Teknik / Taktik / Formasyon
Teknik / Taktik / Formasyon

Beşiktaş Forum|Teknik / Taktik / Formasyon Formasyon, hücum ve savunma planı örneklerini, önerilerini bu başlıkta paylaşalım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Teknik / Taktik / Formasyon  [Okunma sayısı 13432 defa] Teknik / Taktik / Formasyon

Çevrimdışı savaş altay

Formasyon, hücum ve savunma planı örneklerini, önerilerini bu başlıkta paylaşalım.

Çevrimiçi levitate

uuu güzel başlık

akşam doldurayım burayı şuan üşendim :D

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı savaş altay

uuu güzel başlık

akşam doldurayım burayı şuan üşendim :D

Ben de gece forumliycam  :uyucam:

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Genç

Ben de gece forumliycam  :uyucam:
Beyler hep beraber baya forumlamışsınız :)
Bekliyorum yazılarınızı
Bana kalırsa taktik taktik bölüşüp herkese bir taktiğin güzel bır analizini yaptıralım.

Çevrimiçi levitate

Beyler hep beraber baya forumlamışsınız :)
Bekliyorum yazılarınızı
Bana kalırsa taktik taktik bölüşüp herkese bir taktiğin güzel bır analizini yaptıralım.
valla hiç aklıma gelmedi buralar

@38life ve burada olsaydı @atalay abiler iyi doldurur burayı :D

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu sene rahat maç izlemek istiyorum ilk yarı fişi çekmeli taktik yok mu? Avcı Başakşehir'de bunu pek yapamadı bizde de biraz öyle olacak gibi.

Çevrimiçi levitate

Bu sene rahat maç izlemek istiyorum ilk yarı fişi çekmeli taktik yok mu? Avcı Başakşehir'de bunu pek yapamadı bizde de biraz öyle olacak gibi.
guardiola aklıma geldi tek :D

biraz alışkanlık ve karakter lazım abi onun için zamanla oturur bizde bunlar
[ Son Düzenleme: 13 Eylül 2019, 22:38:58 levitate ]

Etiketler: