Samsung Galaxy Note 5
Samsung Galaxy Note 5

Beşiktaş Forum|Samsung Galaxy Note 5 Cihaz 13 ağustosta tanıtılacak güvenilir kaynaklardan fotolarını gördüm s6 nın büyüğü olmuş sadece note severler için tasarım hayal

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Samsung Galaxy Note 5  [Okunma sayısı 6080 defa] Samsung Galaxy Note 5

Çevrimdışı Efe

Cihaz 13 ağustosta tanıtılacak güvenilir kaynaklardan fotolarını gördüm s6 nın büyüğü olmuş sadece note severler için tasarım hayal kırıklığı ama kullanılan malzeme harika tabi yeni s pen çok daha ince olacak cihazda 4 gb ram kullanılacağı konuşuluyor almak isteyenler veya merak edenler 13 ağustosta youtube üzerinden tanıtımı izleyebilirler.
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

telefon tanitildi 27 ağustosta geliyor almak isteyenlere duyrulur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

SAmsung = Nokia zırt pırt telefon çıkartıyor  :kop: :kop:

Çevrimdışı Efe

SAmsung = Nokia zırt pırt telefon çıkartıyor  :kop: :kop:
nokia yok artık oğlum bitti ayrıca zırt pırt tel çıkartmakta sonynin üstüne yok şimdide z5 çıkaracakmış daha 3 ay oldu z3+ çıkartalı :lol: :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

nokia yok artık oğlum bitti ayrıca zırt pırt tel çıkartmakta sonynin üstüne yok şimdide z5 çıkaracakmış daha 3 ay oldu z3+ çıkartalı :lol: :lol:
@Efe nokia dan bile beter  :kop: Sony daha var en az 6 ayı var  :super: samsung 6 ayda 2 telefon daha çıkartır  :evillol:

Çevrimdışı Efe

@Efe nokia dan bile beter  :kop: Sony daha var en az 6 ayı var  :super: samsung 6 ayda 2 telefon daha çıkartır  :evillol:
z5 cikti aliriza hani 6 ayi vardi :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

z5 cikti aliriza hani 6 ayi vardi :lol:
en az 6 ay dedim en az içinde çıkarttı :)
6 ayda samsunğ 2 telefon çıkarttı :) Eski Nokia = Şimdiki Zamsunğ

Etiketler: