Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Özgür Gültekin, Samet Demir, Mehmet57, Gökhan Kurt, Serdar3444, Samet Ç, uğur07, levitate, Ravenman, eryigitcaner, Sefa Kara ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1710208 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi levitate

Bu arada fener kağıt üstünde 4-1-3-2 ile sahaya çıkıyor ama maç içinde hücum ederken 3-4-3'e dönüyorlar.
tamamiyle valerien ismael'e yazar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu arada fener kağıt üstünde 4-1-3-2 ile sahaya çıkıyor ama maç içinde hücum ederken 3-4-3'e dönüyorlar.
Hayır böyle yapamaz. Kesinlikle defansta 4 oyuncu beklemeli. Yoksa çok gol yiyorsun. Hücum edemiyorsun :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

eljif'de sıkıntı yok bence, zaten her geçen gün daha çok gelişiyor ciddi potansiyel

muriç işinde net bir şeyler vardı ama

Buradan çıkarken 18lik bir oyuncu değildi Elif. Yarın 30'a satarlar ayrı bir konu. Biz Rıdvan'ı 4'e gönderdik. Yarın gelişim kaydederse belki 15 20'ye pl yapar. Ama buradan 10'a çıkması imkansızdı. Elif için de geçerli bir durum. Fb onu 295bin euroya almış mesela. Fb'de ne oynadı da 16 17 milyon yaptı piyasası.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Konya taş gibi takım olmuş.

Çevrimdışı DieForYou1903

Konya taş gibi takım olmuş.

Adana demirsporda baya iyi bu sene lig çok sert geçecek.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Trabzona net kırmızıyı atladilar. Üstelik VAR'a gitmediler.
1 dakika sonra Ts penalti pozisyonunda VAR'a çağrıldı ve penalti kazandilar. Kaldığımız yerden devam.

Çevrimdışı Sinan23

Ya bırakın transferi falan ts maçını izleyin. Kırmızı vermiyor adam 2 gol atıyor. Öbür Yunan ..de basıyor kırmızı yok. Olmayan penaltı veriyor bok gibi. Yetmiyor uçan tekme atıyor 15lik hamsi. Ona bakmıyor gidiyor vardana penaltı veriyor. 15lik hamsi çocuğu neyse penaltıyı kaçırdı. Umarım futbolcu olamaz. Tamam Sivas çok eksik ve gucsuzde bu hakemlerle güçlü olduğunda da bu ts den puan alamazlar. Bu yönetimden hayır yok. Acil hakemlere birşey yapmalı. Evlerinden bile çıkarmamalı.

Çevrimiçi Mehmet57

Fredrik Midtsjö cok iyi transfer. Bizde gormek isterdim, su ana kadar “keske biz alsaydik” dedigim ilk adam bu sezon.

Çevrimdışı Nazım Ar

Gs Torreira ile anlaşmış. Yerli td, sabri çelik derken fena olmayan oyuncular da alıyorlar büyük ihtimalle bu sene çıkış yapacaklar.

Çevrimdışı Nazım Ar

Renkliler de Alioskiyi aldı, bakalım kim haklı çıkacak. :)

Çevrimiçi Mehmet57

Torreira’yi da almis gs. Miçö-Torreira baya baskili oyun oynarlar.

Çevrimdışı DieForYou1903

Torreira’yi da almis gs. Miçö-Torreira baya baskili oyun oynarlar.

Mertens'i de almışlar Alexis Sanchez ile de görüşüyorlarmış.

Bizde Kartal,Neciplerle şampiyon oluruz şimdi.Gs'de herhangi bir avrupa kupasında yok ama kurdukları kadro kalitesi ortada.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Mehmet57

Bizim icin kotu oynuyor diyenler Gs icin ne diyecek? Antalya en az iki tane atmasi gerekiyor du. Uzaktan bir kac sut disinda net pozisyona bile giremedi gs.

Çevrimdışı tolga1903

Bizim icin kotu oynuyor diyenler Gs icin ne diyecek? Antalya en az iki tane atmasi gerekiyor du. Uzaktan bir kac sut disinda net pozisyona bile giremedi gs.

Yalnız bizim rakibimiz transfer tahtasi kapalı kayseriyken herifler agustos akşamı geçen senenin flash takımıyla oynuyor ve pozisyona da girdiler atabilirlerdi. Tabi o penaltıyı kullanan salak ve wright atabilseler çok iyi olcaktı ama hala maçı alabilir gs umarım antalya atar 2 tane gönderir

Çevrimdışı KadirA

Malum takımın maçını izliyoruz. Dk 70 topçuların koşacak hali yok, yürüyerek maç oynuyor her iki takım.

