Biz neler yapabiliriz acil ona bakmak lazım.

Bu mactan sonra Hunter zaten Avrupa’dan nasil cabuk elenirim diye dusunur😂

Çevrimiçi BlackEagle16

artık valerien hocanın hücum futbolu oynatıp çatır çatır vurup geçmesi lazım topu karşıya verip anadolu takımı gibi oynatcaksa da yolla gitsin
Valerian la şampiyon olamayız!!! Nerede olduğunun farkında olmayan bir adam var başımızda Alanya maçjnın ikinci yarısında bunu gösterdi bize
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Doğukan E.

Nuri Şahin’in hocalığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu maç özelinde değil genel olarak?

Çevrimiçi Mehmet57

Bu Fernando’yu bizde kim istemedi? Sergen mi? Gedson’la beraber orta sahada oynasalar onlerinde ben bile oynardim.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Fernando, kaçan balık çok büyük olmuş.

Çevrimiçi levitate

Nuri Şahin’in hocalığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu maç özelinde değil genel olarak?

insan ilişkileri ve iletişimi dışında bir şeyini göremedim desem linçlenirmiyim? bir de savunmada biraz toplu duruyorlar onun dışında bilemiyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

avcı o kadar saçma açıklamalar yapmış ki direk ''azıcık baskıda direk pantolona dolduracağım'' mesajını aldım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Okan1903

Bu Fernando’yu bizde kim istemedi? Sergen mi? Gedson’la beraber orta sahada oynasalar onlerinde ben bile oynardim.
adam kapimizda yatti bize gelmek icin. Genede almadik.

Çevrimiçi murat

Fetnando iyi ama hacı daha  iyi.hızlı,güçlü, ayağına hakim uzun topu ayağına indirebiliyor ,servis yapabiliyor,bitiriciliği var.komple bir oyuncu üst düzey olmasada.kapalı defansa ne yapar bilemem ama ilk saydığım özellikler tr için gayet yeterli.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

avcı o kadar saçma açıklamalar yapmış ki direk ''azıcık baskıda direk pantolona dolduracağım'' mesajını aldım

Bu adam başa baş gidecek ya da çok az puan farkıyla önde gideceği bir yarışı kesinlikle götüremez.
Işık görmüş tavşan gibi donar kalır.

Hele CL den elenip 1-2 maç daha kaybettiğinde 80 lik nenelerden alacağı futbol taktikleri sonrası şirazesi kayar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Jesse March muhteşem bir Leeds yaratmış.
Tuchel'in başında olduğu Chelsea'nin resmen içinden geçtiler.

Çevrimiçi Mehmet57

Aksam ki Fener-Ads macini merak ediyorum. Fener ne kadar iyi, Ads abartildigi kadar iyi mi. Ads orta sahasi cok yasli; Belhanda 32, Inler 38, Badou 31, Bjarnason 34, Stambouli 32. Onyekuru ve Yusuf'un Yunus ve Vargas kadar etkili olacaklarini sanmiyorum.

Çevrimiçi Mehmet57

Helal su adama. Ferdi Kadioglu, Kerim Frei gibilerinden daha iyi Turkce konusuyor.

Çevrimdışı aunt minnie

Hahaha penaltıya bak.Yine ittirilmiş bir fener izliyoruz