Çevrimiçi Mehmet57

Malum takımın maçını izliyoruz. Dk 70 topçuların koşacak hali yok, yürüyerek maç oynuyor her iki takım.

Fizik acidan cok kotuler.

Çevrimiçi Mehmet57

Direkten donen sut haric ilk net pozisyonu 89da kontradan uretiller ve attilar.

Ne balli takim bunlar

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bizim takım iyi değildi ama bunun sebebi oyun sistemi ve uyumsuzluktu. Yani bir şeyler muhtemelen değişecek.

Bu Galatasaray ise kötü oyunu bir kenara koyuyorum, bildiğin fiziken dökülüyor. Bunun kısa vadede düzelme ihtimali de yok. Neyin peşindeler anlamış değilim.

Çevrimdışı KadirA

Medyaya bakıyorum, yok çok güzel taktik oynandı yok çok güzel tempo vardı deniliyor. Başka bir maç mı izledim ben, aman aman.

Çevrimdışı tuncaboylu

Medyaya bakıyorum, yok çok güzel taktik oynandı yok çok güzel tempo vardı deniliyor. Başka bir maç mı izledim ben, aman aman.
Bu sene çok fazla GS yalaması göreceksiniz medyada, şaşırmayın.

Dursun Özbek Florya arazisini hükümete peşkeş çekmek için görevlendirildi, o yüzden yıvış yıvış övülüp duracaklar.

Çevrimiçi levitate

0-0 bitseydi tehlike çanları çalıyor derlerdi, çok takılmamak lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı KadirA

Biz de son dk yendik, daha rezil futbol oynanamaz denildi dün. Bugün daha da rezil bir futbol vardi, ama bize gelince iki hafta sonra Şenol Günes gelir, böyle şampiyonluk mu olunur gibi zırvaladı herkes. Gs olunca, baska seyler.

Çevrimiçi Samet Ç

Biz de son dk yendik, daha rezil futbol oynanamaz denildi dün. Bugün daha da rezil bir futbol vardi, ama bize gelince iki hafta sonra Şenol Günes gelir, böyle şampiyonluk mu olunur gibi zırvaladı herkes. Gs olunca, baska seyler.
O birazda taraftar yüzünden taraftarın büyük çoğunluğu hocayı desteklemek yerine göndermeye çalıştığı için rahat rahat konuşabiliyorlar.

Çevrimdışı KadirA

O birazda taraftar yüzünden taraftarın büyük çoğunluğu hocayı desteklemek yerine göndermeye çalıştığı için rahat rahat konuşabiliyorlar.

Tebrik ederim. Çok güzel tespit. Sunu anlasak, en büyük zararı hakemler TFF bu tarafli spor yayınları degil, biz taraftar olarak veriyoruz. Kendi degerimizi bile savunamiyoruz, sonra elin adamların güzel konusmasini bekliyoruz, onlara tü kaka diyoruz :)

Çevrimdışı solar

Çok komik. Ben artık son yıllarda futbolla alakamı Beşiktaş'ın maçlarını izlemekle sınırlandırdım. Şu aralar corona, izolasyon filan spor programlarına ve diğer takımların maçlarına da bakıyorum. Dün bizim maç sonrası Vole isimli kanaldaki ve Ntvspordaki yorumları izledim, aşağı yukarı realist yorumlar izledim, mantıklı bulduğum analizler dinledim. Şimdi gesenin evinde büyük takımla karşılaşan anadolu kulübü gibi kapanıp kontratak planıyla oynayıp rakibin penaltı kaçırdığı, son dakikada şansa bir gol bulup kazandığı maçının yorumlarını izliyorum Vole isimli kanalda, Önder Özen, Metin Tekin filan var programda. ''Bu maç Gomis'in golü üzerinden okunur'' diye maçı geçip yarım saattir gesenin daha oynamamış transferlerini övüyorlar yarım saattir. Bir tane maç hakkında benzer ''realist'' yorumda bulunulmadı. Bu renkliere hitap eden programlar sürekli böyleyse taraftarlarının sürekli kendilerini fildişinden tahtlarda oturuyor gibi görmelerine şaşırmamak gerek. Adeta çocuklar üzülmesin diye masal anlatıyorlar.